reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam wszystkie przyszłe mamusie.
Tak sobie pomyślałam, i chcę o was zapytać jak się czujecie? ja jestem swoim zachowaniem trochę zaniepokojona.Cały czas bym spała.Ostatni nawet zdarzyło mi się żę przyszłam z pracy coś przekąsiłam i zasnęłam a spałam aż do 23.00 wykąpałam się i potem dalej spać. Czy też wam się to zdarza?/ .A jak tam humorki przed świętami?? A jeszcze jedno czy na forum jest jakaś mamusia z okolic Jeleniej Góry Lubania?? Bo zastanawiam się który szpital jest najlepszy??
 
reklama
przyznam sie ze ja tez mam czasem takie momenty ze tylko spac ale niestety niemam warunkow poniewaz caly dzien jestem sama z Julka a ona "mamusia chodz sie bawic, poczyataj mi" itp. gdyby spala w dzien bylo by łatwiej niestety ta mala malpka odkad skonczyla rok niespi w dzien:-( a popoludniu jak T wraca z pracy to mi sie chodzone wlacza i wyciagam ich na spacer:-)
mi humorek dopisuje niemoge sie juz doczekac wigili
 
witam sie z wami kwietnioweczki w ten ponury dzien:-)
za oknem pada snieg z deszczem, ja niewyspana, wiec chyba dzisiaj ciezki dzien mnie czeka.. takiej nocy jak dzisiaj to dawno nie mialam:baffled: odkad mezus wrocil z pracy to chyba jakies fatum nademna zawislo:baffled: stwierdzil, ze na pocieszenie po ciezkim dniu zabierze mnie do kfc, nio i po 22 jechalismy na cos pysznego do jedzenia.. w polowie drogi wysiadly nam wycieraczki, a padal straszny deszcz, nio ale jakos nam sie udalo do tego kfc dojechac.. nio ale juz nie bylo mowy o wracaniu autem do domu, wiec mielismy przymusowy spacer w deszczu do domu.. zanim doszlismy byla juz prawie 24, a nam sie wcale nie chcialo spac.. puscilismy film w nadziei, ze nas zanudzi i usniemy, nio ale jednak byl ciekawy i ogladnelismy do konca.. nio a mnie dalej bezsennosc trzymala, nio ale wkoncu jakos usnelam.. nie minela godzina a moje male lobuzy z kuchni zaczely piszczec w nieboglosy i oczywiscie ktos musial do nich wstac:baffled: padlo na mnie, bo maz spal jak kamien i nie bylo mowy o tym, zeby sie obudzil.. wiec poszlam do kuchni i spedzilam tam ponad godz, bo szczeniaki ani nie myslaly spac, a kazda moja proba wymkniecia sie z kuchni konczyla sie piskami.. stwierdzilam, ze chyba sa glodne i o 4 w nocy szykowalam im kaszke:baffled: wkoncu usnely, a ja juz zmeczona jak niewiem co popelzlam do lozka z nadzieja, ze teraz juz moge spac.. nio i pare minut po 6 obudzilo mnie drapanie po rece:wściekła/y: okazalo sie, ze piski nikogo nie obudzily i szczeniaki wylazly z kuchni i zaczely lazic po pokoju i robic demolke:wściekła/y:znowu musialam z nimi siedzec pol godziny az zasnely:baffled: nio i skutek jest taki, ze teraz jestem zla, niewyspana i mam podkrazone oczy:wściekła/y::baffled:
-Szwedka- ja podstawowe badania robie co miesiac.. ale moze dlatego ze przed ciaza 2 razy mialam anemie..
aniolek20k ale ci zazdroszcze tej wizyty u fryzjera;-) tez bym poszla z mila checia sciac wlosy, nio ale nic z tego, bo juz mam dosc krotkie,ledwo sie zepna gumka:baffled: do tej pory mialam fryzure, ktora wymagala codziennego pracochlonnego ukladania, bo jak budzilam sie rano to wszystkich straszylam:-D hi hi nio a mysle troche przyszlosciowo i zdaje sobie sprawe, ze w szpitalu nie bede miala tyle sily ani pewnie czasu, zeby sterczec przed lustrem i ukladac wlosy.. nio a niechce tez wlasnego dziecka zaraz po narodzinach wystraszyc;-) wiec poki co wlosy zapuszczam, choc czuje sie troche nieswojo:baffled:
 
ja wlasnie zawsez mialam dlugie wlosy ale to tez wynaga duzo pracy zrobily sie poprosu meczace a jeszcze w tej ciazy zaczely mi wypadac wiec stwierdzilam czas najwizszy skrocic mam teraz ledwo do ramion pocieniowane.:-)
no i masz racje w szpitalu niebedzie czasu na dbanie o fryzure chociaz jak urodzilam Jule to na sali ze mna lezala dziewczyna, ktora oddawala na noc dziecko na oddz. noworodków wstawala wyspana malowala sie czesala jadla i dopiero szla po synka:baffled:
 
Witam Kwietniówki,
dziś znowu mnie jakiś ponury nastrój dopadł, ale to pewnie wina szarugi za oknem i kolejnej kłótni z M. :-((chyba jednak nigdy nie zaakceptuje tej ciąży). Ech, jak ja wam zazdroszczę, żę wasi mężczyźni cieszą się razem z Wami. Ale dość tego użalania się nad sobą, trzeba się wziąć ostro za robotę, to mi głupie myśli z głowy wyparują.
Co do tej senności, to też tak mam, że moglabym spać na okrągło. Wczoraj w pracy zasnęłam przy biurku, krótko to trwało, ale gdzieś godzina mi uciekła.:szok:. Dobrze, że nikt mnie mie przyuważył.
pozdrawiam ciepło
 
czesc dziewcznyny
a ja dzis dzien zaczelam od zobaczenia sie ze swoim synkiem i posluchaniem jego serduszka :-D -bylam na ostatniej w tym roku kontroli.
Ale wy jestescie ranne ptaszki :tak: pierwsze wpisy pojawiaja sie na forum kiedy ja jescze gleboko spie i naewt nie mysle o wstawaniu :no: . Jesli chodzi o spanie to ja moge zawsze i wszedzie.Tylko,ze u mnie to wrecz chorobliwe troche.Wynika to z mojego niskiego cisnienia----"najlepsze" -90/46:tak: Zawsze taka bylam a jak zaszlam w ciaze to po prostu chcialo juz mi sie plakac.....
Dziewczyny,wiecie moze co trzeba brac jak wypadaja wlosy?ja mam ogromny z tym problem ale nie wiem co mozna a co nie,pomozcie:blink:
 
ja pije herbatke za skrzypu niedobra ale skuteczna, przed ciaza bralam tabletki skrzypowita ale teraz musze sie lekarza zapytac bo wlosy mi leca garsciami juz zaczynam sie bac czesac.
 
Cześć dziewczynki, dzięki za miłe przyjęcie po przerwie i ...........rety, ale Wy dużo piszecie :-D:-D:-D

Dzisiaj wreszcie siedzę w domciu ale muszę sie od kompa oderwać i coś pożytecznego porobić hihiih. Daria przeziębiona, mam nadzieję, że się nie rozłoży na Święta :no:. Ja póki co czuję się świetnie (no poza skurczami w nodze albo drętwieniem ręki w nocy :baffled:).

Przesyłam gorące buziaki i mam nadzieję, że uda mi się zaglądać częściej i być bardziej na bieżąco (bo jak czytam za jednym zamachem minimum kilkanaście stron to nie jestem w stanie ustosunkować sie do Waszych postów - za dużo ich ;-))
 
reklama
witajcie
wszystkim wyspanym i nie wyspanym brzuchatka zycze milego dnia...:tak:
ja juz od wtorku na wyspie..musze zrobic liste na zakpy i czas przygotowania zaczac do Świąt no i do ślubu...sama nie wiem od czego zaczac a mam mea wielkiego lenia...ehh..musze jeszcze buty kupic do sukinki i bolerko z futerka abym niezamarzla tego mojego waznego dnia..

ale mam dla Was cos milego ..nasz rodzinny Świateczny ęlfowski taniec..tak dla poprawy humoru
ElfYourself by OfficeMax - Powered by JibJabhttp://elfyourself.jibjab.com/view/5RIxeGrlEPaNglJbIE5I
 
Do góry