reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Gabi ale sie usmialam:-D hi hi niezli jestescie:-) daj znac jak bedziesz po wizycie, czy ksiadz cos mowil;-)
dziewczyny, czy wy tez cierpicie na brak apetytu?? bo ja od paru dni wogule nie mam ochoty na jedzenie:-( jesc, jem, ale na sile i na nic nie mam ochoty:baffled:
 
dziewczyny, czy wy tez cierpicie na brak apetytu?? bo ja od paru dni wogule nie mam ochoty na jedzenie:-( jesc, jem, ale na sile i na nic nie mam ochoty:baffled:

Malutka_z_krk23 ja wręcz przeciwnie, mam apetyt jak nigdy, cały czas bym coś jadła, ale staram się nie przesadzać bo to moze się źle skończyć dla mojej wagi :rofl2:
 
aha83 ja tez tak mialam.. od paru dni sie cos "przestawilo" i apetytu zero.. przedtem to nic bym nie robila tylko jadla naokraglo, a smaki mnie takie nachodzily, ze czasem sama sie sobie dziwilam:baffled:
 
Hej!:-)
Gabi - ale jaja .....hi, hi. Z resztą co tu ukrywać, samo życie.:-D Co do szkoły rodzenia to dołączam się do Ciebie. Nie miałam zapędu z Emilką w ciąży by tam chodzić i teraz też tego nie czuję, zważywszy na moje dolegliwości - przy chodzeniu mnie ciągle tak samo boli w pachwinach :-(.
Blubell i Bubasek - Dzięki za podpowiedź w sprawie wapna, bo to już nie wiadomo co wolno, a czego nie :rofl2:. Nie mam optymistycznych myśli co do powrotu do pracy. Chyba fizycznie nie dam rady, ale bardzo bym chciała.
Zaraz wskoczę do wanny na wieczorny relaks i mój M wziął film na DVD, więc wieczór filmowy się zapowiada. A od jutra będę sama z córcią, bo M wyjeżdża w delegację i wróci w piątek wieczorem :-(.
Gosiaczek - co za sylwester - to dopiero zabawa SUPER :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Po dzisiejszej wizycie wszystko ok.. Dr nie robił mi dzisiaj usg, z czego M nie był zadowolony, bo chciał zobaczyć dzidzie. Miałam za to mierzone tętno synka-144. Fajnie było znowu usłyszeć serduszko :-) . Moja szyjka wzorowa.
Dzisiaj napomknęłam o cesarce, ale to jeszcze czas na rozmowę o tym ;-)
 
Do góry