reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Bardzo Ci zazdroszcze marys16, widzieć rączki, nóżki, tego malutkiego człowieczka który jest pod Twoim serduszkiem :-D
Ja na badanie usg 4d, wybieram się jutro - jestem taka szczęśliwa, nie moge się doczekać tej chwili aż zobacze mojego Maluszka :-) Z tego wszystkiego nie moge zasnąć, i weszłam poczytać co u Was drogie przyszłe Mamusie :-)
To dobranoc :happy2: Do jutra ;-)
 
reklama
Dziewczyny pomocy - jaki syrop mogę sobie kupić na męczący aktualnie suchy kaszel?
Miałam wybrać się wczoraj do internisty, bo od dwóch tygodni jakoś nie mogę się uporać z tym katarem i kaszlem, ale nie zdążyłam:zawstydzona/y: a teraz się męczę i aż mam wymioty od tego kaszlu :wściekła/y:
 
Dziewczyny pomocy - jaki syrop mogę sobie kupić na męczący aktualnie suchy kaszel?
Miałam wybrać się wczoraj do internisty, bo od dwóch tygodni jakoś nie mogę się uporać z tym katarem i kaszlem, ale nie zdążyłam:zawstydzona/y: a teraz się męczę i aż mam wymioty od tego kaszlu :wściekła/y:

Stodal tez mozesz brac ... ja aktualnie tez sie mecze masakra mam suchy przeplatajacy sie z mokrym w nocy jak mie dorwie masakra....

powietrze trzeba nawilzac koniecznie syrop z czosnku i cytryny z woda podobno pomaga noi wskazany w ciazy....
znalazlam tez dzisiaj syrop babicum pisze ze nie swtierdzono zlego wplywu na kobiety w ciazy i karmiace mamy..... jest na bazie miodu ...lagodzi kazsell i ulatwia wykrzuszanie zaczne go brac.... a i issa...cos tam tabletki do ssania na zlagodzenie podraznionego gardla od kaszlupolecam...na bazie jakiegos wodorostu i porzeczki......na chrype tez dobre sa
 
Dziewczyny dzięki za informacje. Zaczęłam brać Stodal, oby zadziałał.

Myfa przypomniałam sobie jeszcze o Hedelixie - jest wykrztuśny, bez cukru i alkoholu, brałam w poprzedniej ciąży, ale gąbczak dał o sobie znać. Jakbyś sobie przypomniała nazwę tych tabletek z porzeczką to napisz- pewnie się przydadzą jeszcze nie raz tej zimy. Miksturę z czosnku zrobiłam jakiś czas temu z myślą o sobie i Czarku ale nie przechodzi nam przez gardło ( ja mam odruch wymiotny chociaż przed ciążą uwielbiałam):baffled::no:
 
Dziewczyny dzięki za informacje. Zaczęłam brać Stodal, oby zadziałał.

Myfa przypomniałam sobie jeszcze o Hedelixie - jest wykrztuśny, bez cukru i alkoholu, brałam w poprzedniej ciąży, ale gąbczak dał o sobie znać. Jakbyś sobie przypomniała nazwę tych tabletek z porzeczką to napisz- pewnie się przydadzą jeszcze nie raz tej zimy. Miksturę z czosnku zrobiłam jakiś czas temu z myślą o sobie i Czarku ale nie przechodzi nam przez gardło ( ja mam odruch wymiotny chociaż przed ciążą uwielbiałam):baffled::no:

isla classis to te tabletki.... sa tez inne rodzaje z tej serii z miodem mieta...
 
Witam jestem tutaj nowa. Mój termin przypada na 5 kwietnia i będzie to nasze 2 dziecko. Mamy już 4 letnią Anastazję,a teraz czekamy na Zuzię bądź Antosia :) Długo zwlekaliśmy z kolejnym Dzidziusiem ponieważ Tuśka ma wadę serca i jest po poważnym zabiegu. Badania genetyczne nie wykazały jednak niczego co wskazywałoby na genetyczność wady, więc z nadzieją czekamy na kolejnego Szkraba. Czy jest zdrowy dowiemy sie 18 listopada podczas badań w Łodzi.
Pozdrawiamy!!!!
 
reklama
Hej babeczki, pisałam już na zamknietym ale pewnie nie wszystkie macie dostęp.

W sobotę byłam u ginki - chciała nam zrobić piękne zdjęcie do albumu (4D - chyba Wam nie mówiłam, że ma takie w gabinecie i już drugi raz podgladałyśmy dzidzię w ten sposób :tak:) ale niestety maluszek wciskał/ła się w róg macicy, gdzie wód niewiele i obraz buźki był zamazany. Co do płci to nadal nic nie wiadomo, zwłaszcza, że między nóżkami obecnie jest pępowina.

Trochę wyniki mi spadają - dostałam żelazo, magnez, potas, witaminę C + luteina jeszcze przez 4 tygodnie, no i oczywiście suplementy dla ciężarnych (obecnie mam 2 - tabletki i syrop). Trochę tego jest ale dam radę :tak:

Aaaa no i podjęłam decyzję o szybszym pójściu na zwolnienie - za 5 tygodni. Jestem juz po rozmowie z szefem i bardzo pozytywnie zareagował :tak:. Cieszę się bardzo :tak:

Ja dziś byłam na badaniach. wszystko z moim maluszkiem jest w porządku. Jest calutki zdrowiutki ma 2 nóżki i 2 raczki serduszko mózg i żołądek. Ma wszystko :-) Widziałam jego 5 paluszków i strupki które maja po 10mm :-)
Jestem zachwycona i uradowana. uśmiech dziś mi z buzi nie znika. Przezierność kręgosłupa też była robiona i lekarz powiedział ze wszystko jest dobrze, lecz nie wiem dokładnie co i ile tam powinno wskazywać. Mój maluszek się rozwija prawidłowo na swoje już prawie 13tc :-)
Mój mąż oczywiście był ze mną i jest tak samo uradowany jak ja:-) Mówił ze było to dla niego wielkie przeżycie zobaczyć naszego dzidziusia.
Już nie jest fasolką bo widać cale jego ciałko i jest to już malutki człowieczek :-)

super wieści :-)

Witam jestem tutaj nowa. Mój termin przypada na 5 kwietnia i będzie to nasze 2 dziecko. Mamy już 4 letnią Anastazję,a teraz czekamy na Zuzię bądź Antosia :) Długo zwlekaliśmy z kolejnym Dzidziusiem ponieważ Tuśka ma wadę serca i jest po poważnym zabiegu. Badania genetyczne nie wykazały jednak niczego co wskazywałoby na genetyczność wady, więc z nadzieją czekamy na kolejnego Szkraba. Czy jest zdrowy dowiemy sie 18 listopada podczas badań w Łodzi.
Pozdrawiamy!!!!

witam serdecznie :-)
 
Do góry