reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja mam ochote na piwko z sokiem malinowym---zimniutkie takie;-) choc przyznam sie szczerze ze alkoholu w ustach nie mialam od sierpnia:tak: Pamietam jak bylam z psiapsolami na piwku pod koniec lipca i mi jakos ono dziwnie nie wchodzilo:sorry2:

Ja też o piwku marzę mhmmmm
Zawsze lubiłam ale jak będę karmić piersię to też nieprędko się napiję
Ale musze się przyznać że czasem jak mąż piwkuje to ze 2 łyczki mu podpiję:-D
 
reklama
bluebell ja przed koncem ciazy to sie tak rozszalalam, ze m. myslalam, ze mi zejdzie i bylo to napewno przed 36 tygodniem, cien sie z niego zrobil, byla wit. o karzdej porze dnia i nocy, na mnie nie zadzialala, ale u kazdej moze byc inaczej;-)
 
a wiesz ze ja nawet nie lubie zapachu piwa teraz:confused: jak myje np kufel po piwie m. to czuje ze mi ten zapach jakos przeszkadza
a jak sie karmi to slyszalam ze mozna odciagnac mleczko i sie napic alkoholu,czy to prawda?
 
a wiesz ze ja nawet nie lubie zapachu piwa teraz:confused: jak myje np kufel po piwie m. to czuje ze mi ten zapach jakos przeszkadza
a jak sie karmi to slyszalam ze mozna odciagnac mleczko i sie napic alkoholu,czy to prawda?

Albo nakarmić, trochę odciągnąć na później i szybciutko się napić. Myślę że jedno piwko w takiej sytuacji to spoko:tak:
 
ja jak karmilam olka to zdazylo mi sie siorbnac tak z pol piwka od czasu do czas, i nigdy nie karmilam go odciaganym wczesniej mlekiem tylko tym alkoholowym. a wogole to po piwku mialam przyplyw pokarmu, ze moglam zlobek wykarmic:-D
a i olek teraz smak piwa lubi bardzo:tak:
 
Chociaż z tym odciąganiem to wiesz Bluebell może być różnie. Moja córka w ogóle nie uznawała butelki ani smoczka, pluła i za Chiny się nie dało, tylko cyc wchodził w grę
 
bluebell odciągnąć to przede wszystkim trzeba po alkoholu i wylać - wtedy to nawet więcej można się napić;-):-p:-D a w zasadzie do woli:-D
 
wlasnie szykuje sie do dentysty, trzeba zeby podleczyc bo czasu coraz mniej
a jutrzejszy wyjazd do warszawy mnie przeraza, szczegolnie w ta pogode. i zaczynam sie martwic o wyniki olka i wizyte w tym Instytucie
 
reklama
ja slyszalam ze mozna napic sie pol szklanki piwa dziennie i wtedy pokarm leci jak woda z kranu:-) tylko nie wiem czy trzeba odciagnac po napiciu sie czy nie trzeba
 
Do góry