reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a widzicie,
gosiaczek - ja taż kupiłam te sloiczki z kaszką manną hippa, sugerowałam się jak bluebell wiekiem podanym na sloiczku, dopiero w domu dotarlo do mnie że to z kaszką manną i zaczęlam mieć wątpliwośći jak to jest z tą ekspozycją na gluten i podaniem całęgo słoiczka takiej kaszki, to się kupy nie trzyma, zalecenie na ekspozycji jest nie więcej niż 2-3g na dobę, czyli mala plaska łyżeczka od herbaty a tu jest cały i to ten większy sloiczek... na razie siedzi w szafce, a ja dodaję raz dziennie do zupki pół łyżeczki kaszki manny ekspresowej,

na dodatek niech mnie ktoś oświeci co dalej z tą ekspozycją na gluten, czy tę ilość się zwięsza i kiedy, bo o tym już wszyscy w necie milczą...
 
reklama
Manja zwieksza sie po 2ms podawania na 6g
ja tez w sumie tylko na to zwracam uwage---czy bezglutenowe sa te sloiczki.
U nas gluten idzie w mannie na nocne mleczko
 
My na razie bezglutenowo :tak::tak: mysle, ze zaczniemy ok 6 mies. wprowadzac po troszeczku :tak::tak:

Madzia_Singh artykul bardzo przydatny :tak::tak: bo ja tez sie zagubilam z tym glutenem :baffled::baffled:

ide prasowac :dry::dry: chyba, trzeba by bylo w koncu :dry::dry:

milego wieczoru wszystkim :tak::tak:

eelkzzzzzzzzz

oooo a to pierwszy wlasnoreczny wpis Maksa :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ok babki dzis sie narobilam troszke Dom wysprzatany byl i obiad zrobiony i mala marudna Ahh 7 swiatow :( Noo ale teraz juz sobie smacznie spi a ja sobie piwko gruszkowe pije Mmmm :)) I zmykam patrzec na film :))

Slodkich snow mamki :))

Hejo mamy Mi dzien minal wspaniale :)) Rano sniadanko pozniej zakupki Kupilam malej mnostwo sloiczkow i soczki i takie tam pysznosci ale najlepszym zakupem byl jumper z tygryskiem :)) Mala jest zakochana lubii w nim sobie skakac i bujac sie :) A pozniej kawka z kolezanka Nastepne zakupki spotkalam jeszcze dwie kolezanki :)) Obiadek Rosolek mmm i kfc pozniej tzn na zakupkach :)) Filmiki w domku i wspaniale spedzony czas z rodzinka :)) A teraz z tatuskiem filmiki malenka spii :))

Dobranoc moje drogie :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka po dwu dniowej przerwie!!!

uKonstancji kataru brak a ja mam zapalenie ucha:no::no::no:boli jak cholera a na dokładkę jestem głucha.....i ślepa..i bez węchu:cool::cool::cool: po prostu świetnie!!!!
 
Hejka po dwu dniowej przerwie!!!

uKonstancji kataru brak a ja mam zapalenie ucha:no::no::no:boli jak cholera a na dokładkę jestem głucha.....i ślepa..i bez węchu:cool::cool::cool: po prostu świetnie!!!!

Kochana zdrowka zdrowka i zdrowka jeszcze raz :))


Hejo mamki od Dzis Damianoo ma tydzien wolengo i chata cala dla nas :)) !
Ja wlasnie zaraz ide z mala do poradni na kontrole :) Pogda taka nijaka ;/ i same nudy ;/

Milego dnia zycze :))
 
Witajcie poniedziałkowo. :-)

Mamy już dwa ząbki. :-D

Wczoraj zostałam słomianą wdową, mój M pojechał na konferencję i wraca jutro wieczorem. :confused2: Teraz pucuję mieszkanie, bo w środę przyjeżdza teść. W szafach zrobiłam przy okazji wymianę ciuchów, letnie powędrowały do pudeł. :tak:

Teraz czekam na kuriera i doczytuję BB. :-)
 
reklama
Witajcie poniedziałkowo. :-)

Mamy już dwa ząbki. :-D

Wczoraj zostałam słomianą wdową, mój M pojechał na konferencję i wraca jutro wieczorem. :confused2: Teraz pucuję mieszkanie, bo w środę przyjeżdza teść. W szafach zrobiłam przy okazji wymianę ciuchów, letnie powędrowały do pudeł. :tak:

Teraz czekam na kuriera i doczytuję BB. :-)

gratulacje z ząbków
Ja slomiana wdowa od miesiaca i jeszcze przez najblizsze 27 dni
 
Do góry