reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej leseczki:-)

Przywiezli nam lezaczek nareszcie!!!!!!Juz jest zlozony nawet i pierwsza proba byla chyba sie Domisiowi podoba:tak:nawet sam chcial sie bujac i tak fajnie nogami robil zebysmy Go pobujali:-Dale nie trwalo to dlugo,bo zglodnial i musialam Go wyciagnac:sorry2:

U nas tez goraco jak piernik a zapowiadalo sie,ze bedzie pogoda nieciekawa.Nie bylam z Dominikiem na spacerze ale narazie sobie chyba odpuszcze.M na mnie obrazony...ja juz z nim ni wytrzymuje!!!!Caly czas sie o cos czepia.Chcialam jechac na zakupy w niedziele to umyslal sobie,ze Dominik nie moze do sklepow jezdzic i nie bedzie z nami jezdzil,bo duzo zarazkow jest i ludzia chorzy tam sa.

skunkanka...ja tez mam uczulenie chyba,bo odrazu puchnie mi miejsce ugryzienia tak,ze masakra i wytrzymac nie moge:baffled:wczoraj mnie wlasnie komar pogryzl:confused:

Asia dziekuje bardzo!!!!!!!

klucha chyba nie oduczysz jedzenia kciuka:sorry2:Dominik tez smoczka nie chce a ma 5 roznych:dry:Rece lepsze i co mu wyciagamy to sie smieje i wklada spowrotem albo placze:baffled:

a wypadanie wlosow dopadlo i mnie:baffled:wszedzie klaki!!I tez slyszalam,ze w 4 msc jest najgorzej...hmm...to chyba trza se peruke zakupic:cool2::sorry2:

nie dawno przyjchala siostra M bo jej klocki albo tarcze wymienia w samochodzie:dry:no i siedzi z nia w garazu...

Babki modlcie sie,bo jutro robie test...jak bede w ciazy to nie wiem co zrobie:no:az ryczec mi sie chce:zawstydzona/y::-(czuje,ze jestem...bo nie mam okresu...a powiedzcie mi Wy macie teraz regularnie?Bo ja sama nie wiem czy dostalam okres czy nie,bo niby mialam male krwawienie niecale 2 dni 6 i 7 czerwca a pozniej moze tydzien po tez mialam z 2 dni i sama nie wiem co mam myslec czy to okres czy nie:baffled:wczesniej przed ciaza mialam obfite krwawienia...

Eh...ide...moze zagladne pozniej
Buziole
 
reklama
Dziewczyny ponieważ często narzekamy że nie mamy instrukcji obsługi do naszych pociech to zerknijcie na to
Instrukcja obsługi dziecka - Joe Monster

Madzia1989 oby wyszło tak jak chcesz!!!!!!

Ma nowy patent w usypianiu Tiny,między drzwiami na futrynie mamy przyczepiony biało czarny worek treningowy(taki nie duży dla dzieci...i mamy) dziś wprawiłam go w ruch Konstancja patrzyła jak zaczarowana a że bolały mnie ręce to położyłam ja do wózka i zasnęła w trzy mniuty a śpi już dwie godzinki . Potrzeba matką wynalazku....
 
Ostatnia edycja:
Hejka!!!

Ale duchota! Ledwo wróciliśmy z przychodni, gdyby nie to szczepienie, wogóle bym małą na taki upał z domu nie zabierała. W sam środek dnia....
Na szczęście już po, Ania teraz odsypia wrażenia.
Jak u Was dzieci były kłute?
U nas dwa ukłucia -w oba uda plus doustnie ta szczepionka na rotawirusy i ... 780zł poszło się paść... Za 6 tygodni powtórka z rozrywki.
Ania była bardzo dzielna (nawet bardziej niż Mama ;-)), za to pielęgniarka guzdrała się strasznie. Wbiła igłę i "guga" do Ani zeby nie płakała, że zaraz skończy. Ja bym jej śrubokręt w udo wbiła i kazała się cieszyć :angry:

Co do wagi - mam już w domu 4560g szczęścia :-D
W dwa tygodnie 100g przybrała - nie wiem, czy to mało, je ile chce, kupki strzela kilkakrotnie, waga rośnie, nie maleje, więc sie nie martwię.Dla mnie akurat!

Pozdrawiam i idę się kimnąć z moim skarbkiem trochę. :happy2:
 
madzia 1989 - co do miesiączki, teraz po zużyciu pierwszego opakowania tabsów też mi się @ spóźniła o 2 dni, chodziłam i zastanawiałąm się co jest nie tak, ale się doczekałam, a do myśłenia dało mi to że 2 pierwsze po porodzie były już regularne, w każdym bądź razie trzymam za Ciebie kciuki

adusia3 - ale się uśmiałam!ale mina mi zrzędła trochę po przeczytaniu na końcu że ten poradnik mógl uratować zycie wielu amerykańskim dzieciom
 
Jak u Was dzieci były kłute?
U nas dwa ukłucia -w oba uda plus doustnie ta szczepionka na rotawirusy i ... 780zł poszło się paść... Za 6 tygodni powtórka z rozrywki.
Ania była bardzo dzielna (nawet bardziej niż Mama ;-)), za to pielęgniarka guzdrała się strasznie. Wbiła igłę i "guga" do Ani zeby nie płakała, że zaraz skończy. Ja bym jej śrubokręt w udo wbiła i kazała się cieszyć :angry:

Co do wagi - mam już w domu 4560g szczęścia :-D
W dwa tygodnie 100g przybrała - nie wiem, czy to mało, je ile chce, kupki strzela kilkakrotnie, waga rośnie, nie maleje, więc sie nie martwię.Dla mnie akurat!

. :happy2:

hej:)

u nas Hania byla raz kłuta w udko- darła się w nieboglosy:wściekła/y:, rotawirusów nie chciała za Chiny wypić, no ale się udalo. Ale my płaciliśmy mniej tzn. Hexa 160 zł i rotawirys 290 zł.:) U nas szczepianka na 2 wkłucia osztuje 100 zł, a Ty jakoś sporo zapłaciłas...:confused::szok:

u nas ostatnio Hanek przybrala w tyg 250 gram i lekarka kazala morfologie robic bo za mało- to chyba zależy od lekarza.:confused: No i zrobilam, ale nic tam strasznego nie wyszlo, ma tylko za duzo plytek krwi ale to podobno normalne.

normalnie Hania niezle mi daje w kość.... tylko na rece lub juz siada mi na kolanach, i wtedy jest happy. A jak kładę...ehhh szkoda gadac...


ok poodkurzałam, umylam podlogi, w koncu uśpilam dziecko i ide prasowac....ehhh... tak mi się nie chce....chyba przez tę pogodę :baffled: bo lenia to na 100% nie mam;-);-);-)

Madzia trzymam kciuki, żeby było jak chcesz...:))
:biggrin2:
Miłego..
 
Jak u Was dzieci były kłute?
U nas dwa ukłucia -w oba uda plus doustnie ta szczepionka na rotawirusy i ... 780zł poszło się paść...

u mnie tak samo, ale nie za taką cenę! Za co aż tyle???:szok::szok::szok: (u mnie infanrix 120 + rota 310), a Karol kłuty był w dwa udka - infanrix, a po dwóch tygodniach rotarix doustnie. U mnie przychodnia jest bardzo ostrożna i nie chciała zaszczepić nawet w odstępie jednotygodniowym, zalecają przerwy dwutygodniowe między szczepieniami, chcą żeby ewentualne skutki po danej szczepionce się całkowicie wyciszyły - choć u nas żadnych takowych nie było.
 
reklama
cyt. klucha09 "madzia mam nadzieje ze nie jestes ale jak cos to chyba otworzysz watek kwietniowe mamy 2010" - qrcze klucha ale Ty spostrzegawcza jestes!!! dobre, dobre!
 
Do góry