reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ja tez na minutke, nie doczytalam- sądny dzien dzis byl, mala wazy 5810 wiec w 20 dni 410 g, no niby miesci sie w normie. i uciekam bo jedziemy na wies . nie wiem czy tam bede miala neta, także byc może do poniedzialku i wtedy mam nadzieje Was doczytać, bom ciekawa co tam u Was:))

wszystkim życzę jak najmniej marudzenia i jak najwiecej słonecznych usmieszków naszych bejbisków

papatki
 
reklama
helo, my dziś mega wywiatrowani - korzystam z wolności i doceniam ją, także spcerów dziś mimo nieciekawej pogody dużo zaliczyliśmy, mocz młodego ok, bo w szpitalu kazali nam zrobić kontrolnie, a jutro na wizytę do okulistki, jakoś nie mam ochoty, chyba jej wygarnę wszystko co mi siedzi, bo idę sama, bez P.

chorowitkom zdrówka,
kamile ja bym wybrała tego młodego lekarza
 
widze, ze tu dzisiaj puchy:szok: chyba taka pora wakacyjna jest:tak:
ja juz mam "wolne" od swojego syncia, spi juz prawie godzine.. chyba bolal go cos brzusio, bo przez ostatnie pol godz zanim go zaczelam myc plakal jakby go ktos ze skory obdzieral:-( nio, ale jakos usnal na szczescie, bo ja juz dzisiaj padam..
kurde dziura po zebie dalej boli i chyba zaczyna bolec coraz bardziej:dry: cos mi sie wydaje, ze bez srodkow przeciwbolowych sie nie obejdzie, a chcialam byc twarda a nie mietka:baffled:
teraz tak siedze i niebardzo mam co ze soba zrobic.. z jednej strony pasuje mi sie wziasc za sprzatanie jakies, a i mysli bym zajela, a z drugiej strony tak mnie szczena boli, ze nie chce mi sie nawet palcem u nogi ruszac:dry:
 
Dobry wieczorek!!!!

Dzionek upłynął miło odwiedziła mnie kuzyneczka miła pogadałyśmy...balsam na skołataną duszę:-D:-D:-D.Jabłuszko Tina wsysnęła z mlaskaniem jutro ciąg dalszy....Boli prawa pierś liczę że nic poważnego:-:)-:)-(.Temat lekarzy popłynął ja mam świetnego lekarza rodzinnego a ponad to przyjmuje też pediatra do którego pomykamy z Konstancją... jak są jakieś niejasne sytuacje to zawsze się konsultujemy z rodzinnym.Polecają przychodnie z któtkimi terminami,skierowania od ręki...nie mam powodów do narzekań:tak::tak:

Kolorowych snów!!!
 
malutka kochana tule cie...ech wiem co to ból zęba i wiem, że to nic przyjemnego...

mnie dzis mało na forum bo byłam na miescie zakupki pod chrzciny zrobiłam sliczne skarpetusie kupiłam

a jaką kamere polecacie? sama chce kupic a pojęcia nie mam jaka... moze cos roradzicie?

aniołku zdrówka dla szpitala domowego
 
szczesliwa dzieki:tak: widze, ze u ciebie zapal przed chrzcinami.. u nas sa w ta niedziele, a mnie natchnienie odeszlo:-( mialam dzisiaj tyle rzeczy robic, ale na nic nie mam sily.. jestem zmeczona fizycznie, psychicznie i ciekawe kiedy ja zrobie wszystko co mamy do zrobienia:confused:
o widze, ze moj mezus wraca z pracybo piesy wariuja:tak: ide sie mocno utulic, bo pol dnia juz na to czekam..
dobrej nocy zycze:tak:
 
Ja tylko na chwile.Misiek juz spi a ja jestem padnieta.Caly czas tylko raczki i raczki nawet kapiel musia;am przygotowywac z nim na rekach:confused::baffled:
Ja za chwile ide spac,bo dzien beznadziejny jakis taki byl:baffled:

malutka wspolczuje bolu zeba,bo ja to przezywalam w ciazy:baffled:i do tej pory ni poszlam zalozyc plomby...pewnie bede tego zalowac ale tak sie boje,ze masakra!!!!!Fajnie,ze mezus Twoj juz wrocil z pracy,moj jeszcze nie,bo wraca po 24:-(

szczesliwa no to rzeczywiscie zapal przed chrzcinami jest,to dobrze oby wszystko Ci sie udalo.Malutka Tobie tez oczywiscie!!!Zeby sil starczylo Ci na wszystko;-)

No i nie wiem co jeszcze...wiec lece na zamkniety i ide spac.
Dobranoc
 
reklama
heja laski!!!! melduje sie jeszcze z Polski ...... jestem wykonczona juz wakacjami bbbuuuuu w niedziele lece juz do Holandii wiec moze uda mi sie byc w miare na biezaco i pewnie troszke odpoczne, bo to ganianie miedzy moimi rodzicami i tesciami, ciagle odwiedziny mnie wykonczyly. trzymajcie sie cieplutko ... mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze. Pozdrawiam ps. ja z Filipkiem na 'wiejskim ' spacerku hehe
 

Załączniki

  • DSC01705.jpg
    DSC01705.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 40
Do góry