reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Dorenka- super cieszę się, będziemy teraz wspólnie odliczały czas do usg :):)

Suwaczek chyba mi już działa, dziękuje za informacje, bo jezeli chodzi o komputery, to potrafie tylko strony przeglądać. :):)

Chętnie wpisuję się do zamkniętego wątku, ale i tak nie wiem o co chodzi:):)

Dziewczyny cieszę się ,że nie jestem sama z tymi "nastrojami" , bo już się bałam, że do "wariatkowa" czas się wybrac;-)

 
reklama
gosiaczek a jakie pazurki robisz? :) ja kiedys robiłam zelowe. Ale zaczełam prace w naszej firmie i na pazurki nie mam juz czasu :)
 
Agnieszka nie martw sie nie jesteś jedyna z tymi nastrojami. Ja też sie rozczulam jak widzę małe zwierzatka i male dzieci w telewizji, no cóż mamy do tego prawo teraz:-):-):-)

Dziewczyny wy sie cieszcie że juz widziałyście swoje maleństwa ja nadal nie wiem co się u mnie dzieje bo usg miałam w 5 tc i był tylko pęcherzyk ciążowy zarodka nie było widać. Mam wizytę w poniedziałek i strasznie sie denerwuję czy wszystko jest ok, czy tam sobie siedzi i czy mu bije serduszko????

Ale chyba jakby było coś nie tak to już by było wiadomo prawda. Nie czułabym sie tak bardzo w ciąży ja myslicie????
 
Witajcie dziewczyny !!! Strasznie dużo od wczoraj napisałyście, czytam i czytam:):)
Naomi01-SaaRaa strasznie się cieszę ,że jesteśmy rówieśniczkami :)

:-)

Poza tym muszę się Was zapytać i jedną rzecz, czy to normalne ,że ciągle płaczę?? Czasami nie mając konkretnego powodu?? Ale to jeszcze nic, bo mija pare minut i zaczynam się śmiać?!?!?!Waarriatka, ktoś by pomyslał?:)


A o co chodzi z tym wątkiem zamkniętym?:):):):)

Aha, ja nadal nie potrafię dodać suwaka::):):) Ratunkuu!!!:wściekła/y:

Masz zwykla chustawke nastroju.Ja czasmi tez tak mialam.
A watek zamkniety co jest cos gdzie beda mialy dostep osoby ktore sie do mnie zglosza i wpisze je na liste.Nie wejda tam osoby z innych forum i calkowicie z zewnatrz.
Co do suwaczkowi to ci zbytnio niepomoge bo mi tez dziewczyny pomagaly.Przykro mi

Onna bedziesz mogla nadal do nas pisac na tym forum.Awatek zamkniety jest po to zeby nie wchodzily osoby postronne i tam poprostu piszemy o sprawach bardziej osobistych o ktorych nie chcemy zeby wiedzieli inni.

Mi wedlug kalendarzykachinskiego wychodzi dzieczynka:dry:ale jak ja sobie wyliczylam to nie wyszla mi data 23 kwietnia tylko 24 kwietnia i na ta date jest chlopak:-)
A wedlug kalendarzyka ktory dala Sofik w obie daty wychodzi ze powinnien byc chlopak.

 
agi28- Nie martw się, u mnie w 7 tyg nic nie było widać, pęcherzyk na pewno jest już pełny i bije seeerduchoo:) Głowa do góry, a tak swoją drogą, to każdy pewnie ma jakieś wątpliwości, każda z nas czekała na swoją upragnioną ciąże i przecież mamy prawo się denerwowac :)

Ja jutro wyjezdzam na tydzien do rodzicow, wiec jak wroce to pewnie bede miała duzooo zaległosci :)):-)
 
reklama
Do góry