reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hej dziewczyny jestem taka szczęśliwa jak wy wszystkie pare dni temu zobaczyłam dwie kreseczki byłam też juz u lekarza nie znam dokładnej daty porodu ale z moich obliczeń to cos około 23 kwiecień
 
Witamy Anetko, i wielkie gratulacje.!!


Ja już po zakupkach, uff, dobrze że z córcią pojechałam, ominęło mnie noszenie ciężkich siatek.

Wciąż mi nie dobrze.

Sylwia m- odpoczywaj, dbaj o siebie kochana, i napisz potem co lekarz powiedział.
 
W końcu przeczytałam wszystkie zaległe stronki;)
mi gin kazał zamiast foliku brać feminatal N - witaminki z kwasem foliowym, i je zajadam. Myślałam że żyganko w ciąży mnie ominie;) a jednak mnie dopadło wczoraj w nocy no i dziś rano jak tylko wstałam z łóżeczka:(- ale da się wytrzymać..heh co do tego nieszczęsnego żurku to ja też gotowałam przedwczoraj mężusiowi ale nawet samo gotowanie przyprawiało mnie o poważne mdłości blee:) skończyło się na tym że moje mdłości źle wpłynęły na apetyt mężusia i wszystko zjadł piesek heh:-)

Sylwia-m jak najwięcej wypoczywaj i leż..bądź dobrej myśli
 
Witam wszystkie kwietniowe Mamuśki :)
Jutro mam pierwsza wizyte u ginekologa i bardzo się denerwuję. Ciągle wkręcam sobie jakieś dziwne rzeczy i bardzo bym chciała już wszytko wiedzieć. Licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jutro wypada 6 tydzień i 2dzień mojego maleństwa, natomiast wg kalkulatora poród przypada na 23 kwietnia.Realnie licząc tzn od dnia zapłodnienia wydaje mi się że jest to 4 tydz. Myślicie że usg już coś wykaze? Bardzo bym chciała już zobaczyć moją Fasolkę i usłyszeć bicie serduszka.
 
Giana na tym etapie - jeśli lekarz Ci zrobi USG (nie zawsze robią) - to zobaczysz co najwyżej pęcherzyk ciążowy. Zarodka i bicia serca na pewno jeszcze nie. Za wcześnie..Tak przynajmniej było u mnie. Lekarz mi powiedział, że mam przyjść za 2 tyg. Na przełomie 7/8 tydz. widać było serce.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie kwietniowe Mamuśki :)
Jutro mam pierwsza wizyte u ginekologa i bardzo się denerwuję. Ciągle wkręcam sobie jakieś dziwne rzeczy i bardzo bym chciała już wszytko wiedzieć. Licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jutro wypada 6 tydzień i 2dzień mojego maleństwa, natomiast wg kalkulatora poród przypada na 23 kwietnia.Realnie licząc tzn od dnia zapłodnienia wydaje mi się że jest to 4 tydz. Myślicie że usg już coś wykaze? Bardzo bym chciała już zobaczyć moją Fasolkę i usłyszeć bicie serduszka.

Jesli jest to 6 tyd. i 2 dni to ja wlasnie w tym czasie juz słyszalam serduszko :tak:

W końcu przeczytałam wszystkie zaległe stronki;)
mi gin kazał zamiast foliku brać feminatal N - witaminki z kwasem foliowym, i je zajadam. Myślałam że żyganko w ciąży mnie ominie;) a jednak mnie dopadło wczoraj w nocy no i dziś rano jak tylko wstałam z łóżeczka:(- ale da się wytrzymać..heh co do tego nieszczęsnego żurku to ja też gotowałam przedwczoraj mężusiowi ale nawet samo gotowanie przyprawiało mnie o poważne mdłości blee:) skończyło się na tym że moje mdłości źle wpłynęły na apetyt mężusia i wszystko zjadł piesek heh:-)

Sylwia-m jak najwięcej wypoczywaj i leż..bądź dobrej myśli

co do zurku to mnie tez na sama mysl cofa... wspolczuje mdlosci...

hej dziewczyny jestem taka szczęśliwa jak wy wszystkie pare dni temu zobaczyłam dwie kreseczki byłam też juz u lekarza nie znam dokładnej daty porodu ale z moich obliczeń to cos około 23 kwiecień

Gartuluje i

Ja wrocilam ze spacerku ale mi dobrze...
Teraz musze robic obiadek ...ale nie bede pisac co mam na obiad bo nie wiem czy zrobie smaka czy doprowadze kogos do mdlosci hihihi

Milego Dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry