reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

U nas w irlandii Duphaston jest w aptece tylko nikt go nie stosuje bo uwazjaa ze co ma byc to bedzie ... tylko polscy lekarze go urzywaja...kolezanka ma termin na 23 marca i brala go i dalej bierze bo cos tam bylo nie tak ... a ja plamilam w 5 tyg. i powiedzieli ze nic sie nie daz robic nawet usg :baffled: beznadzieja...

Witam kolejne mamy kwietnióweczki
 
reklama
przez stetoskop sprawdza się bicie serduszka... nic Ci nie powiedział na ten temat?

No właśnie nie, a ja guła się nie zapytałam:wściekła/y: Dopiero później zajarzyłam:wściekła/y::wściekła/y:

Chyba troszkę się uspokoiło z plamieniem, ale nie chcę jeszcze zapeszac. Marcel na szczęście grzecznie już śpi a ja leżę. Mam nadzieję, że będzie ok:-)
 
hey dziewczyny
wstałam dzis rano a tu opryszczka mi wyskoczyła na ustach... załamka :( siadam do neta a tam czytam że moze to dziecko zabic spowodowac uposledzenie... w ryk...
dzwonie do gin mówi, że jezeli to nie pierwsza opryszczka to mozna ją i smarowac i dziecku nic sie nie stanie... ale mimo jej słów lęk mi został- znacie jakies podobne przypadki? mam żal sama do siebie bo mnie przewiało ostatnio i zamiast wracac do domu siedziałam jak durna...cholera dziewczyny boję sie o to małe bebiko w swoim brzuchu...
Spokojnie ja miałam 3 razy opryszczkę, przez 9 m-cy trudno nie załapać jakiegoś zaziębienia a przy okazji osłabienia organizmu. Będzie dobrze.
Jedynie co to po porodzie przy wypisie ze szpitala skierują cię z dzieckiem na dodatkowe badanie słuchu. Mojej Hani robili badanie w szpitalu i wyszło wszytsko prawidłowo, widze też że jak skieruję w konkretną stronę strumień głosu to ona reaguje bez problemu, więc na badanie nie poszłam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej,mi nadal ble.
Sylwia-trzymam kciuki !!!
Ktoś się pytał -serduszko bije najpóźniej 26 dni od zapłodnienia (czyli w 6 tyg.,zależy jakie cykle).Sprawdzone,dwa razy u mnie biło,a raz nie:-(
Pozdrawiam.Pa.
 
Sylwia m trzymaj się. życzę zdrówka.
Co do słuchania przez stetoskop na tym etapie ciąży to jest to dla mnie baaaardzo dziwne. :szok::szok:
Mam stetoskop w domu i pamiętam, że w pierwszej ciąży to na pewno nie mogłam usłyszeć bicia serca w znacznie bardziej zaawansowanej ciąży :tak: Po co by były te detektory tętna płodu gdyby można było usłyszeć bicie serca dziecka przez zwykły stetoskop???;-)

Witam nową kwietniówkę!
 
Mandarynka ja też się zdziwiłam właśnie:szok: No nic, zobaczę jutro na USG.

Słuchajcie dziewczyny, nie chcę zapeszyc ale plamienie ustępuje:-) Kurcze, mam nadzieję, że już na stałe.
 
Dziekuje za przywitanie:-)
Ale tutaj tak cichutko.Malo jeszcze jest mamus z naszego grona.
Sylwia to dobrze ze plamienie ustaje.

Ja przy pierwszej ciazy nie mialam zadnego plamienia i jak na razie nie mam teraz i obymnie miala.

 
reklama
powiem Wam szczerze, że trochę się boję tego wszystkiego... 3 razy przerwałam studia, żeby teraz zacząć szkołę policealną - zaczynam we wrześniu, nową pracę zaczynam za pare dni, mieszkamy z rodzicami, bo byśmy sobie nie poradzili... nie wiem czy dam radę :-:)-( tak jak to mój mąż stwierdził - maleństwo wiedziało kiedy nadejść :-D On się cieszy, ja też, ale w głowie mam kocioł...


Sylwia - dopóki nie ustąpi do końca nie forsuj się i odpoczywaj!!!
 
Do góry