reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

cześć laseczki

Alka303 będzie ok..kup sobie maść Vratizolin..szybko dziala skoro dopiero wyskoczyła to po kilku dniach zniknie jak zaczniesz smarowac..a opryszczka na wargach tylko tych na dole jest niebezpieczna. najbardziej dla dzidziolinka. ja mialam w 1 ciazy tez opryszczke na ustach i stomatolog tak mnie nastraszyla ze hej... myj ręce często i jak najmniej jej dodtykaj
 
reklama
Witam po bardzo burzliwej nocy, nie moglam sobie miejsca znalesc i nie moglam zasnac...

alka opryszczka na ustach nie grosi dzidzi, ja tez jak milam na poczatku cizy od razu w net ale sie uspokoilam bo czytam ze nie gorozi a do tego lekarka mi tez to potwierdzila. Glowa do gory...

nenius no koszmar, az serce sciska...

Kurde dzis z rana dopadla mnie biegunka juz nie wymiory ...
normalnie maskara :tak: jak nie przod to tyl hahahaha

Musze na zakupy jechac a tak mi sie neichce ale mam tylko swiatelko w lodówce :baffled:

Od wczoraj biore juz witaminki...
 
cześć wszystkim!

oj miałam co poczytać - no ale taraz pora popracować:dry:

mi też na mdłości pomaga świeże powietrze - więc wczoraj prawie do północy siedziałam z herbatką na tarasie i czytałam książkę:happy: ale za laptopa i robotę nie chciało mi się ruszyć; lenia mam na robote, że hej!:zawstydzona/y:

przykro mi, że niektóre z Was mają za soba takie przejścia :-( ja poprzednią ciążę przeszłam bez problemów, do końca na chodzie i aktywnie, to podejście mam teraz trochę niefrasobliwe:sorry2: (ale żeby nie było za różowo to dla odmiany poród miałam trochę dramatyczny:-()

co do witamin - nie biorę, bo to jednak jakaś chemia, której przecież żadna firma nigdy nie testowała na kobietach w ciąży, takie witaminy i tak są słabo przyswajalne a reszta to marketing ciążowo - dzieciowy - co jak co własnemu dziecku się nie szczędzi... i na tym ten cały biznes się toczy:baffled:
 
a ! Gosiaczku - następnym razem jak nie zjedzą to podeślij do mnie - ja bym taki żurek też wymiotła do czysta:-p
 
reklama
Witam wszystkich!
Alka polecam na opryszczkę plasterki Compeed. Mi ostatnio wystarczył tylko jeden plasterek, mimo że bąbel już zdążył wyjść. No i ten plasterek trochę to maskuje.

Ja dzisiaj też lepiej. Nawet już nie jestem taka głodna. Wczoraj nie jadłam nawet kolacji. Dalej niestety jestem senna od rana, mimo, że wczoraj poszłam spać godzinę wcześniej.
Byliśmy wczoraj w kinie wieczorem, na 22.00. Ania już spała, więc moja mama tylko zeszła do nas na dół. Fajnie było.
 
Do góry