reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Heja dziewczyny

produkcja postów pełną gębą idzie patrze :szok:

Ja wróciłam z zakupów i otrzymałam przecudną wiadomość od mojej najlepszej koleżanki, która w Irlandii mieszka i od 5 lat próbuje zajść w ciąże, leczy się u specjalistów, ale mniejsza z tym...........bo właśnie dzwoniła, że jest w 5 tyg. :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Dziewczyny mówię Wam jak się cieszę, bo wiem jak jej przykro było , że ja czekam na bąbelka a u nich dalej nic i wiem jak chciała żeby nasze dzieci były rówieśnikami, a więc trzymam za nią kciuki i jak Wam się chce to tak zaocznie też możecie trzymać. :-D:-D:-D:-D

A ja z tej okazji popijam piwko z sokiem , oczywiście bez %, oto dowód :
 

Załączniki

  • piwko.jpg
    piwko.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Przyznam szczerze, ze teraz staram sie zrobic jak najwiecej, poki w miare na chodzie jestem...coraz wiecej leze, a jak sie lepiej czuje, to tak jak dzisiaj ekspedycja, ale jutro solidny odpoczynek;-)
ogladam sobie Plage na kompie i podgladam M w pracy, bo wlasnie instaluje kamery w sklepie:-) przynajmniej wiem, ze po lachonach nie lata:-)
 
aha ale kusisz kochana tym piwkiem bez %...

a ja was prosze trzymajcie kciuki jutro mam gina zobaczy co z moją szyjka czy sie skraca czy nie...i podejmie decyzje czy szpital czy dalej moge leżec w domciu- więc kciuki mocno zacisniete!
 
szczesliwa oczywiscie, ze kciuki beda trzymane mocno mocno:tak::-) o ktorej masz ta wizyte?? pytam, zeby wiedziec o ktorej sie dobrych wiesci spodziewac;-)
 
Opouścić forum na parę godzinek i już problem z nadrobieniem, no ale cóż, dzisiaj już nie dam rady Moje Kochanie woła mnie do łóżka, więc zmykam.

Słodkich snów dwupaczki
 
ja już powoli zmykam, musze jeszcze wyjść z psem na spacer, kolacyjke zrobić dla m żeby już miał jak z pracy wróci i biore sie za prasowanie ubranek mam nadzieje że dzisiaj skończe

jak bede jeszcze miała siełe to zaglądne
a wrazie czego to sie żegnam
spokojnej nocy życzee i jakzwykle bez niespodzianek

kciukasy trzymam za wizyty!!!!!!
 
aha ale kusisz kochana tym piwkiem bez %...

a ja was prosze trzymajcie kciuki jutro mam gina zobaczy co z moją szyjka czy sie skraca czy nie...i podejmie decyzje czy szpital czy dalej moge leżec w domciu- więc kciuki mocno zacisniete!

Kciuki trzymane są już od teraz, daj znać co i jak :tak::tak::tak:

Oki kochane ja się powoli żegnam, do juterka ( pewnie jeszcze zajrzę dziś przed zamknięciem oczek, ale narazie spaam oglądać filmik ) :happy:
 
reklama
ja tez już się żegnam idę spać:rofl2: Marlenka już od 20:30 śpi cisza w domu a wiec ide pod prysznic i do wyrka :rofl2:
buziaki dla wszystkich
 
Do góry