reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ja własnie w pierwszej ciazy mialam takie rewolucje mala caly czas niedawala mi spokoju wciaz kopala wiercila sie i tak naokraglo a teraz tez tak zaczynalo byc a tu cisza
 
reklama
Koga,u mnie tez z ruchami dużo spokojniej niz w pierwszej ciąży.Syn się wiercił non stop i...tak mu zostało:-D
Alka,dzieki za pamięć.Bez zmian leżę,staram się być dobrej myśli:sorry2:
U nas wczoraj biało było,a mi smutno,bo wyjdę dopiero na wiosnę:baffled:
Ja wyprawki nie kupuję.Ale zdałam sobie sprawę,że przecież kupuję ciuszki,tyle,że większe i taką samą frajdę mi to sprawia:rofl2: Wczoraj akurat przyszła paczka z rajstopkami (w samochody i samoloty) i skarpetkami,bo trochę łobuz powyrastał.I czekam jeszcze na majteczki,takie ładne znalazłam ,jedna paczka z rakietami,a druga z piratami:-D Tak sobie myślę,co ja zrobię z tym wszystkim jakby dziewuszka była:-DJeszcze muszę kurtki na allegro mu poszukać,no a buty zimowe to już tatuś kupi:baffled:
Pa.
 
zeby to ode mnie zalezalo to co 2 tyg bym mogla chodzic i dzidzie ogladac i sluchac hehehe

ewka1983 ja tez 28 ide na usg z nadzieja, ze wkoncu poznamy plec:-) ja juz nie moge sie doczekac, bo faktycznie kupa czasu jeszcze.. ale pewnie w przyszlym tygodnu zaczne sie denerwowac, czy wszystko wyjdzie ok..

Chyba każda z nas tak ma :-) Ja w ostatni czwartek byłam na usg połówkowym + 4d z kompletem zdjęć i płytą. Po powrocie do domu okazało się, że płytka się nie nagrała :dry: Na szczęście mam naprawdę fajnego lekarza, który przyznał się do problemów sprzętowych i zaprosił nas na kolejną wizytę jutro :-D tak więc pierwszy raz idę na badanie bez obaw, bo minął dopiero tydzień :-)
 
Witajcie dziewczynki. Ja dopiero godzinę temu wstałam :-) i odczytuje was jeszcze w pidżamie :-) ostatnio nie mogę się obudzić z rana. Jestem bardziej śpiąca niż jak się kładę. Ale dobrze ze mogę sobie pozwolić na takie leniuchowanie.

hej dziewczyny od jakiegoś czasu podglądam wasze forum i dzisiaj korzystając z okazji wpisuję się do was. moja dzidzia według wszystkich wyliczen ma pojawic sie 26 kwietnia, a ja juz nie moge sie jej doczekac:-)
Wiatam i gratuluję. Moja dzidzia ma przyjść na świat według obliczen 3 dni po twojej.

ja rowniez witam wszystkie nowe kwietnioweczki:)

u mnie dzis paskudna pogoda cala noc i teraz dalej leje deszcz jest strasznie zimno.
Dzisiaj popoludniu jade na usg bo zaczynam sie niepokojjic znowu przestalam czuc ruchy to juz 3 dzien, najpierw myslalam ze bydzie tak jak ostatnio ze dzidzia odpoczywa i potem znowu niebede mogla zasnac, ale dzis tej nocy to z bolu zasnac niemoglam bardzo zle sie czuje brzuch mnie boli i o 16 jade na usg dowiedziec sie co jest grane, naprawde zaczynam sie martwic oby to bylo moje przewrazliwienie.
Mam nadzije, że twoja dzidzia zrobila sobie leniuchowanie i dlatego nie czujesz kopniaczków. Ale zawsze lepiej iść sie upewnić i uspokoić. Nie bedziesz się potem martwić tylko spokojnie czekać , aż sie rozbryka:-)
Napisz do nas po powrocie od lekarza. Bo ja się martwię razme z wami. I przeżywam tak jak bym sama miała iść na badania.

cześć Babeczki :)
ja natomiast tak ok 3 grudnia idę na badanie...
żeby to ode mnie zależało to co 2 tyg bym mogla chodzić i dzidzie oglądać i słuchać hehehe
ja też bym chciała jak najczęściej widzieć kruszynkę. Ale tu nawet jak bym chciała i się uparła to nie mam jak iść na USG. Bo tu USG jest robione tylko w odpowiednich tygodniach ciąży i koniec :tak: A więc nie zostało mi nić innego jak tylko poczekać na swoja kolej.
I tak bym chciał by maluszek się nie wstydził i pokazał co tam ukrywa miedzy nóżkami. Pokupowała bym parę rzeczy. A tak to cały czas odwlekam zakupy bo nie wiem jakie kolorki mam wybrać. :-(
 
MaLea troche mnie wystraszylas z ta plytka, bo ja na przyszly piatek pol rodziny zaprosilam, zeby zobaczyli jak to wnuczatko sie rozwija:-) hi hi my tez idziemy na 4d i mam nadzieje, ze wszytko bedzie wporzadku:-) jak ogladalam niedawno braciszka wlasnie na takim filmiku to o malo sie nie poplakalam.. taka mala kruszynka;-)
 
Teraz, nauczeni doświadczeniem, idziemy na wizytę z laptopem, żeby na miejscu sprawdzić czy wszystko ok :-D już się nie mogę doczekać, żeby w każdej chwili móc sobie oglądać na ekranie naszego bąbla :)
 
Hejka!!!

Ja wczoraj umówiłam się na USG na 4 grudnia i mam nadzieję, że nie będzie żadnych kłopotów ze sprzętem. Jak byłam na pierwszym USG to też chciałam płytke, ale coś tam ta holenderka tak zamieszana była, że w końcu się okazało, że płytka się nie nagrała. :no:

No więc odliczam dni i czekam z niecierpliwością na ten wielki dzień, no i oczywiście mam nadzieje,że się dowiem kto to tam u mnie mieszka w brzuszku.
Nie mogę się doczekać pierwszego zakupu dla dzidzi, bo do tej pory jeszcze nic nie kupowałam. :baffled:
 
nio to powiem wam, ze moj tata z kasia jak byli na badaniach to jakby sie nie upomnieli to tez by lekarz im nie nagral i w rezultacie maja filmik bez pierwszych 5 minut badania:baffled: takze ja odrazu w drzwiach gabinetu uprzedzam lekarza ze chce plytke tak na wszelki wypadek;-)
 
hej dziewczyny ta pogoda jakoś mnie przytlacza, a jeszcze moj synek nie ma zamiaru isc spac. ja tez wybieram sie na usg 4d, ale termin ustalic mam dopiero 28 listopada na wizycie, a juz od 3 tygodni nie moge sie doczekac:-). a co do zakupow to jeszcze nic nie kupilam. narazie czekam na ujawnienie sie mojej kruszynki;-). mam pewne przeczucia co do plci:-), ale nie chce zapeszac. pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
Hejka!!!

Ja wczoraj umówiłam się na USG na 4 grudnia i mam nadzieję, że nie będzie żadnych kłopotów ze sprzętem. Jak byłam na pierwszym USG to też chciałam płytke, ale coś tam ta holenderka tak zamieszana była, że w końcu się okazało, że płytka się nie nagrała. :no:

No więc odliczam dni i czekam z niecierpliwością na ten wielki dzień, no i oczywiście mam nadzieje,że się dowiem kto to tam u mnie mieszka w brzuszku.
Nie mogę się doczekać pierwszego zakupu dla dzidzi, bo do tej pory jeszcze nic nie kupowałam. :baffled:

ja tez jeszcze nic nie kupilam, co prawda dostalam reklamowke ciuszkow od kolezanki po jej dziecku ale to nie to samo..
Bylam w 5 10 15 i ogladalam sliczne spiochyyy..ale nie kupilam.
wizyte bede miec ok 3-4 grudnia tak jak Ty i wtedy obiecuje sobie ze kupie cos malusiego :tak:
 
Do góry