reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

To u mnie była ochota na salami...(jak jestem w ciąży to apetyt na wędliny mi odszedł i jestem wegetarianką:-D) Kupiłam 30dkg pysznego salami cieniutko pokrojonego,przyszłam do domu i po jakimś czasie chciałam zjeść bułeczkę z salami ale w lodówce go nie było,w zamrażarce też nie(ostatnio tam klucze schowałam)...lekka panika ale pamiętam że do torebki schowałam w sklepie... w torebce niema... za to mój pies nie chce nic jeść i po pokoju zbierałam resztki woreczka foliowego... On zeżarł moje salami i jeszcze paczkę żelek haribo żabek...byłam załamana.A dziś pierwsze co kupiłam to było to salami idę po lody ochoty mi narobiłyście
TO WSPÓŁCZUCIA...oby sie tylko pies nie pochorował.....
ja za to ostatnio codziennie mam nieodparta ochote na kisiel, tudziez budyn i jem codziennie.... a kg leca..... :(
 
reklama
Salami dobry pomysł.Ale ja lubię tylko jedno,konkretne z Dębicy:dry:
Na mężu to bym coś wymusiła,ale u rodziców teraz leżę przecież:baffled:
 
heja!
ale macie akcje z tymi lodami!!1tez bym zjadla al popsula mi sie lodowka i nie mialabym ich gdzie trzyamc a takie malutkie na patyku to zadna przyjemnosc,nie? Witam nowa kwietniowke i jescze raz dziekuje za zyczonka!!!
Szwedka to mezus sie daleko wybral!bo od Ciebie do mnie to cala Polska do przejechania:szok: Mam nadzieje ze cieplo ubrany i pozadne opony zimowe--bo tu u nas na wschodzie sybir!tylko wycia wilkow brak:szok::baffled::sorry2:
ja po talerzu spagetti chyba zaraz sie poloze spac.Ej to serio z tym sexem juz koniec?dobra to moze jeszcze tylko dzis i szlaban:sorry2:
 
juz o tym myslalam,bo to nasza tymczasowa lodowka! dzis robilam test na hiv :sorry2: ale luz bedzie oki!
zapomnialam spytac---po co domestos do prania?
 
aaaaa\
a ja juz myslalam ze to jakis tajemny dzieciaczkowy sposob na cos.i oczywiscie nie wiem na co:-):-D:tak:;-)
dobra musze sie polozyc,kawy nie chce pic a glowa mi sie kiwa
 
ja już też sobie skoczyłam po lody, kupiłam 3x magnum, 3x zap, i duże takie do krojenia:tak: ale musze dobrze schować bo mój m uwielbia lody i pewnie jak je zauważy to znikną w mgnieniu oka:-D
 
reklama
nio a ja znowu odpoczywam;-):-) musialam nawet kawke zrobic, bo glowa cos zaczela mi leciec w dol:dry: wypije ja i dalej zmykam do roboty, choc juz powoli mi sie odechciewa.. tymbardziej, ze ja w jednym pokoju i kuchni sprzatam, a moje psy urzeduja w drugim i z tego co widzialam tez nadaje sie do sprzatania, bo taka demolke tam zrobily:wściekła/y:ale poki co nawet tam niechce wchodzic, zeby sobie cisnienia nie podniesc:baffled:
adusia3 nio to umie sobie wyobrazic jakie to uczucie jak pies ci cos zezre;-)ja tylko zostawie cokolwiek do jedzenia na wierzchu i wiem, ze to zniknie w sekundzie.. ostatnio mi na przyklad zezarly cala paczke moich ukochanych karmelkow mlecznych i to nawet w papierkach:szok: o dziwo nic im sie nie stalo:szok:
 
Do góry