reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ja rowniez witam wszystkie nowe kwietnioweczki:)

u mnie dzis paskudna pogoda cala noc i teraz dalej leje deszcz jest strasznie zimno.
Dzisiaj popoludniu jade na usg bo zaczynam sie niepokojjic znowu przestalam czuc ruchy to juz 3 dzien, najpierw myslalam ze bydzie tak jak ostatnio ze dzidzia odpoczywa i potem znowu niebede mogla zasnac, ale dzis tej nocy to z bolu zasnac niemoglam bardzo zle sie czuje brzuch mnie boli i o 16 jade na usg dowiedziec sie co jest grane, naprawde zaczynam sie martwic oby to bylo moje przewrazliwienie.
 
reklama
gosiaczek1973 nio to gratuluje wymarzonego synusia:-)
aniolek20k mam nadzieje, ze okaze sie ze wszystko w porzadku:-) daj znac jak ci poszlo u lekarza..
niop a mnie cos dzisiaj wzielo, zeby na obiadek ugotowac barszczyk bialy na wedzonych zeberkach.. bylam nawet juz w sklepie, z mysla, ze kupie wszystko co mi potrzebne, niop i oczywiscie zapomnialam najwazniejszego:zawstydzona/y: czyli barszczu bialego i czeka mnie jeszcze jedna wyprawa do sklepu.. a mialam taka nadzieje, ze juz dzisiaj z domu nie bede musiala wychodzic, a tu masz:baffled:
 
aniolek20k napewno wszystko będzie w porządku.
Witam nowe kwietniowe mamusie.
Wczoraj byłam u gina, wyniki krwi dobre, na przeciwciała wynik ujemny, tylko ten mocz.
Dostałam jakieś czopki, maść i tabletki do łykania i za tydzień mam zrobić posiew moczu, okazało się, że nawabiłam się grzybicy.
Płci nie poznałam bo 28 listopada mam usg prenatalne, więc jeszcze ponad tydzień czekania.
 
ewka1983 ja tez 28 ide na usg z nadzieja, ze wkoncu poznamy plec:-) ja juz nie moge sie doczekac, bo faktycznie kupa czasu jeszcze.. ale pewnie w przyszlym tygodnu zaczne sie denerwowac, czy wszystko wyjdzie ok..
 
czesc Babeczki :)
ja natomiast tak ok 3 grudnia ide na badanie...
zeby to ode mnie zalezalo to co 2 tyg bym mogla chodzic i dzidzie ogladac i sluchac hehehe
 
Aniołku czytałam, że dzieci mają dni lenistwa i wtedy mniej sie ruszaja...nie martw sie...

Bubasku ja tez tak mam teraz to bym co chwila chodziła dzidzie podgladac...szkoda, że tak nie mozna....:-):-):-)

malutka masz racje - to jest radocha jak u małego dziecka hihi:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
i wlasni licze ze to takie leniwe, ciche dni, malenstwo mialo juz ciche dni tyle ze tu dochodzi ten bol brzucha, a boje sie ze cos moze byc nie tak bo juz raz poronilam i teraz tez jestem na lekach podtrzymujacych ciaze.
 
reklama
aniolek - trzymam kciuki!

ja z kolei czuję kopanie niemal bezustannie, bardzo intensywne, często też w pęcherz ...i też się zastanawiam na ile to normalne, bo w poprzedniej ciąży, aż takich bezustannych szaleństw nie było :confused:
 
Do góry