reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja na razie u mamy jestem, okulistka cała szczęśliwa że wszystko tak ładnie się zagoiło i nie ukrywała, że kamień z serca jej spadł, bo w 20 letniej karierze miała pierwszy taki przypadek. hmm... szkoda że na nas trafiło. Narazie daję radę i jedziemy na cyckowym mleku, oby tak dalej.

Klucha, malutka i inne krakowianki ja oczywiście chętna jestem na spotkanie z wami i waszymi maluchami, jak data będzie bliżej znana to proszę o info, z tym że w połowie sierpnia pewnie wybędę na jakiś tydzień do Opola do babci - prabaci Karola, pooddychać wiejsckim niczym nieskarzonym powietrzem:-D:tak:

o rany edytuję, żeby było wsio ok, we wrześniu to i ja dam radę, tylko w pierwszej połowie byłoby lepiej, bo od 14.09 muszę do pracy wrócić, no i w ogóle wtedy bedzie wszystko powywracane do góry nogami.
 
reklama
mnie nie ma tylko na początku września, bo wyjeżdżam się trochę powakacjować i przygotować chrzciny na wsi u moich rodziców. Ale zaraz potem jestem do Waszej dyspozycji.:-)
 
no ja przylatuje 6 .09 do pl, 19go jest wesele a po nim jedziemy na mazury.
moze zaluzmy date wstepna na 13. 09???
i jak wszystkim pasuje to byloby super. ja swojego ustawie tak aby nie mial sie czym wymigac a jak mu nie pasuje to moze mnie tylko podrzucic i se jechac tylko aby mnie odebral
 
Ostatnia edycja:
a u mnie dzien pełen wrażen...dzis była sesja mojej córeczki trwało to cały dzien bo mała sie męczyła i pzrerwa na spanko ale zadowolona jestem teraz tylko czekać na efekty...:-)
 
Kurde moze i ja sie postaram zeby przekonac meza na wycieczke do Krk we wrzesniu wiec wtedy napewno i ja do Was krakowianki dolacze:-):tak:ale ja cos to blizej dom znac.
ale tu pustka:szok:chyba dlatego,ze mamy juz zamkniety:tak:
dobra lece sie kapac i spac,bo musze sie wyspac przed jutrzejszym dniem i weekendem:tak:
Dobranoc wszystkim:-)
papa
 
ania i mariusz – witaj! :-)


Upał u nas niemiłosierny, ale zaliczyliśmy spacer. :-p Trochę pochodziliśmy w cieniu aleji platanowej, potem Julian zasnął a ja czytałam, kończę właśnie Tokarczuk „Ostatnie historie“. Na wieczór nic się nie ochłodziło, podczas masażu Juliana pot ściekał mi po nogach. :szok: Może jutro będzie lepiej, bo ja zdecydowanie należę do istot umiarkowanie-ciepło-lubnych. ;-)

Przed wyjazdem w góry kupiłam parę rzeczy dla Juliana. Jednym zakupem jestem zachwycona i może uda mi się wrzucić na wątek zakupowy. :tak:

Dobrej nocki wszystkim. :-)
 
Ostatnia edycja:
witam:-)
ja znow nie wyspana:dry: Mlody wsumie spal ladnie, ale musialam sie zerwac z samego rana, bo kolezanka fryzjerka przychodzi o 9, nio i pasowalo troche mieszkanko ogarnac..
za spotkaniem krakowianek jestem jak najbardziej i czekam na jakies konkrety:tak:
lece jeszcze na zamkniety poczytac, bo tu faktycznie pustki..
milego dnia zycze:tak:
 
Hej mamuski:-)
Ja troche nie wyspana,troche wyspana.Misiek budzil sie o 2 pozniej przed 5 i chyba o 7 no i teraz juz nie spi:dry:Ja jem sniadanie ale M z nim lezy:tak:
Dzisiaj jak pisalam w planach sprzatanie domku no i jak nie bedzie tak upalllllnie to wybiore sie do miasta.(chociaz cos czuje,ze znowu z moich planow beda nici:sorry2::dry:)
Ide na inne watki i pozniej moze cos zaczne robic.
Milego i nie upalnego dnia zycze;-)
Paaaa
 
hej babki!

My dzis wyspane, mała w nocy tylko raz się obudziła, szybko zjadła i spanko dalej!

Słonko pięknie świeci, a ja w cudownym nastroju dziś, oby był taki cały dzień i wam również wysyłam pozytywną energię!!!

Miłego dzonka!
 
reklama
Witajcie,
kawka wypita, Tolunia śpi a ja zaczynam prasowanie i pakowanie za chwilę.
Jedziemy dziś już do teściów czyli tam gdzie w niedzielę beda chrzciny,a wracamy dopiero w przyszłym tygodniu więc pewnie nie często będę sie odzywać. Wczoraj na spacerku zahaczyłam o kościółek i się już wyspowiadałam.

Moja Tolunia coś odwczoraj też niespokojna, wogóle leżeć nie chce i sie bawic, tylko na rączki albo siedzieć:baffled: a przeciez jeszcze nie może:baffled: no ale na chwilke ja sadzam, bo taka zadowolona wtedy że aż miło patrzeć.

ania i mariusz Witamy :)

miłego weekendu dla wszystkich
 
Do góry