reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

mam w domu szpital
Julka ma angine, Patryk naszczescie tylko czerwone gardełko(tylko wit C i wapno)
mi grozi zapalenie oskrzeli bo mam straszne szmery nadodatek mam straszne nerwobole(chyba?!)bo serce mnie boli, najprawdopodobniej z braku magnezu w organizmie.
a moje karmienie stoi pod wielkim znakiem zapytania:-(
ide jakas zupke zrobic
pa
 
reklama
Hej ;-)
U mnie nocka okropna. Mała podjadała co godzinę, półtora :zawstydzona/y:. Masakra. Jestem zmęczona i niewyspana :baffled: do tego w podłym nastroju.
Przetworzyłam dziś czarną porzeczkę, to se pojem zimą :-p.
Marys16 - czy chodzisz z Marcelem na Witosa? Bo ja tam jeżdżę do dr Zonnenberg i jestem bardzo zadowolona. Kobietka nie skąpi na skierowaniach i jest rzeczowa. :tak:
Aniołku - wypędzaj zarazki :tak:
Idę na spacerek - choć chyba troszkę mży. Wizyta w rossmanie poprawi mi nastrój.:sorry2:
 
Ja tylko na chwile.
Kurde cos czasu ostatnio nie mam.Domis tylko na raczki chce i nigdzie indziej.Mata nie,bujak na chwile a pozniej tez nie,lozeczko to juz wogole:baffled:
Mam dosc!!Chyba musze zaczac Go oduczac bycia na rekach ale jak??????:confused:
Nic nie zrobilam oprocz obiadu.Moze zabiore sie za mycie lodowki poki moj skarbek siedzi grzecznie w bujaku.

Aniolek kuruj sie i zdrowka dla Wszystkich zycze!!

Kamile nam tez przyszla dzisiaj kamerka:-)Wprawdzie uzywana(tyko 10 filmikow podobno nia nakrecili)a wyglada jak nowka!!Osobiscie jestem za tym zeby kupowac nowe rzeczy ale moj M nie.Ale jakos dalam sie przekonac i M zalicytowal i wygral no i mamy kamerke i naprawde moze jest z 5 rysek malych na niej.Wogole nie ma sladow uzytkowania tak wiec trafilo nam sie za mniej niz polowe kupic kamere:tak:

No dobra lece i pozniej Was nadrobie na zamknietym,bo jeszcze nie cwiczylam z miskiem i nie bylam na spacerze,bo pogoda jakas zdradliwa:dry:
Buzka
 
Madzia,moja też dzisiaj rączkowa.
Ale wiesz,przy pierwszym dziecku to człowiek czeka kiedy wyrośnie z czegoś/dorośnie.A przy drugim,ja przynajmniej bym chciała,żeby jak najdłużej była malutka,mogę nosić,przytulać,póki się da.:tak:Uwierz,że zanim się obejrzysz to będzie wygadanym kilkulatkiem i już na rączki nie weźmiesz.Buziak też obciach przy kolegach.:zawstydzona/y:Trzeba się cieszyć tymi chwilami.Wszystko zależy od punktu patrzenia.A porządki i tak nie uciekną,na pewno poczekają na swoją kolej;-)
Dobra,idę,bo gadam jak stara ciotka-klotka.:-p
 
Gabi masz racje.Wiem,ze narzekam ale misiek moj nie tylko dzisiaj ale caly czas chce na raczki.Kocham Go przytulac,calowac i jakbym mogla to zjadlabym Go normalnie taki jest cudowny,kochany i wogole ale niekiedy kregoslup,rece,nogi to mi wysiadaja a tym bardziej juz trace cierpliwosc jak mnie glowa boli(ostatnimi dniami strasznie mni boli:zawstydzona/y:)

Ja umylam lodowke...fakt,faktem ze Dominik plakal pod koniec i a mi Go zal bylo ale pozniej na rece Go wzielam no ale musialam to skonczyc bo by mi sie rozmrozila a wlaczac i wylaczac to tez nie tak dobrze.No ale juz dostal cyca na zgode i spi a ja jem obiad.

Ide na zakmniety poczytac co naskrobalyscie.
 
witam sie ponownie..
kurde dziewczyny, mam taki ciezki dzien dzisiaj, ze szczerze mowiac to chcialabym, zeby sie skonczyl:-:)-:)-(
wogula sama niewiem co mam napisac, ale nastroj mam taki, ze nic tylko rycze naokraglo:-:)-:)-( zreszta na zamknietym napisze moze o co chodzi..
po dentyscie czuje sie beznadziejnie.. zab oczywiscie byl do wyrwania.. samo wyrywanie bolalo troche, ale to co sie dzieje teraz to juz kosmos.. pol szczeki mnie boli, a w dodatku sama w domu z Mlodym jestem:-( jeszcze 2 godz musze sie przemeczyc i klade go spac, bo juz dzisiaj to wszystko nie na moje sily..
Mlody nawet spokojny, ale to tylko nawet.. bywalo lepiej, bywalo gorzej, choc mialam nadzieje, ze dzis bede miala aniolka w domu..
 
my dzis po szczepieniu na rota, druga dawka o 310 zl ubozsi
w domu mega balagan, zdazylam tylko troche poskladac ale nie mam cos nastroju na sprzatanie, mlody przybiera w dolnej granicy normy i to mnie zmartwilo, poki co wole z nim posiedziec, a w sprzataniu m mi pomoze po obiedzie

malutka - wspolczuje bolu zeba i jego utraty, mi wypadl opatrunek i tydzien chodzilam z bolem, dopiero w zeszlym tygodniu bylam u dentysty i teraz czeka mnie wydatek ok 500zl na leczenie kanalowe, na dodatek pani w ciazy z terminem na grudzien i musze wyleczyc szybko pozostale bo nie wiem do kogo pojde, tak mi ta podpasowala

buziaki kobitki, do pozniej
 
reklama
Ja bardzo krótko... znowu cholera nie mamy neta, bo znowu dzieci sie nudza i kable poprzecinały:wściekła/y::wściekła/y: od soboty tęskno mi za Wami, teraz na szybko wbiłam u rodziców...
Pewnie Was później nie doczytam,.... :-) buziaki, kochane!!!!!!
 
Do góry