reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie Kwietnióweczki w pochmurny wtorek :dry:

Mam nadzieję, że pochmurność odwróci się od mnie dziś wieczorem, bo na 18 mam usg genetyczne i bardzo chcę, żeby zaświeciło mi po nim słońce :cool2:

A tymczasem przesyłam na dziś ciepłe uściski dla Was wszystkich :-D
 
reklama
Seeya napewno będzie wszystko super.Zobaczysz.
Gabi a u jakiego lekarza byłaś że ma taki super sprzęt???Bo widze że z Olsztyna jesteś...
 
A u nas zimno,cala noc lalo:dry::dry::dry:

Moja Naomi ma dzisiaj roczek:-):-):-):-)A tak dokladnie to o 22:48 poraz pierwszy ja przytulilam.Juz od dwoch nocy spac nie moge bo wszystko mi sie przypomona jak bylam w szpitalu i wogole.I przez to zaczynam przezywac drugi porod.

Mykam posprzatac jesli dam rade bo Naomi chce mi dzisiaj wejsc na glowe.

 
Sto lat, sto lat !!!!!
Najlepsze Życzenia dla Naomi i marys16!!!!!!! :-D:-D:-D

seeya
trzymam kciuki za Twoje dzisiejsze badanie, na pewno wszystko będzie w porządku :tak:
 
;-):-):-);-)
Ojej...ale miło się Was czyta....a jeszcze rok temu to ja byłam na Waszym miejscu...
WSZYSTKIM ŻYCZĘ ZDRÓWKA,PIĘKNYCH,ZDROWYCH BRZUSZKÓW I WSPANIAŁYCH CHWIL W OCZEKIWANIU NA MALEŃSTWA!!!!
Pozdrawim:-)
--
Mama 2 ki kwietniowych dzieci:happy:
 
Wszystkiego najlepszego dla Naomi i Marys


A Moja Córka ma dzis Imieninki wiec zapraszam na Ciasto:




U nas pogoda jesienna wieje i ziemno...chyba zaraz rozpale w kominiu;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry