reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej!
ada - super wyglądacie :tak:. Pobyt w pl ci służy, choć wierzę, że może być męczący.
spaczyna - ja swoją też czasem dokarmiam, bo tak jakby mi brakowało mleka na jedno karmienie, więc daję cyce, a potem 90 ml NAN HA1, ale jak byliśmy na wakacjach, to był tylko w sklepie nan 1 i też było dobrze. Wcześniej dokarmiałam 2x dziennie, a teraz raz a i to nie codziennie.
Co do spania naszych pociech, to myślałam, że tylko u mnie jest noc chodzona, ale widzę, że to może w normie. Ja w nocy wstaję ok 5-6 razy, bo bywa, że co godzinę.
klucha - i masz rację, ja tam zawsze sobie coś skubnę ;-)
adusia - moja prawa cycka też jakaś felerna :zawstydzona/y:. W nniej mmiałam na początku zastój, czasem guzy i jak karmię, to czuję takie lekkie kłucia. Mam nadzieję, że to przejdzie :eek:
Lecę dziś na plac zabaw, bo starszaczek się dopomina. Udanego dnia:tak:.
marys - jakby co lody wprzy ratuszu aktualne:-p
 
reklama
niedoczytam was bo moj maly pacjet mi na to nieozwala
ale sie GORACO WITAM
ciezka noc za mna Julka plakala wrzeszczala i wogole tak ja gardlo boli, tak mi jej szkoda bo angina to dziadostwo
jest placzliwa marudna i wogule do d**y jak naprzyklad wytlumaczyc 3 latce ze niemoze podchodzic do braciszka zeby sie niepoplakala, albo zamknac ja na caly dzien w luzku nieda sie siedzi w pokoju przykryta kocem i oglada bajki do mlodego staram sie zeby niepodchodzila, ale ja jestem niewyspana
oby szybko wyzdrowiala bo niedaje rady, jak mlodszy byl chory to jakos latwiej bylo

dzieki dziewczyny za mile slowa

milego dnia
ide lepic plasteline
 
Cześć. :-)
o 22 obudził się z płaczem, cos musiało mu się przyśnić, a swoją drogą czy to możliwe że ma jakieś traumatyczne wspomnienia ze szpitala? bo tak się zastanawiałam, co takiemu małemu człowiekowi, co w sumie nie zaznał żadnej krzywdy, smutku, całymi dniami się bawi, ma cycka na zawołanie, skąd coś przykrego mogło mu się przyśnić?
Julian czasem żali się a nawet płacze przez sen. :-( Wystarczy jednak go pogłaskać albo przytulić i zaraz się uspokaja. :tak:
Myślę, że to normalne, każdy czasem miewa koszmary, a takie małe dziecko nie potrafi jeszcze poradzić sobie z natłokiem wrażeń.



U mnie od rana upał, na spacer znów wyjdziemy późnym popołudniem. ;-)
Zaraz z pieca wyciągnę nachos zapiekane z chili con carne i serem. Trochę grzeszę, bo waga znów stanęła, ale co mi tam. :-p
 
Kurde nie wiem czy wybiore sie do miasta:baffled:GLowa mnie boli i normanie nie jestem w stanie funkcjonowac:zawstydzona/y::-(
Za chwile ide nastawic pranie i powiesze na polu to co mi sie skonczylo prac.
Cieplo jest ale nie goraco i dobrze:tak:
 
hejka wszystkim:-)
ja tylko na chwile powiedziec, ze jakos zyje.. zaraz zbieram sie do mojego taty, bo chyba musze chlopem wstrzasnac, zeby sie opamietal.. ale wiecej o tym napisze moze pozniej na zamknietym jak bede miala chwile..
jesli chodzi o humor to dalej kijowy, nio ale innego sie jakos nie spodziewalam:-(
klucha ja jak najbardziej jestem za kawka w krakowie:tak: babyboomowe krakowianki zakorkuja kawiarnie:-D hi hi takze czekam na realizacje;-) nio a nasze dzieciaki wkoncu sie poznaja, skoro mamusie postanowily ich spiknac:-D hi hi
Spaczyna mam nadzieje, ze i ty sie pojawisz na spotkaniu, bo to wsumie nie daleko:tak:
ok zmykam narazie, milego popoludnia zycze:tak:
 
:-) witajcie kochane mamy moj synek urodzil sie 3.04.2009 dzisiaj ma juz 4 miesiace i 3 dni w dodatku 2 zabki i pozdrawiam wszystkie mamy i ich malenstwa
 

Załączniki

  • bez tytułu.jpg
    bez tytułu.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 20
  • maksiu.jpg
    maksiu.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 19
Siemanko ! (ulubione przywitanie taty z Tolą :) z uśmiechem pełną gębą)

My po spacerku, gorąco cholernie. Dzisiaj znowu brak apetytu i jemy na siłę albo na półśpiocha:baffled:

Malutka trzymam kciuki za rozmowe z tatą!

do później pa
 
malutka no pewnie jak bede w pl i juz ustalony termin bedzie na zoo w krakowie to dam ci znac i spykniemy sie na kawe
ania i mariusz witam na kwietniu
 
Eh...goraco.Jeszcze nie bylismy na spacerze,bo idzie sie ugotowac.Wlasnie jem obiad.Za chwile skonczy mi sie prac pranie,rozwiesze je i nastepne nastawie.
Jak ja nie lubie byc sama w domu...:zawstydzona/y::-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:

klucha ja tez bym chetnie sie spotkala na kawie ale chyba we wrzesniu nie bed w Krk:zawstydzona/y:no ale zobaczymy...
 
reklama
Do góry