reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam wszystkich po weekendzie widze ze mam duzo do nadrobienia ;-) .....
Siedze włąśnie i suzkam imion dla mojego maleństwa lista długa a zdecydować się nie moge no i czeka mnie konsultacja z mężem :-) bedzie ciezko twardy orzech z niego ...

ide czytać co ciekawego wydarzyło się u was
 
reklama
Od tego forum można się chyba uzależnić :-)
Ja jestem na zwolnieniu od początku ciąży i powoli zaczynam chcieć do ludzi :tak:A kto mnie bardziej zrozumie jak nie osoby w takiej samej sytuacji:-)
A jak wy radzicie sobie w domu??? Chyba że pracujecie nadal....
Pozdrawiam



 
witam wszystkich wieczorowa pora:-) u mnie dzien na maxa pokrecony i wcale nie zapowiada sie, zeby sie "dzisiaj" skonczyl..
ale najpierw sie pochwale.. bylismy dzisiaj u lekarza i wszystko w najlepszym porzadeczku:-):-):-) dzidzia zdrowa, od czubka glowki go pupy ma 10,7cm, nie dalo sie go zmierzyc calego, bo jak ujal pan doktor siedzial i albo cos rozmyslal, albo po glowce sie drapal:-D hi hi nio i nie dal sie lobuz podgladnac, takze dalej nie znamy plci naszej kruszynki:-( ale i tak wyszlismy szczesliwi z gabinetu, ze wszystko jest wporzadku, nio i jeden stres mi odpadl..
nio a teraz siedze i sie schizuje przez moja sunie, bo wszystko przemawia za tym, ze dzisiaj sie rozpakuje:baffled: a tu jak na zlosc maz w pracy na nocy i zostalysmy same.. wrazie czego mial tata do nas przyjechac, ale tez wypadla mu nocka i klapa:-( stresuje sie jak niewiem co, bo nigdy "nie odbieralam" porodu i niemam pojecia jak sie wszystko potoczy i kiedy sie zacznie, takze pewnie spac nie pojde.. poki co to jest moje oczko w glowie, takze przezywam to na maxa:-) hi hi nio a najgorsze, ze w razie "w" jestemy same.. niby jestem "silna" kobitka i mam nadzieje, ze zachowam zimna krew jak przyjdzie co do czego..

aha83 wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzinek, a wszyskim choruszkom szybkiego powrotu do zdrowia:-):-):-)
 
O rany, chwilkę mnie nie było, a wy już tyle zdążyłyście napisać, więc zaraz biorę się do czytania.
Z mężem dokonaliśmy dziś rewelacyjnego zakupu, mam w końcu sokowirówkę :-) Także biorę jabłuszka, marchew i buraka, i taka bomba witaminowa, że szok, a czas przygotowania zaledwie 5 minut, po prostu rewelacja, więc polecam wszystkim. Z moim soczkiem zabieram się do lektury.
 
mhm...Spaczyna soczek super...ja ostatnio mam faze na buraczkowe z jabłkiem....pycha....


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


malutka_z_krk23 ale super że z dzidzią wszystko w porządku!:-)

aniaol masz racje hihi sama wchodze jak mam chwilkę czasu!

rokpepka daj znac jakie imię chodzi wam po głowie na watku z imionkami :-):-):-)
 
Witam kochane kwietnióweczki!!

Właśnie wróciłam od lekarza i wszystko jest w jak najlepszym porządeczku:-) tylko dzidzia zrobiła mam psikusa i się obróciła do góry nogami i nie dało się zobaczyć co jest między nóżkami:-D i musimy poczekać do następnej wizyty:cool: ale za to widzieliśmy jak języczkiem rusza no normalnie hicior:-D i rączkami machała i w czasie wizyty napiła się wód bo brzuszek był pełny ach ta nasza dzidzia ;-)

pozdrawiam serdecznie i buziaki dla wszystkich
 
ewelyn_m ale to musiało wyglądac z tym języczkiem hihi :-):-):-)


a ja wstałam z rana i w ten dzionek planuje porządki w kuchni :-)
 
reklama
rokpepka zauważyłam :-)swietny wybór :-)


pięknie tak myslec o imionkach...a ja zamiast sprzatania kuchni piszę "wspominki" z tego jak sie czuje - zachcianki- moja znajoma takie cos pisała i dzis ma wspaniałą pamiatkę :-):-):-)
zobaczymy co z mojej twórczosci radosnej wyjdzie hihi:-)
 
Do góry