reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
No jak patrze na te pączusie to odrazu ślinka cieknie! Frezja nie rób tego więcej, bo mi sie po nocach śnią ciepłe serniczki, szarlotki, karpatki no i gofry na ciepło z owocami mmm ehh zaraz wysle mojego M do sklepu :rofl2::rolleyes2:

[url=http://www.suwaczek.pl/]
dff3a6b057.png
[/url]
 
O mniaaaammm :-) Frezja po prostu coś pięknego :-) Dobrze, że przez monitor nie czuć zapachu, bo chyba bym zwariowała ;-) choć i tak mam przeczucie, że dziś mi już te pączki spokoju nie dadzą :-D
 
Ostatnia edycja:
Frezja! ja tu wchodze po solidnej dawce nalesników...a tu taka fotka...jak ja mam ochote na pączusie...no nie...nie wytrzymam!koniecznie daj przepis na watek kulinarny!:-)musze zrobic takie same!przepięknie wyglądają...:-)

a ja dzis dzionek taki sobie-jakos zleciało...
 
reklama
ja rowniez sie pisze na takiego paczusia;-) zrobilam sobie bita smietanke, usiadlam przed monitorem, zeby poczytac co na forum slychac a tu takie smakolyki:szok: tyle co meza wydelegowalam do sklepu po zapiekanke, moze nie wyszedl to i paczusia kupi:-) hi hi
nio i popieram alke.. prosze o przepis na watek kulinarny, to moze sama zrobie takie;-)
 
Do góry