reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

no to pozwul sobie na chwilke roskoszy z magnum ;)
Ty wstretna kusicielko:-):-):-)
Kurde wiecie co, jestem genialna....wybilam sobie kciuk za pomoca koszyka na zakupy:wściekła/y: juz pomijam, ze mnie uswiadomiono w szpitalu, w ktorym chce rodzic, ze nie ma znieczulenia do porodu naturalnego - jesli sa wskazania do znieczulenia, od razu robia CC...a ja nie chce...bo sie boje....:-:)-:)-( pogadam jeszcze z moim prowadzacym w przyszlym tyg., moze jednak da sie cos zrobic.....:-:)-:)-(buuuu:-:)-:)-(
 
reklama
ja też pospalam i wlasnie nadrabiam, co naskrobałyście

ja już też sobie skoczyłam po lody, kupiłam 3x magnum, 3x zap, i duże takie do krojenia:tak: ale musze dobrze schować bo mój m uwielbia lody i pewnie jak je zauważy to znikną w mgnieniu oka:-D

nie wiem gdzie bym taki zapas zmieściła, chyba na parapecie za oknem, muszę kupować na bieżąco, a tak się składa że mam stracciatella :-) chyba posypie dodatkowa czekoladą i dodam orzechy i jeszcze syropu czekoladowego i zaraz zacznę ucztę. Takiego smaka narobiłyście.
 
Dzieki za mile powitanie!!!!:-)
A swoja droga,ale narobilyscie mi ochote na lody,zaraz meza czeka sklep:-)
Mam male pytanko dotyczace suwaczka-mianowicie podpowiedzcie gdzie go umiescic aby sie wyswietlil?
 
kokoszanka witaj

Ja wcześniej wcinałam lody tonami, a teraz mi przeszło - nawet mój K się zdziwił, że lodów nie chce :rofl2:
Byliśmy się dowiedzieć co z mebelkami dla synusia i niestety mamy dalej czekać na wiadomość, cały czas nie ma komody:crazy: Złożyliśmy zamówienie na odkurzacz centraly i do końca lutego powinni przyjechać panowie i zamontować:tak:
Jutro wizyta u gina, ciekawe ile przytył przez tydzień:confused: No i jak tam moja szyjka. Mam nadzieję, że ok.
 
nio a ja mialam tak strasznie sprzatac po tej kawie popoludniowej i nic z tego nie wyszlo:zawstydzona/y: polozylam sie na sekunde, przytulila sie do mnie moja sunia i mi sie usnelo;-) teraz tata mnie dopiero obudzil telefonem, bo tak to pewnie bym spala dokad mezus z pracy nie wroci:eek: nio ale kurde jeszcze specjalnie kawe pilam, zeby mi sie nie usnelo, a tu masz:szok:
ide sobie jakies kanapeczki zrobic, bo zglodnialam jak niewiem co:tak::-)
 
Witajcie moje drogie.A ja siedze wdomku.,m pojechal pomoc zamontowac naszemu znajomemu sprzet muzyczny.
CO do terminów porodu to ja mam na 9 kwiecien ale wgo usg jest tydz różnicy i wychodzi około 15 takze ja mam przeczucie ze urodze w sama wielkanoc.w sumie to moze i dobrze...:-)
ide poogladac Na Wspolnej.Całuje was goraco.
 
reklama
Do góry