reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie :-)
ale dziś pogoda, pochmurno i chyba cos spadnie z nieba, no ale cóż w koncu to już październik.
Coś tutaj u nas pusto, na innych miesiącach od samego rana ruch jak w ulu, a u kwietniówek cisza. Patrząc na listę kwietniówek jest nas sporo ale na forum jakoś pustawo niestety. :-(
Seeya odezwij się jak tam po wczorajszym badaniu.

Miłego dnia dziewczynki :-)
 
reklama
Witaj przyszle mamusie
Na poczatek wszystkiego naj naj najlepszego dla solenizantek-spoznione ale szczere:). Ja wczoraj bylam na usg-krwiak sie wchlonal, dzidzia zdrowa, kregoslup ma raczkami machala a na koniec chwycila sie za glowe:)..musze lezec jeszcze miesiac ale lekarz stwierdzil ze to cud ze ciaza przy takim odklejaniu sie utrzymaa i wszystko dobrze sie rozwija. Jak urodze to pojedziemy do Czestochowy bo jest za co dziekowac:)..
zycze milej srody wszystkim mamusiom i dzidziusiom:)..
 
cześć,

Witaj przyszle mamusie
Na poczatek wszystkiego naj naj najlepszego dla solenizantek-spoznione ale szczere:). Ja wczoraj bylam na usg-krwiak sie wchlonal, dzidzia zdrowa, kregoslup ma raczkami machala a na koniec chwycila sie za glowe:)..musze lezec jeszcze miesiac ale lekarz stwierdzil ze to cud ze ciaza przy takim odklejaniu sie utrzymaa i wszystko dobrze sie rozwija. Jak urodze to pojedziemy do Czestochowy bo jest za co dziekowac:)..
zycze milej srody wszystkim mamusiom i dzidziusiom:)..

bardzo, bardzo się cieszę :tak::tak::tak:, masz rację, jest za co dziękować :tak:
 
Wiecie co - dzisiaj przeszłam samą siebie---------------- połknęłam luteinę dopochwową:confused: Pewnie bez rewolucji żołądkowych sie nie obejdzie:-D
 
Hej..ja dziś leżakuje w domu,chyba przesadziłam z tempem życia-choc czułam sie rewelacyjnie..
od wczoraj obsypało mnie opryszczkowo pod nosem,dziś dosypało :(
kicham
i leżę
i jutro mam usg z pomiarami
i boję się wszystkiego .
 
A ja po wczorajszym usg genet. jestem bardzo zadowolona, tzn. wszystkie parametry w normie. Nawet udało sie uchwycić na zdjęciu odbicie 5ciu paluszków :)-D), chociaż ogólnie ciężko było zmierzyć dzieciaka bo, strasznie uciekał od ultrasonografu (nieśmiały - po ojcu ;-)) a jak już sie jakoś go "złapało" to ruszał się nieprzeciętnie (po matce :biggrin2:).

Panicogito trzymaj się i nie bój się ....wszystko będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki:tak::tak::tak:
Niktosiaaa gratuluję! No to już naprawde coś :-D:-D:-D
magdaim83 Suuuuperowo!!!! Tak trzymać!

A wszystkie kwietniówki pozdrawiam promieniście
2ln7s4p.jpg
 
Oj dzieki babeczki,ja już myślałam,że ze mnie taki Herkules..a tu rules,leżę
żle bardzo mi nie jest..ale ta opryszczka,gin mówi,że skoro miałam częste oprychy przed ciąża-a miałam bardzo częste(nawet nie wiązały sie z przeziębieniem,a bardziej ze stresem,zmiana klimatu) to nie mam się czym martwić,z pierwszym dzieckiem w ciązy tez pamiętam,że miałam,ale dużo pózniej-chyba jakos z 6 mcu
teraz to 13 tydz
ale czy którejś Was dokuczała opryszczka w ciązy?
 
reklama
Wiecie co - dzisiaj przeszłam samą siebie---------------- połknęłam luteinę dopochwową:confused: Pewnie bez rewolucji żołądkowych sie nie obejdzie:-D

Jesteś najlepsza!!! :-D Nie ma to jak babka w ciąży ;-)

Hej..ja dziś leżakuje w domu,chyba przesadziłam z tempem życia-choc czułam sie rewelacyjnie..
od wczoraj obsypało mnie opryszczkowo pod nosem,dziś dosypało :(
kicham
i leżę
i jutro mam usg z pomiarami
i boję się wszystkiego .

Panicogito ja jutro też mam usg z pomiarami u swojego gina o 16. 20

Trzymam kciuki za Wasze usg, bedzie dobrze :tak:

ale czy którejś Was dokuczała opryszczka w ciązy?

ja miałam w ciąży z D (w 1 trymestrze) i wszystko ok, nic się nie martw.

Rety ja juz chcę do domu, źle się czuję, jest mi niedobrze, zapach kanapek z wędlina i ogórkiem kiszonym mi nie pasuje, wrócą do domu..dobrze, że mam krążki ryżowe przy sobie.
 
Do góry