reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witajcie !!!
czytam Was już od kilku dni i zdecydowałam się w końcu na zarejestrownie na tym forum :) Też jestem mamą kwietniową ( a raczej będę) a także mamą już 8 letniej uroczej kobietki :))))
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :)
 
Witajcie !!!
czytam Was już od kilku dni i zdecydowałam się w końcu na zarejestrownie na tym forum :) Też jestem mamą kwietniową ( a raczej będę) a także mamą już 8 letniej uroczej kobietki :))))
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :)

Witam serdecznie w gronie kwietniówek :-)
 
Hej,witam z wyrka:zawstydzona/y:
Ja właściwie zamiast kg liczę mm tej głupiej szyjki:wściekła/y:
Aga z tym zdrowiem masz milion procent racji,tak naprawdę to się rozumie słowa,że zdrowie najwazniesze właśnie dopiero jak się ma dziecko.Trzymam kciuki,żeby maleństwo było zdrowe.A jak się teraz ma córcia?
Nenius,zdrówka dla Darii.A pije chociaż antybiotyk?,bo mój diabeł jak coś to tylko zastrzyki,żadnego syropu nie tknie:baffled:
Aha,wszystkiego naj naj.
Na razie.Pa.
 
reklama
Do góry