reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

hihi zbuntowany anioł oj też to sie oglądało...niby od niechcenia a jednak wiedzialo sie komu kibicowac w miłosci :-)
 
reklama
brzydula betty orginalna byla dawno i byla argentynska czy jakos tak ogladalam i tamta byla naprawde brzydka, znaczy sie dobrze ucharakteryzowana:-D

zbuntowanego aniola to chyba wszyscy ogladali:tak::-Dmnie wciagnol
 
przyjaciele........... mmm mam wszystkei 10 serii i czasami lubie sobie zrobić maratonik z nimi i cały weekendzik oglądać ich i się śmiać :-)
 
dlatego pisze ze dobrze ja ucharakteryzowali bo byla pskudna a wrzeczywistosci laska i jeszcze jedna rzecz z tego serialu pamietam jej smiech byl bezbledny:-D
 
"jak byłam młoda" to oglądałam z zapałem "Zbuntowanego Anioła" :-p:-D
Jak ja mogłam zapomnieć o "Zbuntowanym Aniołku" był jeszcze drugi tytuł niemalże z tą samą obsadą...

przyjaciele tak
39 i pol tez ogladalam
ale nic poza tym

No tak 39 i pół to chwalili wszyscy u mnie w pracy - niestety ja bez telewizji a nawet nie próbowałam ściągać więc nie mam zielonego pojęcia o czym jest ten serial. Przypomniały mi się za to polskie rewelacje a raczej ich początki... dawno dawno temu oglądałam "klan" i "złotopolskich" (chyba lecą oba dalej) no i byłam zachwycona początkami "na dobre i na złe"... później chyba we wszystkich zaczęli kombinować... w klanie było fajnie bo jak była w realu gwiazdka to u nich była gwiazdka jak byłpierwszy dzień wiosny to u nich też... jeszcze dwa lata temu jak miałam dostęp do TV w wynajmowanym mieszkanku to obowiązkowo oglądałam polskie policyjno-kryminalne (bodajże W11, detektywi...) no i nigella bites... oj coś czuję że jak bym teraz miała tv to bym mogła od świtu do nocy siedzieć i oglądać... dosyć tego bo mąż na obiad wróci a tu nawet na zakupy nie wyszłam... jak wrócę to zajrzę jeszcze...
 
brzydula betty orginalna byla dawno i byla argentynska czy jakos tak ogladalam i tamta byla naprawde brzydka, znaczy sie dobrze ucharakteryzowana:-D

zbuntowanego aniola to chyba wszyscy ogladali:tak::-Dmnie wciagnol


Ja też ta betty oglądałam, naprawde super! No i zbuntowany też był moim faworytem :-D
 
auliya 39i pol super polecam, niestety tez juz nie obejrze drugiej serii bo bez polskiej tv jestem ale na poloni obejrze sobie od czasu do czasu puznym wieczorem klan lum m jak milosc lub na dobre i na zle. i to na tyle z mojego repertuaru.
a z tych brazylijskich to kiedys ogladalam fiorella czy jakos tak to sie nazywalo
 
reklama
A jeszcze jakiś czas oglądałam "zagubionych" czy jakoś tak.Ale w końcu nie wiem jak się skończyło,bo przestałam oglądać:baffled:
 
Do góry