reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

oj to widzę, że same chłopaki się będą w kwietniu rodzić:-D:-D


eeeee, ja tak mam nawet jak nie jestem w ciąży, a z Darią miałam okres, że słodycze mogły dla mnie nie istnieć więc nie ma reguły.


Witam wszystkich!
Alka polecam na opryszczkę plasterki Compeed. Mi ostatnio wystarczył tylko jeden plasterek, mimo że bąbel już zdążył wyjść. No i ten plasterek trochę to maskuje.

Ja dzisiaj też lepiej. Nawet już nie jestem taka głodna. Wczoraj nie jadłam nawet kolacji. Dalej niestety jestem senna od rana, mimo, że wczoraj poszłam spać godzinę wcześniej.
Byliśmy wczoraj w kinie wieczorem, na 22.00. Ania już spała, więc moja mama tylko zeszła do nas na dół. Fajnie było.

zaraz, zaraz - byłaś w kinie na 22 a mimo to poszłaś spać o godzinę wcześniej? To o której Ty się normalnie kładziesz?
 
reklama
Witam, hi hi, dobra dziewczyny, mam tego żurku pół gara w lodówce, chętnie się podzielę.

Chciałabym żeby to był chłopaczek, byłoby według planu.

Mnie też dziś mdli, okrutnie, tylko chodzę i gadam że zaraz się porzygam, hi hi.

Zjadłam banana i trochę przeszło mi po nim.

Teraz śmigam na zakupy do Auchan.

Buziaki
 
nenius no właśnie późno. Wczoraj o 1, ale przedwczoraj o 2, a 2 dni temu o 3. Ale na szczęście Ania daje mi pospać do 9 ;-):-)

gosiaczek jeśli chodzi o mnie to Twój żurek jest niezagrożony. Mdli mnie na samą myśl o nim ;-) Jest to jedna z niewielu zup, której nienawidzę :tak:
 
A mój kochany mąż wczoraj przyniósl do domu cały słoik kwaśnicy. Była pyszna.

Od pukac mnie od wczoraj prawie w ogóle nie mdli:-D:-D:-D
Oby tak juz zostało, ale i tak bez 3 tabletek No-spy forte nie jestem w stanie przeżyc dnia.

Miałam ambitny plan żeby dzisiaj posprzątać w pokoju z komputerem, ale do tej pory ganiam w pizamce i nic mi sie nie chce.:-):-):-)
 
Sylwia,tylko spokojnie,plamienie nie zawsze złe oznacza.Może jakieś naczynko pękło.Jak dasz radę przy malym to się połóż.T5rzymam kciuki.
W ogóle to cześć.
Ja mniej zasmarkana,ale za to mi bleeeeeee i to wybitnie.Ledwo żyję,wszystko mi śmierdzi,o jedzeniu nie ma mowy.A tu trzeba dziecko nakarmić:baffled: Pocieszam się,że nie tak źle.Z synem miałam zespół niepowściągliwych wymiotów,ponoć rzadko się zdarza-wymiotowałam non stop do 6 miesiąca,co drugi dzień mnie kroplówkami nawadniali:sorry2:
A dziecko zasmarkane i siedzimy w domku.
Pozdrawiam wszystkich.Papapa.
 
Mnie też dziś mdli, okrutnie, tylko chodzę i gadam że zaraz się porzygam, hi hi.

taa, ja zagryzłam moje mdłości kanapką i ogórkiem, było lepiej ale chyba to chwilowa poprawa :baffled:

nenius no właśnie późno. Wczoraj o 1, ale przedwczoraj o 2, a 2 dni temu o 3. Ale na szczęście Ania daje mi pospać do 9 ;-):-)

u mnie by nie przeszło bo ja muszę wstawać o 6 a w ogóle to wieczorami to ja padam, zasypiam na stojąco i nie ma siły muszę do łóżka jak tylko spacyfikuję Darię, czyli zazwyczaj przed 23 się kładę.

A ja zaczęłam plamic:-:)-:)-:)-(
Za 4 godziny ide do lekarza ale kurcze obawiam się, że mi nic nie pomoże:-:)-(

Sylwia bardzo mocno trzymam kciuki. Ja z Darią tez plamiłam a jednak nie stało się to najgorsze. Przytulam Cię mocno, trzymaj się!

W ogóle to cześć.
Ja mniej zasmarkana,ale za to mi bleeeeeee i to wybitnie.Ledwo żyję,wszystko mi śmierdzi,o jedzeniu nie ma mowy.A tu trzeba dziecko nakarmić:baffled: Pocieszam się,że nie tak źle.Z synem miałam zespół niepowściągliwych wymiotów,ponoć rzadko się zdarza-wymiotowałam non stop do 6 miesiąca,co drugi dzień mnie kroplówkami nawadniali:sorry2:
A dziecko zasmarkane i siedzimy w domku.
Pozdrawiam wszystkich.Papapa.

Dobrze, że mniej zasmarkana :-) a co do bleeeeeee to dobry objaw chociaż mało przyjemny :baffled:
 
Sylwia koniecznie musisz leżeć!!!!! Ja plamenie miałam 1,5 tygodnia temu i trwało to 1 dzień. Dostałam od lekarza od razu Nospę i Duphaston. Jak masz w domu Nospę to weź od razu 2 tabletki i leżeć do wizyty!!!! Zobaczysz , że wszystko bedzie dobrze.
 
jestem tu nowa ale mam nadzieję, że się odnajdę:) mam 22 lata - dzieciątko planowaliśmy z mężem, choć mieliśmy trochę problemów... niedawno zrobiłam test i wyszły upragnione 2 kreski, wg mojego lekarza, jeśli wszystko będzie dobrze to termin przypada mi na około 15-19 kwietnia
 
reklama
jestem tu nowa ale mam nadzieję, że się odnajdę:) mam 22 lata - dzieciątko planowaliśmy z mężem, choć mieliśmy trochę problemów... niedawno zrobiłam test i wyszły upragnione 2 kreski, wg mojego lekarza, jeśli wszystko będzie dobrze to termin przypada mi na około 15-19 kwietnia

gratuluję!!! Witaj i rozgość się :tak:
 
Do góry