reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

no babeczki nie proznuja...
odwroce sie na chwile a tu juz 5 stron nowych zapisanych ;-)

ja juz sie zegnam dzis bo sen mnie bierze, chociaz raz, bo wiecznie 1-2 spac ide

moze dlatgeo ze egzamin dzis pisalam to zmeczona jestem.
Jutro tylko jedne zajecia na szczescie :-) i wolneeee

dobranoc kochane :-)
 
reklama
Gabi no to niezłe przygody macie z tą choinką, rzeczywiście jak żywa:-D...ale całe szczęście że oprócz bombek nikt nie doznał żadnego uszczerbku.

Ja już powoli idę spać ale jedna rzecz mnie martwi.
Jadłam mandarynki i w jednej z nich po pierwszym kęsie wyczułam jakąs straszną chemię, jakby coś tam było dosłownie wstrzyknięte. Oczywiście od razu wszystko wyplułam ale odrobinę tego świństwa jednak zdążyłam połknać... doslownie malutki łyczek. Myślicie że mogłam jakoś zaszkodzić mojej kruszynce??? Troche mnie to niepokoi..:baffled:

dobranoc babeczki
 
Czesc Dziewczynki,
gratuluje wszystkim mamusiom,ktore dzis dowiedzialy sie o plci maluszkow.No to teraz juz mozcie wybierac imiona---fantastycznie!a ja mam ciagle ten sam problem :-(
O plci dziecka dowiedzialam sie w 18-tym tygodniu i od tego czasu glowkoje jak go nazwac.Moj synek nosil juz tysiace imon ale zadne nie dluzej niz tydzien :no: A najgorsze jest to,ze moj maz juz sobie imie wymyslil i powiedzial ze zadne inne nie bedzie :baffled: Co to w ogole ma znaczyc pomyslalam, potem kilka awantur i jak imienia nie bylo tak nie ma dalej (tzn on mysli ze stanie i tak na jego ale ja nie popuscze).Moj niuniek jest mulatkiem w zwiazku z czym nie bardzo chyba pasuje Stas,Jas,Franio czy takie tam.Z reszta ja tez nie przepadam za takiimi.Madzia Ty to masz dopiero duuuuuzzzy wybor!Jak mieszkalam 2 lata w Londynie zuwazylam,ze najpiekniejsze imiona nosza ludzie z Indii i krajow arabskich.Ja chyba jednak szukam takiego imienia,ktore funkcjonuje w wiekszosci jezykow i jest latwo wymawialne.Poniewaz na razie mieszkamy w Polsce ale nie wykluczam przeprowadzki gdzies dalej bo mam raczej nature emigrantki ;-).Poza tym moje dziecko nie bedzie tu mialo latwego losu z uwagi na swoj kolor skory :zawstydzona/y:.
No nic uciekam przed tv.No i musze jeszcze wypic kubek mleka (brrrr nienawidze tego ochydztwa ale trzeba ponoc zeby zeby sie w miare trzymaly)
 
Hej dziewczyny! Dzięki za miłe przyjęcie :-). Mam do Was małe pytanko dotyczące badań. Jak byłam w ciąży z Emilką, to badanie krwi robiłam co miesiąc, a le chodziłam do lekarza szpitalnego. Teraz chodzę do normalnej przychodni, fakt ze zawsze robi mi USG, ale badanie krwi miałam w 12TC, a teraz mam zrobić w styczniu. Czy u was jest podobnie?

 
Ostatnia edycja:
Gabi synusiowi powiesz, ze bedzie znów mógł ubrac pięknie choinkę:-) ale choinka faktycznie spacerowa hahahahai to jeszcze 2 metrowa hihi

a ja znów wcinam lody mniam mniam
 
Gabi, ale miałaś przygode z tą choinką :rofl2:

Moja jak narazie straciła kilka bombeczek, a to zasługa mojego kotka… Urwis ma niezłą zabawę z tymi bombkami :tak:;-):tak:
A ja dziś wieczorkiem podły nastrój mam,:-( troszkę sobie popłakałam i pomarudziłam mojemu K…​
Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, atak płaczu bez żadnego powodu… oj te hormony​
Spijcie dobrze dobranoc​
 
No ja po polowkowym
z dzidzia wszystko ok i bedzie córeczka :)))

gratuluje Madziu, to jest dowod ze niewarto w horoskopy wierzyc:-)

Witam dziewczynki :)

Ależ dzisiaj ponury dzień :crazy:

Nastraszyłyście mnie z tym becikowym, ja wogóle narazie nie bardzo wiem co mi się należy, a pieniążki będą potrzebne. Mam nadzieję na 2000 zł becikowego, myślę jeszcze o czymś z mopsu, i jakaś zapomoga z uczelni mojej i M. Cóż, narazie dochodów brak, ale staramy się coś dorobić :-)
No bo dzidzia miała być za rok, po studiach, a ona chciała być wcześniej i choć bardzo się cieszymy, będziemy musieli nieźle się nachodzić, żeby jej (to znaczy jemu) kupić pieluchy ;-)

Damy radę, z takim małym szczęściem w brzuszku świat jest weselszy :-)

ja dostałam becikowego 2000 zł, 1000 zł daje panstwo a drugi 1000 zl dostalam od miasta no i zasilek rodzinny co miesiac 48 zł(teraz mi go zabrali bo niby zabogata jestem:-() jesli chodzi o dodatkowe zasilki np. z mops to sa dla samotnych matek z tego co sie orientuje.

Choinka bęcla...dwa razy.Nie ma ani jednej bombki.Cały pokój w stłuczce.:szok:Mąż klnie na czym ziemia stoi,bo to oczywiście moja wina,że źle oprawił choinkę:wściekła/y:
Całe szczęście,że M śpi,jakby tak na niego poleciała...
Ale jutro będzie rozpacz,jak zobaczy,ze bombek nie ma,z takim przejęciem wieszał:zawstydzona/y:
W ogóle to dziwne uczucie,człowiek leży a to ponad dwa metry choinki się zbliża:szok:

cale szczescie ze sie to zle nieskonczylo dla was a synek bedzie bial frajde ubierajac drugi raz choinke:-)

Hej dziewczyny! Dzięki za miłe przyjęcie :-). Mam do Was małe pytanko dotyczące badań. Jak byłam w ciąży z Emilką, to badanie krwi robiłam co miesiąc, a le chodziłam do lekarza szpitalnego. Teraz chodzę do normalnej przychodni, fakt ze zawsze robi mi USG, ale badanie krwi miałam w 12TC, a teraz mam zrobić w styczniu. Czy u was jest podobnie?


badania krwi mam co dwa miesiace, jak mam dobre wyniki to poco co miesiac sie kłoc, w pierwszej ciazy tez mialam co miesiac i niewiem po co wyniki mialam dobre a tylko reka mnie po badaniu bolala, ja osobiscie uwazam ze jak dobrze sie czuje a ostatnie wyniku byly super to niema potrzeby powtarzac ich co miesiac tylko rzadziej:-)ale to tylko moje zdanie
 
witam

ja siedze z kawka Jula jeszcze spi zaraz przyjdzie moj brat i ruszam na zakupy:-)
namowilam meza dzis na ostatnie zakupy przed swiateczne tak wiec po poludniu jedziemy do marketu:-)
jutro ide sie farbowac stwierdzilam"nowe ciecie przyda sie nowy kolor" a wieczorem kosmetyczka:-)
milego dzionka
 
reklama
Do góry