reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

No i mam wizytę ustalona :-) na 18 października. To w sam raz będzie końcówka 12 tygodnia i będzie można zrobić badania. Kamień z serca mi spadł bo już zaczynały kłębić się problemy z tymi lekarzami.
 
reklama
Czesc dziewczynki.Ja mam strasznego lenia,tak wielkiegiego ze od rana chodze w pizamie.Czuje sie dobrze,tylko mi ostatnio doskwiera bezsennosc tak od godz 5 nad ranem.1001 spraw mi krazy po glowie i za chol....nie moge zasnac.Do tego Naomi mi non stop marudzi,chwilami az mi lep chce peknac.I znowu placze,zmykam.
 

chwilami az mi lep chce peknac.I znowu placze,zmykam.
:-( współczuje.
A pidżamowy dzień każdemu się należy.
To może śmieszne i dziecinne ale ja mam sposób na myśli które są uporczywe i nie dają zasnąć :-)
Wyobrażam sobie ze pisze na karteczkach sprawy do załatwienia gniotę karteczkę i podpalam :-) I widzę jak płonie :-) Tak ze wszystkimi co mi dokuczają i się kłębią po głowie. I naprawdę pomaga. Od razu zasypiam :-)
Mówiłam że dziecine ale chyba do mojej świadomości takie własnie praste wyobrażenia przemawiają :-)
 
:-( współczuje.
A pidżamowy dzień każdemu się należy.
To może śmieszne i dziecinne ale ja mam sposób na myśli które są uporczywe i nie dają zasnąć :-)
Wyobrażam sobie ze pisze na karteczkach sprawy do załatwienia gniotę karteczkę i podpalam :-) I widzę jak płonie :-) Tak ze wszystkimi co mi dokuczają i się kłębią po głowie. I naprawdę pomaga. Od razu zasypiam :-)
Mówiłam że dziecine ale chyba do mojej świadomości takie własnie praste wyobrażenia przemawiają :-)


Niezly sposob.Postaram sie o nim pamietac.
 
Jestem już po badaniu :-)
Na szczęście wszystko w porządku, maluszek ma 7 cm, serducho bije prawidłowo, przezierność karku poniżej 1mm, kość nosowa ok, i cała reszta ręce nóżki, mózg, żołądeczek, kręgosłup itd - wszystko ok :-):-):-)
No i lekarz powiedział że prawdopodobnie dziewczynka ale jeszcze nie na 100%:-)
 
hej dziewczyny,
pozwólcie że przyłącze sie do grona kwietniowych mam ;-)
Kończe obecnie 13 tydzien. Od 5 jestem uziemiona - zakaz chodzenia, max. do lazienki i z powrotem. Niestety macica sie buntuje, a do tego miałam lekki niedorozwój macicy i miesiączki raz na dwa - trzy miesiące, wszyscy lekarze wmawiali mi ze w ciąze samoistnie nie zajde, a tu po roku intensywnych staran jest malenstwo. Bez leków, bez stresu.

Margaret mam pytanie, jakie to były badania ze juz wstepnie określili płeć? bo chyba nie zwykłe usg?

Postaram sie doczytac i troche was poznac, na razie wybaczcie jesli bede dublowała pytania.

podrawiam serdeczenie
 
reklama
hej dziewczyny,
pozwólcie że przyłącze sie do grona kwietniowych mam ;-)
Kończe obecnie 13 tydzien. Od 5 jestem uziemiona - zakaz chodzenia, max. do lazienki i z powrotem. Niestety macica sie buntuje, a do tego miałam lekki niedorozwój macicy i miesiączki raz na dwa - trzy miesiące, wszyscy lekarze wmawiali mi ze w ciąze samoistnie nie zajde, a tu po roku intensywnych staran jest malenstwo. Bez leków, bez stresu.

Margaret mam pytanie, jakie to były badania ze juz wstepnie określili płeć? bo chyba nie zwykłe usg?

Postaram sie doczytac i troche was poznac, na razie wybaczcie jesli bede dublowała pytania.

podrawiam serdeczenie
famme Gratulacje! Witaj w naszym gronie :-)
A jeśli chodzi o Twoje pytanie - było to standardowe USG 2D z pomiarami, z tym ze trwało dość długo i oglądaliśmy maleństwo z każdej prawie strony. Oczywiście nie jest to tak jak napisałam na 100%, bo to za wcześnie, ale lekarz który jest doświadczony i robi takich USG sporo pewnie ma swoje metody na rozpoznanie i stwierdził ze wygląda mu na dziewczynkę.
Pozdrowionka:-D
 
Do góry