reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hejka ja włąśnie po badaniach glukozy 50 g:baffled: i nieciekawie się czuję:sorry:
Siedzę w pracy i popijam herbatkę. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!!!!!
 
reklama
Dzień dobry kobitki.

Ja dziś od niepamiętnych zcasów spałam jak dziecko, mimo że dwa razy leciałam siku to i tak jest oki bo po powrocie do łózia zaraz zasypiałam :-D a wstałam 8:30 :szok:
Teraz siedzę i myślę jaką zupkę ugotować bo nie mam pomysłu żadnego :no:

Miłego dzionka ;-)
 
Ja też sie witam.U nas też mroźno a ja musze z psem wyjść <brrr>Do tego noc już druga nie przespana bo ząb dokuczał.Jutro mam wizyte u dentysty to pewnie zaradzi cos na to ale jak ja wytrzymam kolejna noc....:wściekła/y: starałam sie nie brac zadnych lekow do tej pory ale chyba tej nocy wezme paracetamol:zawstydzona/y: tylko najpierw musze kupic...
Dzisiaj szkoła rodzenia.
Szczęśliwa ty chyba też dzisiaj zaczynasz???
Ide na spacer.
 
Cześć dziewczynki :)

Daria w przedszkolu, ja już wróciłam z kościoła i rozgrzałam sie kawką (a było po czym bo termometr pokazywał -26 stopni :szok:). Zaraz biorę się za sprzątanie :tak:

Buziaki
 
Kamile85 ja też nieznosze kredytów...takie czasy...bierzesz mniej spłacasz tyle, że szok....

Aniołku trzymaj sie dzielnie...

Aniu ja też dzis zaczynam szkołę rodzenia :-)

a tak w ogóle to sie witam kochane!:-)
 
wszystkie powoli zaczynamy szkole rodzenia z tego co widze

tylko dlaczego mi wyznaczyli na 16 lutego pierwszy wyklad?
teraz mam chodzic na zajecia gimnastyczne?
Wy tez tak macie?
 
z tego co sie dowiadywałam mam to od razu taki miks zrobiony w szkole rodzenia, ale pewnie mają jakis cel że robią osobno:-)
 
Witam, ja ostatnio mam tutaj zaległości. W czytaniu i pisaniu. Wczoraj miałam robioną glukozę 50/60. Na szczęście wynik dobry, tylko to siedzenie w przychodni zabija. Przeczytałam całą gazetkę.
 
czesc dziewczynki,
wczoraj byo ze mna naprawde kiepsko,M.wysmarowal mnie kamfora i jakos bylo.Spalam jak kamien i nawet nie wstalam do toalety.Dzis jest ok tylko przeraza mnie pojscie do pracy a mam na 16...:baffled:
Bubasku Twoj pierwszy wyklad wypada akurat w moje urodziny :-D a mama smieje sie ze 28 lat temu :)szok:) tez byl wtedy poniedzialek....
Szwedka uczuleniem sie nie przejmuj i spokojnie napij sie wapienka.Gdybym miala wypisac tu liste produktow na ktore jestem uczulona to trzeba by bylo osobny watek stworzyc ;-) (np.cielecina,jablka,brzoskwinie---generalnie wszystkie pestkowe owoce,orzechy,itd itp.)Od jablek np puchna mi niemilosiernie usta i przelyk :-D
Kamile ja tez ostatnio w temacie kredytow---sprawdz PKO BP ja tam bralam i baaardzo taniutko wyszlo-tez od dosc duzej kwoty
 
reklama
Witajcie kobitki :rolleyes:
Ja dziś niewyspana, całą noc się wierciłam, nie mogłam miejsca sobie znaleźć…:angry:
Na dworze dziś mroźno, jak wyszłam po zakupy to stwierdziłam, że tylko do spożywczego i do domku się grzać.
Lecę sprzątać i prać
Trzymajcie się cieplutko :tak:
 
Do góry