reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
a ja mam ochote na piwko z sokiem malinowym---zimniutkie takie;-) choc przyznam sie szczerze ze alkoholu w ustach nie mialam od sierpnia:tak: Pamietam jak bylam z psiapsolami na piwku pod koniec lipca i mi jakos ono dziwnie nie wchodzilo:sorry2:
oooo, widzę że nie tylko mnie naszło dzisiaj na browarka - tylko że ja dałam upust potrzebie i wychłeptałam szklaneczkę po czym zagryzłam ją czekoladką ;-) mąż popatrzył na mnie ja na wariatkę, ale to nic.

ja jak karmilam olka to zdazylo mi sie siorbnac tak z pol piwka od czasu do czas, i nigdy nie karmilam go odciaganym wczesniej mlekiem tylko tym alkoholowym. a wogole to po piwku mialam przyplyw pokarmu, ze moglam zlobek wykarmic:-D
a i olek teraz smak piwa lubi bardzo:tak:
Mnie też się zdarzało, jak karmiłam i też nie odciągałam(zresztą odciąganie zaraz po wypiciu nic nie da, bo do pokarmu przenosi się wszystko co zjemy w ok 2 godziny) a że człowiek się rozluźnia po dawce trochę to i produkcja się zwiększa ;-)

Witam nowe kwietniowe mamusie.

Ja nadal nie wiem co będziemy robić z moimi paciorkowcami, bo piguła od mojego gina nie może się do niego dobić, ale że dzisiaj siętrochę uspokoiłam to mi powiedziała, że najprawdopodobniej dostanę antybiotyk teraz (przed porodem) i że dopiero dość niedawno robią to badanie obligatoryjnie, ale to pewnie też zależy od rejonu albo szpitala.

Poleżałam sobie w wannie przed chwilką i zrobiło mi się tak błogo, że chyba się zdrzemłam :-) a teraz lece do łóżeczka. Dobranoc.
 
cześć marza :-) no właśnie nie martw się wagą, wszystko zrzucimy w swoim czasie, u nas też jak miałaby być dziewczynka to chcieliśmy dać Julka na imię, ale jest chłopak :-) Karol.

dziusia już do łóżka :szok:, słodkich snów, jak dla mnie to dużo za wcześnie, potem w nocy bym nie spała.
 
kurcze! ale mam agresora! Pani ze sklepu z wózkami twierdzi, że się pomyliła i mojego koloru już nie produkują!!! Co lepsze znalazłam ten kolor na allegro i Pan twierdzi, że będzie na koniec tygodnia:wściekła/y::szok::wściekła/y:
Ktoś mnie kłamie!!! Zwariuje chyba...
 
hmm nadii, to zamów z allegro, chybaże już daliście zaliczkę... to zarządzaj zwrotu, w końcu to ona nie wywiązała się z umowy, dodatkowo wprowadzając w błąd mówiąc że Twój kolor będzie.
 
No to ja tez sie dołącze do dyskusji piwkowych bo teżlubie.
W zupełnosci zgadzam sie z Dzisia.Na szkole rodzenia pani z poradni laktacyjnej powiedziala nam ze po alkoholu jest wiecej pokarmu bo czlowiek sie rozluźnia i wtedy niczym niezestresownym produkuje mleko.Gdybyś bez akoholu sie tak zrelaksowala to taka sama reakcja by byla.
Jezeli chcemy sie napic to najlepiej wczesniej sobie odciągnac a po to juz nie ma co bo to i tak wychodzi duzo pozniej.heheh ale sie zamotalam.
 
ja również idę spać. wzięłam prysznic,wygoliłam się ładnie na wszelki wypadek:-D i idę bo wszystko mnie boli i masakra...może samo przejdzie bo w sumie to chce jeszcze wytrwać z 5 dni..
dobranoc kobitki:-D
 
Skunkanka moj m. przez okolo tygodnia uzywal kiedys mojej maseczki do twarzy jako kremu i pokapowal sie dopiero wtedy kiedy mu sie buzia popsula
nie wspominajac juz o uzywaniu samoopalacza jako kremu do rak:rofl2:
Huhu moje szczescie sie kiedys zapytalo, czy nie mam jakiegos kremu, ktorego on moze uzyc. Mialam jakas probke z Clinique, wiec mu dalam. Posmarowal sie i jak nie zacznie wrzeszczec...no skad ja mialam wiedziec, ze swiezo sie ogolil, a ja mu dalam krem intensywnie zluszcajacy:baffled:
witam,mam na imie Marzena ,mam 29 lat,jestem w 37 tc,jestem z Polkowic
Witaj Kobiełko:-)
Moj M to kiedys zamiast szamponu kupil odzywke co lepsza myl nia wlosy i w koncu kiedys mnie sie spytal czemu ten szapon sie nie pieni no to mu wyjasnilam:)
witaj marza:)
kolejny gigant:-)
A ja wlasnie jestem w trakcie ogladania kolejnego filmu traktujacego poniekad o Bildenbergach...poogladac moge, wplywu nie mam..
Nadii no to faktycznie jedyne wyjscie zrobic tak, jak radzi Spaczyna.
 
hmm nadii, to zamów z allegro, chybaże już daliście zaliczkę... to zarządzaj zwrotu, w końcu to ona nie wywiązała się z umowy, dodatkowo wprowadzając w błąd mówiąc że Twój kolor będzie.


I tak chyba zrobie tylko, że zastanawia mnie jedno sklep, w którym miał być wózek to sklep firmowy producenta i skoro producent twierdzi, że ich nie produkuje już 2 lata to skąd ma je pan na allegro???

ehhh w sobote będę w Poznaniu to zajadę do producenta i się dowiem co i jak...

Lecę spać dobranoc
 
reklama
Do góry