reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja też planuje w wojewodzkim bo tez mam ginke z tamtąd.Noi mam znajomą położna tam,mam nadzieje ze uda nam sie rodzic tam gdzie chcemy.Gabi a nad jeziorko na spacery to jak najbardziej:-) już nie moge sie doczekac.
 
reklama
Nareszcie skonczylam!:-)

Wczoraj pisalam i pisalam i posta juz mialam no i nagle mi go wcielo:baffled: pozniej probowalam odtworzyc to co napisalam i znowu go wcielo...wiec zamknelam bb i juz nie wchodzilam bo bardzo bylam wkurzona:wściekła/y:
Dzisiaj moj maz formatowal komputer od rana no i niedawno weszlam i musialam zaleglosci nadrobic.

Mnie tez na sprzatanie wzielo,bo w koncu sobota i troche sie zabrudzilo:happy: Niestety odkurzanie i zmywanie podlog zostawiam mezowi,zreszta on nie pozwoli mi tego robic wiec czekam i czekam na niego zeby wzial sie za to i nie moge sie doczekac:dry:

szczesliwa trzymam mocno kciuki,nic sie nie martw wkoncu tam bedziesz miala opieke fachowa i zajma sie Wami porzadnie!Obiecuje,ze pomodle sie dzisiaj za Ciebie i za Twoja dzidzie:tak:

dolaczam sie do adusi,jak ktoras bedzie wiedziala co i jak ze szczesliwa to piszcie:-)

Eh...nie wiem co jeszcze mialam napisac...zapomnialam juz:baffled:

Rowniez witam nowa kwietniowke.
 
a ja zrobiłam deser dla rodzinki:rofl2:
budyń waniliowy posypany starta czekolada i na to brzoskwinie z puszki:rofl2: mniam
Właśnie zjedliśmy:-D
Ja idę zaraz się kąpać bo pomimo ze w sumie nic nie robiłam to zmęczona jestem jak nie wiem co:rofl2:
 
Witam kwietnióweczki i te nowe też.
Szczęśliwa trzymam kciuki, będzie dobże.
Ja jestem padnięta cały dzień w szkole, niedawno wróciłam, kapiel no i oczywiście komp.Ale chyba długo nie posiedze bo coś plecy mnie łamią.Julka cały dzień mnie kopała,a glukoze mam w normie więc teraz tylko czekam aż ginekolog umówi się ze mną na ważenie dzidzi.Wizyet mam na 05.03.2009r.Pozdrawiam miłego wieczorka.
 
I ja się witam! Dzisiaj udało mi się trochę wcześniej. Może wpadnę jeszcze wieczorkiem, to chociaż nie będzie tyle nadrabiania.

A spie praktycznie na brzuchu, z poduszka tylka zeby go nie ugniatac za mocno bo inaczej nie umiem. Podziwiam wszystkie za spanie grzecznie na boczku,

To ja nie wiem jak Ty potrafisz jeszcze spać na brzuchu :szok: Ja śpię na boczkach, ale niestety budzę się za każdym razu przy przerzucaniu :-) Na szczęście od razu zasypiam z powrotem.

Szczęśliwa trzymam kciuki za Ciebie! Już niedługo.

Do wieczorka!
 
hej;-)
ja juz w troszke lepszym nastroju, bylam u lekarza ktory prowadzi ciaze mojej siostry ( ma termin na 30 kwiecien:biggrin2:) i powiedział ze takie roznice moga byc, pomiar usg ma blad na tym etapie ciazy +-21 dni :szok:i najwyzej przed porodem bede musiala polezec w szpitalu troszke a poki co jeszcze za 2 tyg zrobic kontrolne usg. Na razie Hania wazy 2060g. :nerd: Łożysko i przepływy ok wiec podobno nie ma sie czym martwić... Także widzisz Malutka, głowa do góry:tak: mam nadzieje ze wszystko sie dobrze ulozy:tak:

zjadlam kolacyjke i uciekam na filmik- "Zajście awaryjne"-taka ciążowa komedia mam nadzieje, że fajna:-p

miłego wieczorku
 
reklama
Kanikas już wczoraj pisalam do ciebie ale wcielo mi posta.Nie wiem dokładnie o co chodziło z twoim maleństwem...to ze za malo waży???
Mój w 33 tyg +5 dni tez za wiele nie wazyl bo 2 kg i tez sie martwilam czy wszystko wpożąku i ginka powiedziala ze to normalne noi nie da sie dokładnie zawzyc dzieciatka bo wszystkie usg nie sa dokladne co do grama.
 
Do góry