reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

U nas wszystko ok. Leżymy z Ulą na brzuchu i słuchamy Mozarta. Ula jeszcze nie słyszy , ale to podobno wpływa korzystnie na jej rozwój:-D
No właśnie - może nadajmy naszym SKarbkom imiona i traktujmy jak realnie istniejące dzieci ( bo takie przecież są) - CO WY NA TO?????

Fajny pomysł, ale ja sie wstrzymam az bede wiedziec płec dziecka;-) Bo nie bede na synka wolac Maja, a na corke Kubus ;-)
Mrazie mowimy dzidzius;-)Tak nazwala moja córka brzuszek mamy..

Mi sie tutaj w Irlandii tak dobrze rodzilo ze powiedzialam nigdzie indziej tylko tutaj.
Przed i po porodzie lezy sie na sali 6 osobowej.Na jedna sale przydzielona jest jedna pielegniarka do pomocy kobieta.Jesli ona musi gdzies wyjsc to wolana swoje miejsce inna,takze nigdy nie bylysmy bez opieki.Rodzi sie w sali pojedynczej.Wyposarzona jest we wszystko co tylko moze byc potrzebne w razie jakis komplikacji.Siedziala przy mnie non stop polozna ,i tak samo jak musiala wyjsc to wolala kogos innego.Bylam caly czas podlaczona do aparatury,Naomi tez i co pol godziny maszyna automatycznie mierzyla mi cisnienie.Porod trwal jakies 4-5 godz.Naomi caly czas byla ze mna.Pielegniarki bardzo mile,pomagaly mi wstawac z lozka(bylam szyta dosc gleboko)i nawet sie zapytala czy bede potrzebowac pomocy przy kapieli.
Ogolnie jestem bardzo zadowolona z porodu.
Ja tez wspominam bardzo milo porod...

Niktosia - fajnie, ze dalas link do szczepien HPV, ale powiem Wam szczerze, ze to jest lipa straszna...wybaczcie, ale juz za stare na to jestesmy, a samo szczepienie, zeby mialo efekt, musi byc wykonane 3 razy, przy czym jedna szczepionka kosztuje 500 zl... Dwa lata temu dzieki temu cholernemu HPV ialam podejrzenie raka szyjki, klykciny mialam wielkosci duzego paznokcia, wynik badania DNA na obecnosc szczepow wysokiego ryzyka HPV zaczyna sie od 1, ja mialam 414,45, a raptem po pol roku mialam PAP I i zero HPV, wiec tak naprawde warto szczepic tylko nieletnie do 12 r.z., bo wtedy zdaje sie szczepienia sa bezplatne...

Mi gin powiedzial ze najlepiej przed 25 rokiem zycia i przed urodzeniem dziecka, potem juz to nic nie da:baffled:
Moja kuzynka wziela sobie ale 3 dawki zaplacila 1500zl:szok::szok: no ale ma 24 lata i nie ma dzieci...

A mnie wczoraj o 23 mdłosci wziely...zdarzylam tylko M powiedziec zbey mi herbate zrobil i juz sciskalam kibelek...wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ale za to moglam w nocy spac;-)

Dzis chcialam sie umowic do lekarza ogolnego bo jest teraz kolej zbey sprawdzil wage cisnienie oraz seduszko dzidzi, ale nie ma go bedzie po weekendzie:baffled: wiec musze czekac...
 
reklama
Mam nadzieję, że moja fasolka to Amelka. Mam już dwóch chłopaków, więc przydałaby się odmiana :), ale tak w głębi serca czuję, że to znowu będzie chłopak ku zadowoleniu mojego M.
 
No jak nie bedzie Zuzia, to chyba bedzie musial byc Zuzek hehe:-D Moj M i tak mowi Bejbisek...ostatnio stwierdzil, ze jak bedzie dziewczynka, to bedzie Dzidzia, a jak chlopczyk, to Dzidzius...no ja chce widziec urzednika USC, ktory mialby takie imiona zarejestrowac:-D
 
Chcialam sie spytac, ile watków zamknietych bedzie ??
Dwa czy jeden??
Bo jesli jeden to fajnie by blyo gdyby ten watek tez zrobic zamknietym : https://www.babyboom.pl/forum/kwiecien-2009-f257/powiekszamy-sie-18588/index3.html

...


Watek zamkniety bedzie wygladac tak:na glownej stronie kwitniowek(tam gdzie mamy tytuly watkow)bedzie tytul najprawdo podobniej "Link do watku zamknitego"bedziemy wchodzic na ten watek i bedzie sie otwierac osobne okno z linkiem,pozniej klikamy na ten link i bedzie nam sie otwierac glowna strona watku zamknetego.Bedzie ona wygladac tak jak ta co jest dostepna dla wszystkich.Na tej glownej stronie bedzie mogla kazda osoba upowazniona do wchodzenia na zamkniwty zalozyc taki temat forum jaki chce.I oczywiscie nikt z zewnatrz nie bedzie widziec nic oprocz tytulu "Link do watku zamnknietego" Bedziemy mogi spokojnie przeniesc forum odnosnie naszego powiekszania.

Jesli ktos ma jeszczce jakies pytania piszcie smialo.
 
ja też chłopaka czuję .....:tak:
ale generalnie mi obojętnie - byle zdrowe było
..... chociaż te dziewczęce ciuszki, falbaniaste bluzeczki są taaaaaaaakie słodkie:sorry2:
 
Koga a ja ostatnio widzialam takie sliczne bojoweczki rozowo-bezowe...i takie malusie rozowe adidaski...o sukienuniach nie wspomne:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny !!! Strasznie dużo od wczoraj napisałyście, czytam i czytam:):)
Naomi01-SaaRaa strasznie się cieszę ,że jesteśmy rówieśniczkami :)

Właśnie się zastanawiałam nad imieniem (może troche wczesnie , ale co mi tam..:) ) i tak dla chłopczyka Aleksander, a dla dziewczynki nie wiem :):) Muszę jeszcze pomyśleć, macie jakieś propozycje???:-)

Poza tym muszę się Was zapytać i jedną rzecz, czy to normalne ,że ciągle płaczę?? Czasami nie mając konkretnego powodu?? Ale to jeszcze nic, bo mija pare minut i zaczynam się śmiać?!?!?!Waarriatka, ktoś by pomyslał?:)

Czekam na swoje kolejne usg, ktore mam 10 wrzesnia, i tak się zastanawiam, bo czytałam ,że powinno się robić 4 usg w całej ciąży, a moje to już będzie trzecie, a 10 wrzesnie bede dopiero w 11 tc. Dziwna sprawa?!?!
W ogole to cały czas jakoś się dziwnie czuje, bo na pierwszym usg moja gin powiedziala,że nic nie widać(to był 6 tc) i ze moze to byc ciąża pozamaciczna, kazała przyjsc za 2 tyg. Wiecie ile te dwa tyg trwały???Całą wieczność, ale gdy się już okazało ,ze jest moja niunia 7,5mm i jest tetno to oszalałam z radosci, ale to tez długo nie trwało , bo teraz ciągle myśle czy jest wszystko dobrze....
Ojej, ale się rozpisałam, mam nadzieje,że Was nie zanudzę :):):)

A o co chodzi z tym wątkiem zamkniętym?:):):):)

Aha, ja nadal nie potrafię dodać suwaka::):):) Ratunkuu!!!:wściekła/y:
 
Do góry