reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

My mamy dzisiaj pierwsze spotkanie i na nim dowiemy sie calego planu :tak:
Napisze wieczorem jak wróce jak to u nas wygląda.
Ja czuje się kiepsko dzisiaj.Jakaś taka osłabiona jestemIde na herbatkę do SaaRyy.Zawsze we dwie to raźniej.Dobrze ze tak blisko mieszka.
 
reklama
To ja pokażę Wam nasz Sylwester. Ja to ta w środku, koleżanka blondynka jest w 18 tygodniu a koleżanka brunetka była w 42 tyg, urodziła w Nowy Rok wieczorem. Wesoło było.
 

Załączniki

  • sylwek.jpg
    sylwek.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 59
Zima porządnie chwyciła, ale ja witam Was w pogodnym nastroju. :-)

chciałam tylko powiedzieć że ostatnio źle sie czułam strasznie bołam mnie kręhgosłup, brzuch i nogi mi puszną i byłam dzisiaj u lekarza i dał mnie na L4 wyszły mni złe badania jakiegoś chormonu mi brakuje:baffled: i brzuch mi twardnieje i jek będzie bardziej twardy to jade do szpitala:baffled::-( i musze odpoczywać. Ale lekarz powiedział że z dzieckiem wszytsko ok dobrze sie rozwija moja córeczka :tak: także to jest chyba najważniejsze a reszte jakoś przemęcze.
Odpoczywaj, Ewelyn_m. :-) Cieszę się, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. :tak:

Witam. Mam na imię Ania i w kwietniu będę mamą. Termin mam na 23 kwietnia. Pozdrawiam serdecznie wszystkie kwietniówki :-)
Witam serdecznie! :-)


Dla mnie to byl zawsze chlop nie do zdarcia nigdy nibyl chory nawet kataru nigdy ni mial a tu nagle takie dziadostwo.
Skąd ja to znam... Zupełnie jak mój tata i jego brat, do lekarza chodzą od wielkiego dzwonu. :wściekła/y: Teraz mój wujek wylądował w szpitalu, miał operację laparoskopową i do końca nie wiadmo co mu jest. Zaczynam się martwić, bo trzy tygodnie temu rozmawiałam z wesołym i pełnym werwy człowiekiem, a dzisiaj jakich zgaszony przez telefon był. :-(


wszystkie powoli zaczynamy szkole rodzenia z tego co widze
My zaczynamy w czwartek. :tak:
Nie wiecie jak powinno się być ubranym? Nie wiem czy nie powinnam zabrać stroju sportowego, czy może normalne luźne ubranie wystarczy. Jakoś zapomniałam o to zapytać położną... :sorry2:
 
gosiaczek 1973 fajne zdjęcie a Ty świetnie wyglądasz:tak: mój męż poszedł właśnie do pracy imw domku sama siedzę może któraś wpadnie na herbatkę:tak: pojechałam dzisiaj z m kupić odkurzacz ale niestety ic mi sie nie podobało a jak były jakieś fajne to strasznie duże:crazy: i dalej bede zamianać:-D ale wymyśliliśmy dzisiaj imie i będzie LENA:tak: strasznie mi sie podoba.
ide dalej próbować dzwonić do cyfry bo chce zmniejszyć pakiet ale czekam średnio 10 min i mnie rozłącza:angry:
miłego dnia
 
gosiaczek1973 super fotka:-) slicznie wygladasz;-)

nio powiem wam dziewczynki, ze troche wam zazdroszcze tej szkoly rodzenia.. my mielismy zamiar sie zapisac, nio ale teraz to juz sama niewiem co z tego bedzie.. szkoda mi wsumie mezusia, bo to on przedewszystkim bardzo chcial sie tam zapisac.. z jednej strony cieszy mnie to, ze tak podchodzi do sprawy.. nio, ale fakt jest faktem, mezczyzna nie odczuwa "bycia w ciazy" i wlasnie wydaje mi sie ze szkola rodzenia moze byc dla niego ciekawym doswiadczeniem.. nio, ale coz pozyjemy zobaczymy co z tego bedzie;-)
a ja cos zaczelam sie fatalnie czuc.. niewiem czy znowu jakies chorobsko mnie nie lapie:baffled: nio nic sprobujemy metod naturanych, moze przejdzie..
 
U mnie pięknie świeci słońce, pierwszy raz chyba od dwóch miesięcy, ale jest tak zimno, że nie mam ochoty wystawiać nosa na dwór. Moja psica, mimo futra, też jakoś podejrzanie szybko ewakuuje się do domu. :blink: Po południu jednak opatulę się cieplo i pójdziemy na dłuższy spacer, trzeba korzystać ze słońca, bo nie wiadomo jak długo będzie. :tak:

Powoli kompletuję listę zakupów do remontu pokoju synka, jutro wybieram się do sklepu budowlanego. Chyba najbardziej lubię robić zakupy w takich miejscach. Skrzywienie zawodowe... :sorry2:

Ja dzisiaj mam na obiad penne z pomidorami i mięsem mielonym, a potem zgrzeszę z Magnum. ;-)
 
Hej
Ja niestety chyba jakieś przeziębienie złapałam, na szczęście dziś wolne mam i jutro chyba też sobie zrobię bo nie czuję sie najlepiej:-( wszyscy wokoło mnie chorzy i mnie zarazili:zawstydzona/y: a tak poza tym to dobrze, mały cvoraz mocniej daje o sobie znać:)) wizyte mam dopiero na 22 lutego, zobaczymy co ten moj lekarz wymysli ;-)
 
reklama
Ma_Dunia pierwsze spotkanie wszystko wyjasni mi powiedziano że od 2 spotkania strój sportowy, wygodny adidasy a kolezanka co chodziła powiedziała, że w skarpetkach też mozna-jak komu wygodnie :-)ja ide dzis na szkole w razie co napiszę wieczorkiem cos więcej :-)
 
Do góry