reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Malutka,nie trzeba mieć książeczki.Ja nigdy nie miałam.Teraz to jak coś biore ze soba deklarację zgłoszeniową i ostatnie wpłaty.Ale to dotyczy działalności.
Jesli za Ciebie placi pracodwaca to dadzą zaświadczenie (ale chyba ważne miesiąc,,bo co miesiac się przeciez płaci).Albo wyrób nowa książeczkę.
A jak nic nie masz,to sie w szpitalu pisze oswiadczenie,że jesteś ubezpieczona i tyle.W szpitalu mają takie gotowe druki,tylko się podpisuje;-)
 
reklama
witam, nadrobiłam trochę ale jeszcze nie dokońca:zawstydzona/y:
jestem już po badaniach, więc wieczorkiem będę mogła sprawdzić wyniki na necie :-) mam nadziję że będą dobre. I oczywiście jak to ja nie mogłam prosto do domu wrócić, tylko stwierdziłam że wstąpię do rossmana, niestety białego jelenia nie znalazłam, a widziałam w gazetce, chyba wszystkie kobiety w ciąży z Krakowa mnie uprzedziły, no nic ja go nie dorwę to mam zapas lactacytu :-), kupiłam też farbę do włosów, ciekawe co mi to wyjdzie... ;-) jeszcze 20 minutek i zmywam, kiedyś sama sobie robiłam balejage, ale stwierdziłam że aż tak szaleć to mi się nie chce.

Ja gotowe na wszystko tez oglądam, są super
 
A jak nic nie masz,to sie w szpitalu pisze oswiadczenie,że jesteś ubezpieczona i tyle.W szpitalu mają takie gotowe druki,tylko się podpisuje;-)

ja to ostatnio podpisywałam, ale na tym druczku składasz równiez oświadczenie, że doniesiesz dokumenty potwierdzające ubezpieczenie - moim zdaniem jak nie doniesiesz to spokojnie mogą Ci wystawić rachunek zgodnie z cennikiem usług medycznych - po to jest oświadczenie, ktooś musi im zapłacić albo NFZ albo Ty, czy w praktyce rachunki wystawiają - nie wiem - pewnie po jakimś czasie tak (tuż przed przedawnieniem)
 
dziewczyny,
trzymajie kciuki aby sie udało jutro zrobic te rury w lazience.
Pojawiła sie malutka szansa że sie uda, ale jest tak nikła, że potrzebna mi każda para zaciśniętych kciuków.
a jak sie nie uda to do wiosny bede bez łazienki i nie wiem gdzie ja pójde z dzieckiem po porodzie, bo nie bedzie ani wanny, ani ciepłej wody ani kibelka. Mam ochote kogos zastrzelic albo wykastrować ;///

trzymam mocno zaciśnięte!!!
 
Koga,ja podpisywałam takie oświadczenie kilka razy.Nigdy nie donosiłam dokumentów.Może mają różne oświadczenia.U nas chyba to działa w ten sposób,że ja oświadczam,że jestem ubezpieczona.Szpital sprawdza,gdybym nie była,to wtedy muszę zapłacić.
 
auliya 39i pol super polecam, niestety tez juz nie obejrze drugiej serii bo bez polskiej tv jestem ale na poloni obejrze sobie od czasu do czasu puznym wieczorem klan lum m jak milosc lub na dobre i na zle. i to na tyle z mojego repertuaru.
a z tych brazylijskich to kiedys ogladalam fiorella czy jakos tak to sie nazywalo

Właśnie wszyscy mi polecali tylko się nikomu nie chciało nagrać, żebym mogła obejrzeć... a za telewizję płaciła nie będę - wolę wydać te pieniądze na dvd z filmem czy serialem z którego wiem, że będę zadowolona...
 
Ostatnia edycja:
hmm.. czyli wszystko mozliwe, ze bez zadzwonienia do kadr sie nie obejdzie:dry: nio zobaczymy.. poki co nie moge do nich zadzwonic, zeby sobie nie przypomnieli o tym, ze mialam im doslac ksero dowodu osobistego:zawstydzona/y: wszystko byloby wporzadku, tylko, ze ja dopiero pod koniec stycznia pofatygowalam sie wymienic dowod:zawstydzona/y: takze do odebrania mam za ponad tydzien:dry:poki co sama sie juz pogubilam.. nazwisko wszedzie podaje nowe, adres tez, a dowod mam na stare nazwisko i adres:zawstydzona/y:
wogule cos mi sie wydaje, ze jeszcze z urzedem skarbowym bede sie musiala z tego powodu uzerac, ale to juz moja wina, bo aktualizacji danych tam tez nie zglosilam:dry: takiego lenia mialam, ze teraz mi sie wszystko na kupe zwala na glowe, a latac po urzedach w takim stanie mi sie nie usmiecha.. nio, ale chyba bede musiala sie wkoncu zmobilizowac, bo jak dzidzia bedzie na swiecie to nie bedzie jak tego wszystkiego pozalatwiac..
 
witam pisareczki kwietniowe:tak: bylam na glukozie 75, gdyby nie cytryna to chyba mieli by co sprzatac;-) kuli mi reke trzy razy, boli jak cholera.
jutro beda wyniki a w czwartek gin zobaczymy co powie.
dzisiaj kupilam spioszki dla malej, wkladki laktacyjne i chusteczki. na mojej liscie coraz miej rzeczy:tak: naszczescie.
co do seriali, to ja tak jak gabi najczesciej listonosza pata, swiat malej ksiezniczki i obowiazkowo niedzwiedzia w niebieskim domu:tak: a i faworyta mojego syna poko i przyjaciele, sama tez go lubie ogladac;-)
moja ciocia zrobila cudne butki dla mojej corci, ale zdjecie wkleje na zakupowym jestem w nich zakochana
ide klasc sie na boczek bo spojenie znowu dokucza:-(
 
Właśnie wszyscy mi polecali tylko się nikomu nie chciało nagrać, żebym mohgła obejrzeć... a za telewizję płaciła nie będę - wolę wydać te pieniądze na dvd z filmem czy serialem z którego wiem, że będę zadowolona...

nie sprawdzalam jeszcze tej stronki ale z tego co mi mowili sa tu wszystkie seriale zupelnie za darmo
www.s2o.tv;-)
 
reklama
Do góry