reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ja tez sie obkupiłam zostało kilka kaftaników takie cos do spania kosmetyki pieluchy wózek upatrzony nosidełko też, do samochodu fotelik też, teraz tylko czekam na siano i kupuje w opcki kup teraz bo allegro ma naparwde ceny niższe o połowe nż w sklepie:-)
 
reklama
Nio ja dziewczyny muszę powiedzieć że kompletnie nic nie mam dla dzidzi.Ja nie chce za wczesnie kupowac bo uważam że teraz można mieć wszystko w krótkim czasie tylko trzeba mieć pieniążki.Musze powiedziec ze ostatnio czesto siedze na allegro i rozne rzeczy przegladam:-)Wydaje mi sie ze oplaca sie tam kupować.
 
nio a ja sie melduje:-) bylam na zakupach i niedawno wrocilam, ale jestem zla na siebie:wściekła/y: poszlam kupic prezent mezowi na imieniny i oczywiscie nie kupilam nic:baffled: a imieniny juz w niedziele.. zamiast prezentu nakupowalam roznych glupot i w rezultacie wyszlam ze sklepu obladowana jak wielblad.. a tak sobie obiecywalam, ze kupie niewiele, zeby nie dzwigac:wściekła/y: nio, ale jak to w hipermarkecie, promocje kusza, a ja jadac sobie wozeczkiem nie czulam ile to wazy i dopiero przy kasie zwatpilam:zawstydzona/y: na szczescie tata mieszka niedaleko i poszlam do nich i mnie odwiezli do domu, bo niewiem jak ja bym sobie sama poradzila z tymi siatami:zawstydzona/y:
jesli chodzi o rzeczy dla maluszka to my juz sporo mamy.. ciuszkow przynajmniej do 3 miesiaca mu wystarczy;-):-) nio ale my jestesmy w tej dobrej sytuacji, ze synus ma wujka starszego od siebie o 8 miesiecy;-):-) wiec i ciuszki mu sie dostaja.. wsumie to duzo jest takich, ktore sami mu kupilismy jeszcze przed narodzinami, nio a teraz wracaja do nas.. a z reszty rzeczy tez niewiele nam zostalo do kupienia.. wsumie to tylko wanienka, kosmetyki i wozek, bo reszte mamy obiecane od dziadkow i babc;-)
nenius znam ten bol.. ja jakis czas temu tez rozwalilam auto i to z mojej winy, bo zarzucilo mnie na zakrecie.. na szczescie nic sie nikomu nie stalo, a moglo sie to skonczyc tragcznie, bo zakret byl zaraz kolo przepasci, ktora nie byla w zaden sposob zabezpieczona.. nie duzo braklo a i ja i facet bysmy tam spadli:-:)zawstydzona/y: nio oczywiscie auto do remontu i to duzego, a tez tyle co kupione.. nio ale trzeba sie cieszyc, ze wszystko wporzadku.. bo masz racje pieniadze rzecz nabyta, raz sa, raz nie ma, a zdrowie i zycie jest tylko jedno..
szczesliwa a ty ak po zakupach?? upolowalas cos??:-) ja szukalam sukienki na wesele, takie male rozeznanie robilam i nic ciekawego nie bylo.. tzn moze i sukienki byly fajne, ale na moja figure sprzed ciazy;-)
 
malutka nic nie upolowałam bo wszystko albo czarne albo fioletowe...ale wykorzystam cos co mam -bede musiała -cieżko cos fajnego w ciazy znalezc i w dobrej cenie...ubiore jakąs kiecke rajstopki i będzie dobrze :-)

ale trzymam kciuki może jutro uda sie prezencik kupic mężulkowi!
 
ja po zakupach prezenty z kompletowane:-) moja garderoba niestety nie:-(
kupilismy reszte potrzebnych rzeczy na swieta i teraz siedzimy w domku Julia zjadla kolacyjke wiec zaraz idzie sie kompac i spac a ja w koncu zabiore sie za ksiazke ktora juz dawno chcialam przeczytac:-)

szczesliwa powodzenia jutro na wizycie:-)

a co do rzeczy dla dzidziusia to ja dalej nic niekupilam w sumie łuzeczko po Juli i wozek tez ciuszki tylko musze poprzebierac i zaczna sie zakupy
 
szczesliwa nio to widze, ze ty trzymasz kciuki za moj prezent, a ja za twoje badania;-):-) nio to w takim razie musi byc dobrze w obu przypadkach;-)
a jesli chodzi o zakupy na swieta to my jeszcze w lesie jestesmy:-( w poniedzialek mam zamiar wyciagnac mezusia na zakupy, bo faktycznie okaze sie pozniej, ze na swieta zostala nam ryba w puszce i nic wiecej;-)
 
moj T chcial jechac wlasnie w poniedzialek ale pojechalismy dzis stwierdzil ze ma dosc mojego marudzenia:-D ja caly czas mowilam ze w poniedzialek to juz beda straszne kolejki, mylilam sie juz dzisiaj byly w tesco to natet przejsc normalnie po sklepie niemoglismy tyle ludzi a przy kasach tragedia a co to dopiero bedzie po niedzieli
 
Hej laski! Trudno się połapać tyle już napisane. Ja dziś miałam nudny dzień i pewnie przez tę pogodę. Co do ciuszków, to też rozglądam się za czymś na święta i jakoś nic z tego nie wychodzi. Co do zakupów dla dzidzi to jeszcze nie szaleję, choć koleżanki znoszą mi różne rzeczy po swoich pociechach i tak samo mam z ciążowymi. Ale i tak uwielbiam zakupy więc pewnie gdy już dzidzia będzie większa, to bliżej wiosny nie omieszkam. Ja szukam w sklepach przecen i okazji :happy2:.
Mam nadzieję, że na świeta nie będzie ślisko, bo jak w zeszły piątek wpadłam w poślizg, to teraz nie przekraczam 60. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry