reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Ja jak leżę to oglądam m jak m i na wspólnej.
W domu to oglądamy mini mini głównie,opowieści mamy Mirabell,strażaka Sama,listonosza Pata:-D
Kryminalne seriale i większość medycznych wydają mi się strasznie naciągane.
Jak nie leże to praktycznie nie oglądam,bo wszystko mi się wydaje głupie:sorry2:I szkoda czasu na tv,jest dużo ciekawszych rzeczy.
A teraz jak leżę i mam tv koło łóżka to się wszyscy dziwią,że nie włączam,czasem tylko wieczorem na serial,ale nie zawsze (dziecko śpi obok).
 
serialowo bardzo mile wspominam Sunset Beach (chyba w okolicach początku liceum) no a teraz mało tasiemcowe seriale czyli One Tree Hill i coś czym zaraziłam męża czyli Ghost Whisperer... do tego doszło My name is Earl (jakoś tak do zniesienia na jeden raz) natomiast od zawsze Friends - ale to jest chyba już klasyka... Ja osobiście zawsze lubiłam rodzinne seriale i jak by miało lecieś 7me niebo lub ich pięcioro to zawsze i wszędzie (byle po angielsku lub polsku - w innych językach nie zniosę)
--------------------------------
----------------------------------------------------------------------
Skorzystam póki słonko świeci i wyjdę w końcu po zakupy... no jak się filmik skończy.
Mały tak fajnie się od rana przeciąga, że aż przyjemnie. Nawet tatę z łóźka kopniakami wyrzucił :D
Hmmm może by tak dzisiaj żurek zrobić? jakoś weny ostatnio do obiadków nie mam.

 
Ostatnia edycja:
Sunset Beach gowniara bylam ale ogladalam:-D, Przyjaciele to rzeczywiscie klasyka i mozna w kolko ogladac:tak: i jeszcze moj ukochany ostry dyzor tyle ze teraz nigdzie nieleci:-(
 
Witajce dziewczyny

troche się tu osatnio obijam wiem wiem, ale ostatnio biore się za porządki w pracy bo chce tu żeby wszystko grało jak na zwolnionko pójde :happy:

co do seriali oglądam barwy szczescia, m jak milosc, czasami na wspolnej, brzydule hmm dr haus obowiazkowo, gotowe na wszystko uwielbiam ale właśnie nie było ostatnio :crazy: tylko że one późno lecą ja już spie :zawstydzona/y: ale mam pościągane kilka serii tylko musze poszukać tych płytek

szczesliwa jak lubisz brazyliskie seriale to na tv4 leca "idiotki nie ida do nieba" hehehe czy jakos tak ;-):-):-):-):-) nigdy tego nie oglądałam :rofl2:

wózek ja już mam wybrany i za miesiąc już go zakupie :-) będzie to albo tako jumper albo raczej jet baby active
 
Serialowo u mnie obowiazkowo Przyjaciele do porannej kawusi i nadrabiania BB, jak jeszcze mielismy foxlife to gotowe, brzydula i zaklinacz obowiazkowo. Moze i naciagane te seriale o lekarzach, ale Chirurgow bardzo lubialam. I nie interesowaly mnie watki medyczne, bo sie nie znam, ale same perypetie. Zreszta po to sie oglada seriale:-)
Polska brzydula nie ma tego czegos, co miala oryginalna, ale jak juz leci, to niech leci. Lubie czasem, zwlaszcza do prasowania czy haftowania, jak mi jakies obrazy leca, czasami po raz setny puszczam sobie To wlasnie milosc:-) kiedy mam jakas pisana robote, wtedy albo chillout muzycznie, albo moja ulubiona Loreena McKennith. A do sprzatania li tylko muzyka latino:-) z lekkim kopem;-)
 
w tych niektórych brazylijskopodobnych tasiemcach, bardziej nowoczesnych fajny wystrój wnętrz miewają czasami....
a z klasyki to widziałam ze 2 odcinki śląskiej wersji Niewolnicy Izaury - uśmiałam się przy tym do łez....
a teraz oglądam Dirty Sexy Money, Chirurgów i Gotowe na wszystko, no i Monka. Brzydulę Betty też pamiętam z pierwowzoru, ta wersja amerykańska i teraz nasza jakoś mi nie pasowały

p.s. "Idiotki nie idą do nieba" już się skończyły.... to był pierwszy serial tego typu w którym akcja się rozwijała expresowo, nawet intrygi

powodzenia na wizytach dzisiejszych
Gabi - a Tobie przede wszystkim spokoju i cierpliwości, bądź dobrej myśli
 
witam babeczki
gabi nie zamartwiaj sie jeszcze
co do horrorow to ja tez je lubilam a teraz nie moge ich ogladac nie wiem co sie stalo.
powodzenia na wizytach
 
reklama
Do góry