reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej,

WIDZIELISMYYYYYY!!!! Tatuś był zachwycony!!!
Jak cudownie zobaczyć swoją kruszynke!!! Tak pięknie biło serduszko, widzielismy rączki, nózki brzuszek główkę i....tyłek:-D niestety nie dał nam się "podglądnąć". Ma już 8,5 cm i wyglada na starszego bo na 14 tyd. 3 dni !!!!\

Niestety jakość usg u naszej p.doktor jest fatalny więc tak jak zamierzałam za jakieś 2-3 tyg. pójdziemy na 4d.!! Pozdrawiam radośnie:-D

gratuluje udanej wizyty!!! Ja idę jutro :tak:

Historia się wzruszyłam mimo, że juz ją znałam :tak:
 
reklama
WIDZIELISMYYYYYY!!!! Tatuś był zachwycony!!!
Jak cudownie zobaczyć swoją kruszynke!!! Tak pięknie biło serduszko, widzielismy rączki, nózki brzuszek główkę i....tyłek:-D niestety nie dał nam się "podglądnąć". Ma już 8,5 cm i wyglada na starszego bo na 14 tyd. 3 dni !!!

Wstydliwy :-) nie chciał się odwrócić. Ale super :-) Aby rosło na zdrowie.
 
a mi historia sie nie wyswietla!

jak ja już bym chciała znac płec...

a dla mnie te usg to kosmos i cudo ...widziec dziecko - wczoraj kupiłma zeszyt i bede pisac wspominki ciążowe hihi zachcianki jak sie czułam kiedys to będzie wspaniałą pamiątką :)
 
:-Dpiękna opowieść!!!! :-D

Dziewczynki mam pytanie: wg suwaczka mam 13t. i 5 dni ale wg wczorajszego usg 14t i 3 dni.
Niestety na wczorajszym badaniu pani doktor nie mogła zbadać przezierności karkowej maleństwa bo jak stwierdziła ma za daremny sprzęt.
I tu powstaje pyt: czy jeżeli w przyszłum tyg dostałabym sie na to usg 4D to będzie można jeszcze wykonć to badanie?? czytałam gdzieś że jedynie do 14 tyg???:baffled::baffled::baffled:
 
lolaliciouse przyziernosc bada sie do 14 maksymalnie choc moja stwierdziła, że woli w 13 tygodniu i badanie 4 d doskonale sie nadaje bo jest dokładne :) mam nadzieje, że uda ci sie dostac do lekarza
 
reklama
Drogie przyszłe Mamusie,w którym tygodniu najlepiej wykonac badanie USG 4D? Czy w 13 tygodniu jest to możliwe? :) Czy bedzie dobrze widac mojego Maluszka? :)

bde5697e13.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry