reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dziewczyny,
trzymajie kciuki aby sie udało jutro zrobic te rury w lazience.
Pojawiła sie malutka szansa że sie uda, ale jest tak nikła, że potrzebna mi każda para zaciśniętych kciuków.
a jak sie nie uda to do wiosny bede bez łazienki i nie wiem gdzie ja pójde z dzieckiem po porodzie, bo nie bedzie ani wanny, ani ciepłej wody ani kibelka. Mam ochote kogos zastrzelic albo wykastrować ;///
 
reklama
zagubieni jedyny serial ktory pochlonol mojego T a ze zmuszal mnie do ogladania to i mnie wciagnelo, ostatni odc jaki pamietam to jak z wyspy trafili na staly lad i potem cos jeszcze sie dzialo, czekamy na nst. serie:-)

do tych co zagranica, rodzice znajomej wysylali jej do angli paczke z cyfrowym polsatem najnizszy abonament i tym sposobem kumpela na bierzaco w serialach :-D niemyslalyscie o takim rozwiazaniu braku polskiej tv
 
oj widze ze temat seriali rozgoscil na calego:-D hi hi nio a ja w tej kwestii nie mam za wiele do powiedzenia:dry: nio wsumie ogladalam zbuntowanego aniola i mi sie podobal, ale kiedy to bylo:confused:
u mnie za to radio i komp leca na okraglo:tak: tak, zeby zabic cisze i nude w domu jak jestem sama;-)
famme to ja trzymam kciuki mocno zacisniete:tak: wiem jaka musisz byc zla, bo mi sie niedawno najpierw przydarzyla awaria piecyka w lazience, a pozniej kibelka.. jeden, dwa dni mozna wytrzymac, ale pozniej to juz sie nerwowka robi w domu:-( u nas na szczescie wszystko dalo sie sprawnie zalatwic, czego i tobie zycze:tak:;-)
 
Dziewczyny,ja tak z innej beczki.Któraś się chwaliłam wiedzą zusowską:-p Potrzebna mi porada (nie związana z ciążą).:zawstydzona/y:
 
Kurcze, ale sie wystraszylam!!! siedze sobie spokojnie, usiluje rozgryzc wklejanie zdjec na forum, a tuJunior jak mi zasadzil trzy kopy jeden po drugim w prawy bok, i to z jaka sila!!!! a pozniej spokoj...zadnego ruchu...wystraszylam sie, ze cos mu sie stalo i daje mi znac, ale napilam sie soku i sie wypial dupka, pojezdzil nozka i mnie uspokoil...pewnie mu sie cos snilo, albo po tatusiu bedzie mial zamilowanie do capoiery albu BJJ...aua:-)
 
Gabi kurcze mnie tez czeka wizyta w zusie najprawdopodobniej, bo w pracy zgubili moja ksiazaczke ubezpieczeniowa i musze sie dowiedziec, czy oni moga mi wydac jakies zaswiadczenie, ze jestem ubezpieczona itd.. nio ale poki co tak odwlekam, odwlekam, az wkoncu obudze sie z reka w nocniku:dry:
wczoraj mi tak do glowy wpadlo, ze do kardiologa mam isc na konsultacje i nie zaklepalam ternimu, a bez tej gupkowatej legitymacji ubezpieczeniowej u nas sie nic nie zalatwi.. chyba bede musiala isc znowu prywatnie:dry: nio, ale coz za glupote trzeba placic;-)
 
T jak zgubil legitymacje to jemu zaklad pracy wystawial zaswiadczenie ze jest ubezpieczony, natomiast moj tata jest ubezpieczony w zusie i zanim wyrobil sobie leg. rencisty i takie tam papiery zus odreki wystawil mu zaswiadczenie ze jest ubezpieczony.
 
Ostatnia edycja:
malutka - wystarczy aktualny druczek RMUA ze stemplem pracodawcy, że masz opłacone składki - taki z przed miesiąca albo dwóch - i w szpitalach oraz przychodniach wystarczy, druczek wydaje pracodawca
 
reklama
Do góry