reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
cześć dziewczyny :-) rany ale mialam noc - 7 pobudek na cycowanie (od 19:30 do 5-tej) :szok::baffled: mam nadzieję, że uda mi się dziś trochę odpocząć, ale póki co mały drań nie zamierza spać :dry:
my chrzcimy młodego w tą sobotę :-) wczoraj udało mi się wreszcie kupić bluzkę i buty, więc odpadł problem w co się ubiorę ;-) ale i tak najchętniej bym przespała całą tą imprezę ;-)
aniolku dużo zdrówka :-)
 
witam babki
u mnie baaardzo dobrze
w poniedzialek dostane zwrot macierzynskiego czyli kolo 6000!!!!!!!!!!! boze jak fajnie
no i porobilismy troche planow na pl jedziemu do krakowa do zoo i tarnowskie gory do aquaparku no i do zakopca reszta jeszcze pusta
 
Hej babki:-)
Szlag mnie trafi zaraz!!!Napisalam mega posta i mi Go wcielo!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry:Ale sie wkurw.....
eh no to w skrocie...u nas poranek super,bo sloneczko wyszlo mam nadzieje,ze tak bedzie caly dzien,bo chce do miasta isc kupic bratu kartke na 18tke(jakas duza i fajna-mam nadzieje,ze znajde:tak:)
Mielismy jechac do kolezanki ktora urodzila ponad 2 tyg temu coreczke ale zadzownila i przelozylismy to na wtorek.
Kurde ciesze sie strasznie,ze juz w sobote bede w domku!!!!!!!!!Mam nadzieje,ze bedzie cieplo bo chce sie wykapac w basenie u mnie(mamy duuzy:-))A ja mam plan,ze jak bede u mnie to w sobote 18tka a w niedziele sie wybierzemy do Ojcowa porobic fotki itd.A swoja droga przepiekne miejsce!!!!!!!

aha witaj i czekamy na relacje z pobytu w PL:tak:

ooo klucha krakow:)Najpiekniesze miasto w Polsce!!!!!!!!!!Uwielbiam je i okolice!!!!!!

marys moj tez ma takie krotkie drzemki ledwo co sieade do kompa a on juz sie obudzil:confused:

aaa i nie pochwalilam sie...moj synio jak wczoraj usnal przed 22 to obudzil sie ok 4!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:Pozniej pobodka przed 7 chyba i do tej pory spi.:szok::szok::szok:Jestem w szoku bo nigdy takiej dlugiej przerwy nie bylo na karmienie.Fakt faktem,ze usypialam Go dlugo,bo co Go wlozylam do lozeczka to sie budzil i placz:szok:(ciagle tak ma nie wiem dlaczego)No ale na szczescie zasnal dosyc szybko i spal dlugo.Sukces!!!!!

Dobra lece na zamkniety i cos chyba oprasuje poki moi faceci spia:tak:
Narazie milego dzionka zycze kochane, odezwe sie pozniej.
Paa
 
no to Klucha przy okazji Krakowa zapraszam do mnie:-):-):-)

u mnie noc okropna - poszedł do łóżka o 23, do 5 rano wstał 11 razy
ledwo żyje
 
cześć dziewczynki

to ja się ostatnio chwaliłam, ze młody przesypia całe noce.....?:zawstydzona/y: coś mu się poprzestawiało, poszedł lulać o 20:30 i o 22 obudził się z płaczem, cos musiało mu się przyśnić, a swoją drogą czy to możliwe że ma jakieś traumatyczne wspomnienia ze szpitala? bo tak się zastanawiałam, co takiemu małemu człowiekowi, co w sumie nie zaznał żadnej krzywdy, smutku, całymi dniami się bawi, ma cycka na zawołanie, skąd coś przykrego mogło mu się przyśnić?
potem obudził się o 3, potem o 6 i za nic uż nie chciał spać, dopiero padł o 8, i zdążyłam już wszystko wyszykować no i czekam aż prezes się obudzi, żeby iść na tą kontrolę do okulistki, a potem wstąpię do mamy (czasem się podśmiewuję, że w szpitalu to Karol miał dobrze, bo tyle ludzi go odwiedzało, a teraz... szara rzeczywistość - więc pojadę do babci, niech ma namiastkę;-))

klucha kraków jest najpiękniejszy, do wieliczki też zapraszam, ale jak Hania będzie starsza, na pewno kopalnia by się jej spodobała:tak:

aha super wyglądacie na spacerku, widać że i ty szczęśliwa i młody też skoro tak samcznie śpi:-)

no i czekam, a prezes dalej śpi...

aa z moich problemów co ostatnio się cieszyłam, niestety nie długo, po tych szpitalnych stresach jednak mam mniej pokarmu i raz dziennie muszę sie wspomagać sztucznym, daję NAN1 120 ml, myślicie że dobrze wybrałam?, bo kurcze doświadczenia w tej kwesti mi brak, a butelkowych mam pewno nie doczytam, mam nadzieję że to chwilowe, bo walczę ze sobą o pokarm, choć i tak już nie długo, gdzieś za trzy tygodnie chciałam wprowadzać coś, no bo do pracy trza wrócić...:-(

a on dalej śpi.. jeszcze czekam, daje mu jeszcze 30 minut
 
Cześć dziewczynki!!!

U mnie nocka suuuper 20 flaszeczka 180 bebilonu pepti+2 miarki kaszki kukurydzianej zostało wsysnięte na raz 3.30 cycek ten bolący i 6.30 koniec spanka.Wyklarowały nam się trzy dzrzemki około godziny rano poobiednia trzi-cztery godzinki:)-D:-D a co??Mamie też coś się od życia należy) i pół godzinki o 18....dziś wybieram się na okropnie długi spacer:tak::tak:
witam babki
u mnie baaardzo dobrze
w poniedzialek dostane zwrot macierzynskiego czyli kolo 6000!!!!!!!!!!! boze jak fajnie
no i porobilismy troche planow na pl jedziemu do krakowa do zoo i tarnowskie gory do aquaparku no i do zakopca reszta jeszcze pusta
Pilnuj kasy,żeby autko się z niej nie zrobiło:-D:-D:-D
krakowskie babki w sumie to bedzie mozna sie spotkac na kawcie czemu nie
w olsztynie tez bede po 20 wrzesnia :-)

A do Łodzi to nikt nie zagląda?!?!:-:)-:)-(
 
reklama
i tak powiem mojemu ze bedzie 1500 mniej;-)
no co
juz mam dosc jego gadaniny o nowym aucie juz sa dwa niech choc jedna sprzeda.
adusia ja naprawde cie kopne bo mi tylko o tym przypominasz.
 
Do góry