reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Gabi nio to widze, ze ty tez w niedziele swietujesz;-) ja dopiero dzisiaj sobie uswiadomilam, ze to juz pojutrze, bo do tej pory mi sie wydawalo, ze to jeszcze tyle czasu;-)nio i dopiero dzis jak w sklepie nic nie upolowolam, stwierdzilam, ze moglam na allegro poszperac, a teraz to juz klops:baffled: jak to sie mowi, madry polak po szkodzie.. nio ale wpadl mi do glowy pewien pomysl, nio ale obawiam sie, ze tu w poblizu nie dostane tego co chcialabym kupic, a dluzsza wycieczka mpk mi sie nie usmiecha zabardzo.. takze mysle dalej, do jutra mam czas;-)
aniolek20k to widze, ze ja wiecej "szczescia" mialam.. wybralam sie do carrefura i tam bylo wmiare spokojnie.. moze na sali ludzi troche bylo i trzeba bylo sie przeciskac momentami, ale w kasie nie stalam wogule.. podeszlam i odrazu placilam.. a dlatego napisalam, ze mialam wiecej "szczescia" bo jakby byly dzikie tlumy i wielkie kolejki to bym sie tak nie obladowala, bo by mi sie stac nie chcialo.. a tak to zobaczylam, ze jest spokoj i tak sobie wkladal cochwila cos do koszyka i skonczylo sie na 2 upchanych siatach i 3kg karmie dla psa:wściekła/y:
 
reklama
Mi się dzisiaj na szczęście udało zrobić wszystkie świąteczne zakupy bez kolejek. Pojechałam o 9.30 do centrum handlowego i jak się okazało, o tej godzinie prawie nikt nie robił zakupów. Mogłam więc spokojnie, bez przepychania i stania w kilometrowych kolejkach poszukać prezentów.

A dla córeczki musimy jeszcze kupić łóżeczko, wózek, wanienke i kosmetyki. Ubranek nazbierało się tyle ze chyba nie jesteśmy w stanie wszystkich założyć- większość od koleżanek które mają akurat córeczki, no i od babci która dostała już bzika na punkcie wnusi. Ja nie mogę się tylko powstrzymać przed kupnem takich malutkich słodziutkich skarpetek więc też ich się trochę nazbierało;)

A teraz powoli trzeba kłaść się spać bo jutro od rana usg:)))
Życzę wszystkim spokojnych snów!
 
hej! a ja w łóżeczku z kompem, gazetami i radiem:-):tak: wymiękłam już dziś po tygodniu z 4 zarwanymi nockami;-) mój m.na wigilii z pracy - ciekawe o której wróci - ja z mojej wróciłam o 1:-p

wczraj zrobiliśmy sobie z m. wieczór filmowy- zrobiłam michę popcornu i m. wspaniałomyślnie zaproponował mi obejrzenie komedii romantycznej ! taaaaaaaaaa 1,5 godziny ryczałam na tej "komedii" poszedł karton chusteczek i koszulka m. a dziś rano oczy jak angora:-D:rofl2:

gabi - on nie mówił że to rozwarcie - bo pytałm, tylko ze ujście minimalnie otwarte - reszta twarda i zamknięta :happy:

malutka - ja to ciągle robię w sklepie, teraz to już specjalnie zwykły koszyk zawsze zabieram , żeby wiedzieć ile ładuję i się opamiętać;-)

a z zakupów - dla dzidzulka nic, jeno jeden ręczniczek, na święta nic, ale listę już zrobiłam:-D
 
Właśnie wróciliśmy z Wrocławia, byliśmy na usg 3/4D (połówkowym). No i najważniejsze: mamy ślicznego, zdrowego SYNKA, waży 628g.
new_smile.gif
:0
new_smile.gif

Wykrakałam sobie, bo od początku ciąży mówiłam, że chcę synka.
new_msn-wink.gif

Wyniki krzywej cukrowej wyszły w normie
new_smile.gif

Pozdrawiam serdecznie ;)
 
sylvii gratulacje!!!!pewnie bedzie duzy i silny chlopczyk ;-) moj wazy 560 :-)

a tak w ogole to jak was czytam to lapie dola :szok: wszytko juz u was posprztane,popieczone,choiny odstrojone i zakupione kreacje na wigilie.Nawet wasze wpisy pacchna swietami a ja.................:crazy: nie mowiac juz o rzeczach dla juniora ktorych ciagle brak :-:)-:)-(
no nic obiecuje poprawe a wy---tak trzymac tylko odpoczywajcie czasem troszke ;-)
 
Właśnie wróciliśmy z Wrocławia, byliśmy na usg 3/4D (połówkowym). No i najważniejsze: mamy ślicznego, zdrowego SYNKA, waży 628g.
new_smile.gif
:0
new_smile.gif

Wykrakałam sobie, bo od początku ciąży mówiłam, że chcę synka.
new_msn-wink.gif

Wyniki krzywej cukrowej wyszły w normie
new_smile.gif

Pozdrawiam serdecznie ;)


gratuluje


Szczesliwa trzymam kciuki

|Dobranoc
 
reklama
Do góry