reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

^kawka^ witaj!:-):-):-)

aniaol ja też wspolczuje ci z tym dentysta - ale jak mus to mus!trzymam kciuki za reszte zębów!

a ja leniu****e ...jedyny minus że oko mi sie odnowiło ból itp ale wziełam leki kt. moge brac...i już dobrze jest- oko po wypadku rok temy przebita rogówka... wiec trzymajcie kciuki żeby nie bolało...
 
reklama
no i wrocilam dostalam leki rozkurczowe(nospe) mam brac przez tydzien a potem zobaczymy przy julce tez od 5 miesiaca bralam zastrzyki nospe bo skurcze dostalam, a z dzidzia wszystko wpozadku balam sie nawyrost ale po tym co przeszlismy to zrozumiale, ale mam jeszcze jedna wiadomosc moja dzidzia sie pieknie wystawila i juz wiemy ze Julia biedzie miala braciszka:)
a wiec SYNEK:-):-)
 
Aniołek gratuluje parki:tak:

Kawka witaj wśród naszych:-D i dobrze tu dziewczyny piszą teraz zacznie sie wszystko układać i będzie dobrze.
Ja też nie planowałem tej ciąży, dopiero co dostałam nową pracę kupiliśmy z mężem mieszkanie a potem codziennie słyszałam że nas na nie nie stać i po co nam to było (a mieszkamy z teściami - jeszcze 2 tyg;-)) i że jak frank skoczy do góry to sobie nie poradzimy ( i tak też sie stało) i codziennie miałam kłótnie z tego powodu:crazy: ale teraz zaczyna sie układać mąż bardziej o mnie dba już sie nie przejmuje jak to będzie musieliśmy trochę przypiąć pasa i tyle, musze urządzić całe mieszkanie 65m i zamówiłam okno i sie zastanawiam jak za nie zapłace :confused: a to jest nie ważne, najważniejsza jestem moje dziecko, ja i mój mąż (moja rodzina) mamy tylko siebie i musimy na sobie polegać i damy rade ze wszytskim a dziecko to coś pięknego i cieszę się że jest zdrowe i wszystko jest w porządku bo nie wiem czy będę jeszcze kiedyś obdarowana takim pieknym darem jakim jest ciąża.

Dobra kończe bo coś sie rozpisałam i sie rozczulam:happy:

pozdrawiam serdecznie i BĘDZIE DOBRZE
 
witajcie mamuśki,
ja byłam w niedziele na usg, i mimo ze to juz 19 tydzien nie wiadomo dalej cio mam w brzuszku. Lekarz coś cicho przębąkiwał że mu to na córcie wygląda, ale dalej czekamy na połówkowe na początku grudnia, wtedy moze juz w koncu sie dowiemy. Mamy płytke dvd z usg i teraz robimy seanse dla rodziny i znajomych ;-)
Ja w koncu zaczynam czuc energie II trymestru i zaczełam sprzątać mieszkanko i załatwiac wszystkie zaległe sprawy.
 
aniołku gartuluje synka! :-):-):-)


ewelyn_m ja tez teraz kupiłam mieszkanie, choc dzidzia planowana to wydatki tez czasem pzrerastają :) ale jak Bozia dała dzieci to i na dzieci da :-)a własne 4 kąty to inwestycja :-) za kilka lat bedziemy sie smiac z tego krachu na rynku bo dobrze na tym wyjdziemy-zobaczysz! i super że myslisz pozytywnie! rodzinka najważniejsza!

a ja oczy zakropie i ide spac - byle juz nie bolało...ech...
 
reklama
a ja znowu spac nie moge:baffled: zrobilam sobie kakalko, ktorego nie lubie, ale jakos tak mnie smak naszedl:-D i buszuje po internecie, ale ile mozna:-) hi hi
wczoraj wieczorem jakas niemoc mnie ogarnela.. kurcze jeszcze sie tak fatalnie nie czulam.. lezalam na lozku i czulam, ze nie mam sily podniesc ani reki ani nogi, a do tego glowa rozbolala mnie niemilosiernie.. mezus troche sie wystraszyl, wiec niechce wiedziec jak zle musialam wygladac:baffled: lezalam i tylko przeburkiwalam, ze sie zle czuje.. teraz niby juz jest dobrze, ale glowa znowu cos mnie zaczyna bolec..
aniolek ciesze sie, ze wszystko wporzadeczku, nio i gratuluje synusia:-)
 
Do góry