reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

agnieszkaaa - mi suwaczek też nie wchodzi, szkoda

Ja mam USG 11 września i będzie to w 11tc, wiec tak jak Ty :)
Ilością usg nie masz się co martwić, im wicej tym lepiej. Jeżeli gin cos podejrzewała a przy kolejnym usg wszystko ok to tylko sie cieszyc.
Dziś czytałam o usg 4d z możliwością zapisu na dvd, no i chyba się zdecyduję, gdzies tak za miesiąc.
a co do płakania, to wystarczy, że pokazuja na Animal jakiegos biednego, wychudzonego pieska to juz rycze, moj M sie śmieje i chusteczki mi nosi, bo taki rozstruj emocjonalny mam juz od pierwszych tygodni. Glowa do gory!:-):-):-)

a to dla poczytania http://twoja-ciaza.com.pl/piekna.php
a o kolejnych tygodniach rozwoju dzidziusia znajdziecie na
http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1-10.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, sprobujcie na www.suwaczek.pl tam macie dokladne instrukcje, co i jak wklejac, a wklejacie to w profilu w edytuj sygnature, powinno sie udac;-)

A ja sie tak strasznie ciesze, bo wiecie, jestem na swiadczeniu rehab. na kolano, niedawno dostalam decyzje, ze mi tylko 75% beda wyplacac, a ja kupe pieniedzy na lekarzy wydaje, bo oczywiscie najlepsi przyjmuja tylko prywatnie...a tu sie okazuje, ze skoro jestem w ciazy, to placa 100%:tak::tak:a poniewaz nie ma mozliwosci przeprowadzenia operacji kolana, bo kregoslup uszkodzony, to mozliwe, ze do maja pociagne, czyli do konca ciazy nie bede musiala wracac do pracy:tak: przyznam szczerze,ze mi moich dzieciaczkow brakuje, jezdze tam raz na jakis czas, ale nie radze sobie ze schodami za bardzo...

Aha, info dla dziewczyn ze Slaska - namierzylam specjaliste od kregoslupow ciazowych, jak sie sprawdzi - dam namiar:tak:
 
Aha, jak wyedytujecie sobie suwaczek, kopiujecie to, co macie w BBcode, wchodzicie w edycje sygnatury i tam, gdzie jest okno tekstowe, wklejacie kod. Zrobcie podglad sygnatury, powinno byc ok, i dajecie zatwierdz:tak:
 
dziewczyny, czasem was podczytuje, ale jeszcze nie chciałam się wpisywać. Widzę że chcecie zamknąć wątek - nie wpuścicie tam już nikogo kto będzie chcial dołączyć poźniej??? Podejrzewam że nie ja jedna jestem w takiej sytuacji... :(
 
hej :-)

imie mamy dla synka, bo synka bysmy chcieli baaaardzo tym razem - rafalek :tak:, dziewczynka bedzie bez imienia, bo nic mi sie nie podoba az tak :baffled:, przeczucia nie mam, poprzednio tez nie mialam, za to moj maz mowil od razu ze to dziewczyna, bo jestem bardzo wredna, a tylko dwie baby moga byc az tak wredne :dry:, teraz tez nie ma przeczucia :laugh2:, do brzucha mowie dzidzia, po imieniu bede mowic, jak sie dowiem kto tam mieszka :tak:

pozdrawiam
 
Cześć "Mamuski":-)
Rzadko tu wchodzę, bo coś wygadana za bardzo to nie jestem;-)
U mnie wszystko ok. Badanie u ginekologa było pomyślne. Fasolka miała 2mm w 5tyg. +3.
Myślę teraz intensywnie o badaniach prenatalnych i wertuję internet. Sama nie wiem co zrobić. W pierwszej ciąży nie robiłam żadnych badań i synek jak malowany:-)
Dużo fajnych wypowiedzi znalazłam na
Nasz Bocian - Strony o Rodzinie - Forum - badania prenatalne, test PAPPA

Macie świetny pomysł z zamknięciem naszego wątku. Jakby mnie tu dłużej nie było to dajcie znać na priv, że coś się dzieje. Jakby co to wpisuję się na listę domowników tego forum.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej kochane

Musiałam dom ogarnąć i klientkę miałam na pazurki, potem zakupki i teraz obiadek się robi.

Niktosiaa teraz jestem w 8 tygodniu ciąży to 18 września będę w 11 to chyba tak jak ma być??

Co do płci to myśmy celowali na chłopczyka ale w tym lipcu to już w sumie nie było celowania tylko prawie codziennie przytulanki, więc nie wiadomo co będzie ale oboje byśmy chcieli Roberta Juniorka.

Mi a tym chińskim kalendarzu nic się nie zgadza, powinnam już mieć synka i córkę a teraz nosić córcię- zobaczymy.

Lecę pomóc mojej córci w tarciu marchewki.
 
Do góry