reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja tylko na chwilę - byłam u gin. na oko wszystko ok, posłuchaliśmy serduszka:-) ciąża duuuuża, ale jedno ale: trochę mnie brzuch pobolewał wieczorami no i zewnętrzne ujście szyjki otwarte na opuszek - podobno przy kolejnych ciążach to norma, ale dostałam luteinę na miesiąc:baffled: chyba jednak muszę trochę zwolnić tempo:dry:

poczytam co u Was wieczorkiem,

pa!
 
reklama
koga to uwazaj na siebie i moze faktycznie zwolnij troche tempo;-) a swoja droga troche mnie przestraszylas, bo mnie ostatnio tez cos pobolewa brzusio:-( myslalam, ze to normaln, bo wszystko rosnie, nio ale chyba w takim razie bede musiala to sprawdzic..
 
Oj Koga to zwolnij,może bardziej niż trochę:tak:
Szczerze mówiąc to ja "trochę" wiem na ten temat i nigdzie nigdy się nie spotkałam z pojęciem,że jakiekolwiek rozwarcie na tym etapie to "norma":szok: Po 36 tyg.można tak powiedzieć:dry: Zważywszy,że szyjka rozwiera się raczej od góry,więc jak zewnętrzne otwarte to wew. też:baffled:
 
Cześc dziewczyny!!Mo dzień też jest taki sobie przez tą pogodę cały czs hce mi ise spac:)Mam do Was małe pytanko a mianowicie dużo macie już rzeczy dla maluszka???zycze milego popoludnia
 
Ostatnia edycja:
buuuuuuuu a mój M właśnie rozwalił samochód :-:)-:)-(, całe szczęście sam nie ucierpiał bo co to dopiero by były za Święta.

A samochód dopiero co zmieniliśmy, eh.....no ale nic, to tylko rzecz, zdrowie stokroć ważniejsze :tak:

Ps. Niestety ta stłuczka to wina mojego M więc mandat go nie ominie :-(
 
O Nenius nieciekawie,ale każdemu się zdarza.dobrze,że się nic nie stało.
Myszka,ja mam w piwnicy sporo rzeczy po synku.Ale nic nie wyciągałam,nie oglądałam,nic jeszcze w tej ciąży nie kupiłam i nie planowałam.Poczekam,aż dzidziuś będzie miał większe szanse aż się urodzi.Mam nadzieję,że będzie dobrze,ale...
Po za tym sporo czasu jeszcze naprawdę.Jak moja szyjka dotrwa to w lutym będę mysleć;-)
 
Jak na razie kupiłam zestaw ok. 30 sztuk różnych ciuszków na allegro i parę rzeczy w ciucholandzie. Teraz próbuję wylicytować nosidełko, ale znając moje szczęście, to ktoś mnie przelicytuje.
 
myszka87 - ja mam już troszkę ciuszków używanych za grosiki z allegro, może ze 2 nowe kaftaniki, wanienkę (a nawet prawdopodobnie 3 lub 4 wanienki, muszę je gdzieś oddać ;-)) i paczke pampersów, które teściowa kupiła w promocji w Plusie jak pojechała do sanatorium :-D. Tylko domku dla dzidzi jeszcze nie mam, bo kredyty są teraz trudno dostępne :wściekła/y:
nenius - to super, że wszystko dobrze się skończyło :-) ja się stresuję zawsze jak mój M. gdzieś jedzie, bo on dobrze jeździ, ale zawsze mu się spieszy i sie wkurzam na niego strasznie :wściekła/y:

A dziś? Dzisiaj sobie upiekę pizze na kolację i pierniczki, bo te poprzednie to na palcach jednej ręki można policzyć...:tak: A M. pojechał na uczelnię, więc pizza całkowicie po mojemu :tak:
 
no widze ze zakupy trwaja...Do szpitala ciuszki kupilam nowe a na potem w ciuchlandii... Ostatnio upolowalam super komplet na 74 cm ogrodniczki sztruksowe i kurteczka za az 17 zł jeszcze metak dyndala sklepowa
 
reklama
;-)Witam was

Ja też mam kilka nowych rzeczy, kilka dostałam i kilka kupiłam w ciuchlandzie, naprawdę się opłacało, bo za grosze, nówki z metkami lub bardzo mało używane. Nawet dziś jak szłam do fotografa zrobić zdjęcie do nowego dowodu to zaszłam do jednego i wychaczyłam śliczniutką jeansową spódniczce, jak mój K ją zobaczył to nie wierzył, że dzidzia się w to zmieści a to rozmiar, 62 więc wcale nie najmniejszy. :-)
 
Do góry