reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja wlasnie skonczylam na dzisiaj porzadki i cokolwiek sie zdziwilam jak weszlam do pokoju w ktorym urzedowaly moje psy:dry: malpy wredne zezarly cala paczke platkow kosmetycznych:wściekła/y: pomijajac juz fakt, ze rozwalily moje platki, ale pokoj teraz wyglada tak jakby snieg napadal:crazy: nio i sprzatania cd mnie czeka, bo do jutra rozniosa to na caly dom:dry:
ewelyn_m powiem ci szczerze, ze ja tez coraz bardziej sie obawiam jak my sobie poradzimy z dzieckiem i taka zlosliwa gromadka:dry: ja nie moge moich psow na chwile sposcic z oka, bo pozniej rezultaty sa takie jak widac powyzej:szok:
a jesli chodzi o seriale i tv to ja jestem wogule zielona w tym temacie:zawstydzona/y: telewizji to ja wogule nie ogladam, za to jestesmy z mezusiem na biezaco z wszelkiego rodzaju horrorami i trilerami;-)zamiast tv ogladamy filmy na kompie i jakos wcale mnie nie ciagnie do tv.. czasem mezus zapusci jakis serial z ipli to jeszcze wtedy zerkne, a tak to wogule;-) wsumie telewizor dla mnie moglby nie istniec i jakby nie trzeba bylo z niego kurzu scierac to zapomnialabym o jego istnieniu:-D hi hi
 
reklama
ja przed ciążą pochłaniałam horrory a w ciąży zaczełam sie bac...i to strasznie!

teraz to lubie romansidła, obyczajowe...

a ja taka najedzona kanapeczkami że sie ruszac nie moge!
 
Ja właśnie się wykąpałam, włosy umyłam i czekam aż K się obudzi, bo musi pazurki mi opciąć u nóg, bo mi już ciężko się nachylać. Poćwiczy na mnie to przy dzidzi nie będzie miał problemu. A ja uwielbiam oglądać wszystkie seriale kryminalne typu CIS:NY, MAIAMI,LV; W11, Doktor G, Detektywi itp.
Swego czasu maniakalnie gralam w CSI, ostatnimi czasy nawet z ZUMY zrezygnowalam, bo na BB siedze:zawstydzona/y:
Od nas wlasnie wyszli znajomi, wpadli nas zaprosic na wesele, pod koniec maja, mam nadzieje, ze choc na tyle bede na chodzie, zeby z Bejbisem do kosciola isc, bo uwielbiam sluby:-) wstyd sie przyznac, ale glownie ze wzgledu na kiecki:-) i mam w planie wcisnac sie do tego czasu w moja ulubiona;-)
 
skunkanka najwyżej na lekkim wciągnietym brzuchu i sie wcisniesz hihi -ale ci powiem szczerze ja mam w czerwcu wesele znajomych i mam podobne nadzieje na zmieszczenie sie w kieckę:-)
 
A ja uwielbiam oglądać wszystkie seriale kryminalne typu CIS:NY, MAIAMI,LV; W11, Doktor G, Detektywi itp.

Sylvii ja tak jak ty uwilbiam seriale kryminalne i oglądam na bieżąco wszystkie CSI , do tego jeszcze lubię Without a trace( bez śladu) i Cold Case :-)

:zawstydzona/y: telewizji to ja wogule nie ogladam, za to jestesmy z mezusiem na biezaco z wszelkiego rodzaju horrorami i trilerami;-)zamiast tv ogladamy filmy na kompie i jakos wcale mnie nie ciagnie do tv..

My z mężusiem też wszystko co oglądamy to z kompa i też są to przede wszystkim trilery i horrory, tylko ja to lubię podłączyć laptopa pod TV ... zawsze to większy ekran :rofl2:
 
zmykam dziewczynki, za 30 min mężuś z pracy wróci i jakąś kolacyjke kusze zrobić, kurcze chyba za dużo zjadąm tych lodów:baffled: niedobrze mi

spokojnej nocy
 
ja tez zmykam bo jutro juz sie nie wymigam od pracy:-:)-:)-( jescze raz dziekuje kochane za zyczenia urodzinowe!!!spijcie slodko!:tak:
 
reklama
Do góry