reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

Fajnie tak się spotkać ze znajomymi :-) przyjaciółmi bądź co bądź, wszyscy zachwyceni Karolkiem, tylko jak to w jego zwyczaju bywa, nie spal w dzień i był tak od 18 marudny, no ale o 19 udalo mi się go ululać, potem na śpiocha go przewieźliśmy do domu, dostał cyca ( bo mnie już dosłownie rozsadziło - n ie karmiłam 5 h i był przeciek, dobrze wiedzieć, bo 20 na wesele śmigam i nie będę jeździć karmić, tylko własnie nie wiem co, chyba będę odciągać i ....w ylewać? no bo przez całą noc nie w lodówce to się zepsuje, a jak wy robiłyście zz mlekiem jeśli nie karmiłyście? chybaże w dzień i na wieczór będę jeździć i karmić, a w nocy nie?)
jeszcze się pochwalę jaką se kieckę kupiłam na wesele ;-)

Mleko mamy może stać w temperaturze pokojowej 12 godzin a w lodówce 48. Najlepiej zamrozić, w -18st. przetrwa do 6 miesięcy, ale powinno się podać do 2 miesięcy, bo dziecki zmienia potrzeby a mleko się dostosowuje na bieżąco :tak:
Co do kiecki - gratuluję figurki po ciąży :-) Ja idę na wesele w sobotę, ale Kajtuś idzie z nami, przez te zawirowaniA pokartmowe ostatnie :eek: Bierzemy opiekunkę w postaci mojej siostry i będzie pokój gdzie możemy się usypiać, karmić i siedzieć :tak:
Dzisiaj Kajtusiowi pobieraliśmy krew, masakra, nie wiedziałam, że moje chuchro może mieć tyle krwi... :szok:
 
reklama
Witajcie :-)
Moje serduszko dosypia sobie jeszcze, a mama na internecie :-) Chodź dziś ładnie spała w nocy. Budził się tylko 2 razy zjadał elegancko i szedł z powrotem lulku. Grzeczny chłopczyk :-)
Ja dopijam kawkę i zmykam na podwórko. Tylko jeszcze przejże allegro. Muszę stanik kupić bo te co mam się okazały tandetne.
 
ja w polsce dopiero we wrzesniu bede wiec daj znac co i jak. mala i tak bede meldowac u mnie w dobrym miescie wiec do urzedu i tak spacer czeka.

ja jutro ide z tymi potowkami do lekarza, wszyscy mmowia ze to potowki ale jakies to podejrzane dla mnie bo skoro dziecko ma zimne lapki i nuzki to chya mu nie za cieplo a one nadal sa i na dodatek zaczely pojawiac sie na klatce piersiowej. dla swietego spokoju pujde i zapytam

a może to uczulenie na proszek albo płyn do płukania?Truskawek nie jadłaś,też uczulają.A jeśli chodzi o zimne rączki i nóżki,to moja ma tak zawsze,ale ważna jest temperatura karku,jak jest wilgotny to maluszkowi jest za ciepło,jak ciepły to ok,a zimny to wiadomo:-)
 
wrocilam i tak jak myslalam, 99% to uczulenie naprodukty jonhsona wiec kupilam inne i w poniedzialek na kontrol jak nadal beda krostki to dalesze badania.

co do tych obiadkow auliya to chyba tak zrobie ugotuje i zamroze.
lece bo cyc wolany jest
 
spaczyna kiecka super!

madzia ma racje dziecko swoje musi popłakac bo albo mokro albo cos innego... to tez człowiek

klucha - o kurde...uczulenie...byle szybko zeszło

ja uciekam na spacera z moją córą:-)
 
WITAM MAMUSKI...MAM DO SPRZEDANIA SUPER HUSTAWKE Fisher Price Akwarium ZAPRASZAM DO OGLADNIECIA MOJEJ AUKCJI ://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=660788715 CENA ZAWSZE MOZE SIE ZMIENIC
 
witam;-)
jakos nie mialam natchnienia wczesniej przed kompem siadac, a i dzien mielismy wmiare zalatany;-)
bylismy najpierw na miescie za butami na slub, a pozniej bylismy dogadywac sprawy dofinansowania przy zakladaniu dzialalnosci gosp..
Mlody wmiare grzeczny byl dzisiaj:tak: choc zauwazylam, ze jak juz zacznie plakac to szybciej uspokoja sie u mezusia:szok: moze dlatego, ze tatus mu na wiecej "pozwala";-) nio a mamusia nadopiekuncza jest i przy mamusi pare numerow nie przejdzie;-) hi hi
szukalismy dzisiaj mini garniturka dla Mlodego i nie znalezlismy:zawstydzona/y: idziemy w przyszla sobote na slub, nio i Mlodego zabieramy ze soba.. glownie dlatego, ze nie mamy go z kim zostawic, bo cala najblizsza rodzina sie tez wybiera, a po drugie to wsumie slub cywilny i obiad w restauracji, wiec mysle, ze jakos to przezyjemy.. nio i tak sie zastanawiam w co go ubrac, zeby to fajnie wygladalo;-):tak: koszulki takie male wizytowe niby ma, ale jak mu dzisiaj przymierzylam to odrazu wlaczyl syrene i dal znak, ze mu niezbyt to pasuje:eek: nio nic zobaczymy, moze zdanie zmieni:-D hihi
 
helo :-),
ale mamy dziś maly ruch, mam tylko nadzieję, że z dzieciaczkami ok i nie dają za bardzo popalić, mój Karol większość dnia dziś spał, pewnie odsypiał ostatnie 4 dni, kiedy w dzień w ogóle nie udalo mu sie zmrużyć oka, oby tylko ładnie spał w nocy ;-)
A do pogody to mam pecha, wybrałam sie dziś na spacer i taka ulewa mnie złapała (a u nas była jedna w ciągu dnia) że szok, ja przemoczona do suchej nitki, młody na szczęście w foli na wózku przespał wszystko niewzruszony, w środe też tak miałam, może ta zła aura pogodowa mnie wreszcie opuści.
A ja sama, P. na wieczorze kawalerskim, i właśnie zaczęłam oglądać film na tvn, i nie powiem, bo całkiem mnie wciągnął, więc zmykam i mówię wszystkim dobranoc.
Szwedka i jak bioderka??
 
reklama
Do góry