reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

co do terminow to wam powiem ze moja siorka urodzila core 17 kwietnia 2006 a miala termin na 28 kwiecien 2006. ja takze jak moja siorka mam termin na 28 kwiecien tyle ze 2009. niezle co?? moja mama mowi ze sie zmowilysmy haha.

obiadzik dzis to kalafiorowa bo mnie muj o nia poprosil, LEPSZA niz mamy. uwierzycie??
uuuuuuuuu:-):-):-):-)

koga panika mnie sie tez czasem wlacza, ale rozpedzic sie nie mam jak:baffled:

Jade do szkoly rodzenia i na zakupy, cholerka zrobilyscie mi smaka tym magnum:wściekła/y::wściekła/y::-):-):-):-)
 
reklama
mam dzis takiego doła że szkoda gadac, ze złości az łzy w oczach od samego rana.
Jak tylko wstałam to wszystko sie zaczeło pierdzielic.
Cholerni zadufani w sobie egoisci. Boja sie ze im 2 godz bedzie zimno w tyłki i nie pozwalają mi dokonczyc remontu, przez co nie mam dostępu do łazienki.
ehh wszystkiego mi sie odechciało. mam załamke straszną. nawet nie rozmawiam z mężem, bo zaraz bym sie poryczała.

Famme no to rzeczywiście dzień masz do d..... , ale jutro jest nowy dzień, wszystko się ułoży :-)

Witajcie:):-)
a propo złego humoru...... szlak mnie dzisiaj trafia, mąż miał jechać do pracy i sie okazało , że jacyś debile wybili nam szybę w aucie i próbowali dostac sie o schowka. Na szczęście nic nie ukradli no ale kłopotów mamy sporo, M. siedzie teraz zamias w pracy to na policji no i trzeba bę dzie coś z tą szybą kombinować szybko, ale i tak w nocy auto będzie musiało pod blokiem stać z dziurą...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: normalnie aż mnie skurcz złapał:(

Kanikas tylko bez nerwów, spokojnie dziewczyny, nie ma co tracić nerwów przez jakiś debili.

Zjedzcie sobie MAGNUM o którym dziewczyny tu od rana nawijają , a wieczorem przytulanki z mężusiem ...... dzień rozkoszy :-D
 
nio a ja kolejna przerwe sobie robie w moim sprzataniu:tak: jak tak dalej pojdze i bede co 5 min odpoczywala to do swiat bozonarodzeniowych sie nie wyrobie:dry:
mam nadzieje, ze u mnie syndrom wicia gniazda juz sie na calego wlaczyl, bo do tej pory nic nie zrobione:zawstydzona/y: teraz za to bede wszystko w pedzie robila, zeby sie wyrobic na czas.. a najlepsze jest to, ze w domu siedze caly czas, a nic nie zrobilam, tylko wiecznie odkladalam na jutro:zawstydzona/y: nio i nagle uswiadomilam sobie, ze nic nie gotowe, a moze byc tak, ze pojde w poniedzialek na wizyte i uslysze wyrok"szpital":zawstydzona/y: wtedy to chyba bym sie juz wogule psychologicznie zalamala:zawstydzona/y:
nio i dziewczynki narobilyscie mi ochota na lodzika:tak: dobrze, ze mam zawsze w zapasie w zamrazalniku:-D hi hi mezus juz o to dba, zeby zawsze byl lodzik dla mnie;-):tak:
 
witajcie kwietnioweczki ja dzisiaj spedzilam pol dnia w poczekalni u lekarza rodzinnego:szok: jak wrocilam zjadlam obiad i poszlam spac, bo to spojenie lonowe znowu zaczelo mnie mocniej bolec:-( jutro ide na glukoze 75 i az mnie wstrzasa na sama mysl.
w czwartek mam wizyte i usg u mojego gina, dzisiaj przyjzalam szie wynikom badan robionym w szpitalu no i mam anemie:-( a myslalam, ze sie przed nia ustrzege
co do sexu po porodzie to ja nie moglam wytzrymac i moj m rowniez, ale czekalismy do wizyty u gina po 6 tygodniach, zeby nam gwarancje podbil jak to sam stwierdzil, a jak dopadlismy do siebie to az sami zdziwieni bylismy nasza reakcja:zawstydzona/y:
a o lodach nic nie wspominac bo slinotoku dostaje;-)
pozdrawiam goraco
 
no moje kochane ja to juz nie moge nigdzie wyjsc bo ciagle siku mi sie chce.....dzis wciagu 5 godzin 6 razy zaliczylam kibelek....a mala tak sie rozochocila z rozpychaniem ze czasami jak walnie to gwiazdy przed oczami mam

osa ja przezylam 50 i 75 glukozy ty tez pzrezyjesz
 
Na początku serdeczne życzenia dla dzisiejszej i wczorajszej jubilatki:tak::tak: oraz dla Ady z okazji ślubu....
Ja mam termin na niedzielę wielknocną ale że mam mieć 3 cc to30 marca powinnam iść do szpitala(ciekawe ile będę czekała na decyzję o cc)... O ile córcia nie pośpieszy się... Bo jak byłam w ciąży z Oliwią to 2 tg przed terminem poszaleliśmy z mężem wieczorem a o 23 odeszły mi wody i dostałam skurczy co 5min do szpitala dojechaliśmy na ostatnią chwilę żeby mieć cc :-):-). Więc polecam tą metodę przyśpieszenia malca po 38 tg:-D:-D
 
famme nie daj sie i nie dołuj! może uda sie jakos sprawe dokonczyc z łazienką-pogadaj z nimi lub męża wyslij, może on cos wskura...

a co do przytulanek hihi no to mam zakaz a energii ful...zgrzeszyłam na walentynki co z moją szyjka wręcz głupotą jest-ale bogu dzięki nic złego sie nie stało-teraz grzecznie czekam na wizyte w sobote :-)
 
reklama
Nie wiem czy już pisałam ale kurcze pech falami nas kwietniówki nachodzi... nie to żeby i mnie dotknął ale jak czytam to aż mi się dziwnie robi że aż tyle wam się przytrafia... ja na lody do zamrażarki - takie zwykłe śmietankowe bo innych nie mam a leń nie pozwala na wyjście z domu... no i kotleciki muszę usmażyć. Dziś mnie taki leń ogarnął po weekendzie, że aż strach bierze... ruszyłam jednak pralkę i jestem z siebie dumna jutro muszę pranei wstawić więc mam limit czasu na doprowadzanie jej do porządku.

A co do kończenia remontu łazienki to niech spróbują odmówić ciężarówce - myszy mają gwarantowane to tak na pocieszenie :p
 
Do góry