reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
nicea111 witam cię serdecznie w naszym gronie ;-)

aniolek20k najlepse życzonak dla ciebie, spełnienia marzeń :happy2:

nenius cieszę się że Darunia już zdrowa ale teraz siebie musisz wykurować, dużo zdrówka.

U nas okropna pogoda, nie wiem czy wyjdziemy z Natalią na podwórko.
Mamy ciche dni z mężem od soboty, w piątek wielkie szczęście a w sobotę wielkie....

No nic miłego dnia.
 
witajcie laseczki

u mne pogoda tez daje wiele do zyczenia ale coz..:happy: dzisiaj idziemy zamowic obraczki no i na oiadek do naszej ulubionej restauracji

nicea111 witaj na kwietniu jest jeszcze jedna mamusia blizniakow ale chba tutaj sie nie udziela tylko na watku badania prenatalne...

ps. dopisuje Cie do listy kwietniowek

Nienius super ze corcia zdrowa ..ale Tobie zycze teraz duzo zdrowka i szybko wracaj do siebie a paskudna choroa niech ucieka szybko gdzie pieprz rosnie
 
hej!

i ja mam dzisiaj połowinki:-):-)

byłam dziś u gina - po zwykłym badaniu niby wszystko ok:happy: - tyle, że ciąża tydzień większa:dry: jak to się sprawdzi, to znaczy,że będę rodzić w trzecie urodzinki mojego synka:baffled:
10 grudnia usg genetyczne- wtedy myślę,że poznamy płeć - coś ostatnio moje przeczucie wskazuje, że dziweczynka, ciekawe....
 
Ale tu dziś pusto! Kobity gdzie wy jesteście? Szalejecie z wyprawkami?

byłam dziś u gina - po zwykłym badaniu niby wszystko ok:happy: - tyle, że ciąża tydzień większa:dry: jak to się sprawdzi, to znaczy,że będę rodzić w trzecie urodzinki mojego synka:baffled:
10 grudnia usg genetyczne- wtedy myślę,że poznamy płeć - coś ostatnio moje przeczucie wskazuje, że dziweczynka, ciekawe....

Najważniejsze, że z maluszkiem wszystko ok. W przyszłym roku synek może będzie mieć nieciekawe urodziny ale zato w puźniejszych latach :-) już widzę to imprezy z siostrą bądz bratem hehe :-D
 
Ostatnia edycja:
Ale miałam czytanka :-)
Witam was wszystkie kwietnióweczki serdecznie. U mnie dzisiaj słoneczko i może nie będzie padać :-)
Odważyłam się i kupiłam pierwsze śpioszki mojej kruszynce. W uniwersalnym kolorze 4 sztuki w komplecie. Ale resztę pokupuje w grudniu bo może będę już wiedzieć kto tam mieszka w środku.

.bo boję się, że nie dowiemy się kto u mnie w brzusiu mieszka jak pójdę za wcześnie i będę musiała czekać aż teściu mi zrobi USG w święta :confused:
Aj ostatnio coś ze mną nie tak jest...mam takie humorki a dokładniej jeden i to zły. Jakaś jestem rozżalona. Humm może to z tęsknoty , już nie mogę się doczekać i odliczam dni do wyjazdu. Od dziś dokładnie za 5 tygodni będziemy w PL.
Masz teścia lekarza gin?
Ja za 4 tygodnie będę w domu. Już się doczekać nie mogę. Tak chcę już do mojej rodzinki.I nie mogę się doczekać zakupów z mamą :-)

Frezja wielkie gratulacje synka.
alka303 gratuluje córci. Dziewczynki to w tym gronie rodzyneczki.

no i miałam pisać, zaczynam sie robić wieczorami strasznie marudna. śmieszne to troche i mój mężuś ma niezły ubaw ze mnie, bo łaże po mieszkaniu z płaczliwa miną i jęcze pod nosem, sama nie wiedząc czego chce. A to usiąde, a to do sypialni na chwile sie położe, a to znowu sie przejde do kuchni i non stop głupia mina i marudze sobie niezadowolona heh. Taki nieszczęśliwy słonik.
Moje kochanie przerażone że to dopiero 5 miesiąc, a co bedzie później...
też tak macie?
Ja tez wieczorami zaczynam kręcić nosem, I złuję na mojego S ze za mało mam uwagi itp.
co do snów - ja mam koszmary potworne,aż strach pisać na przemian z ..... erotycznymi :zawstydzona/y::sorry2:, choć tych drugich więcej - rano mam ochotę rzucić się na męża - tylko nie ma jak bo synek od rana zwarty i gotowy do zabawy:dry:
:zawstydzona/y:;-)I to zawsze z ran mi się śnią :-) a jaką radochę ma mój mąż bo ja wcześniej tak nie miałam :sorry2:


aniolek20k Sto lat Sto lat !!! Wszystkiego najlepszego dla ciebie i kruszynki.

Wczoraj była u nas lekarka na kontroli no i Daria zdrowa ufffffffff Ps. Dzisiaj kończę 20 tygodni
%5Bdblpt%5D%29
%5Bdblpt%5D%29
%5Bdblpt%5D%29
Ciesze się bardzo ze Daria zdrowieje. I ty się trzymają z tymi wirusami. Mam nadzieje ze leki pomagają i szybko minie.
Gratuluje połowinek :-D
 
Ostatnia edycja:
Masz teścia lekarza gin?
Ja za 4 tygodnie będę w domu. Już się doczekać nie mogę. Tak chcę już do mojej rodzinki.I nie mogę się doczekać zakupów z mamą :-)

Hej Marys!!!
Zgadza się mam teścia ginekologa, więc wszystko mam pod dodatkową kontrolą i z tego też względu każdy z mojej rodzinki chce żebym rodziła w Polsce i dlatego jest to dla mnie ciężka decyzja :baffled:

Nadal nie podjęłam decyzji co do porodu :confused:

Pozdrawiam
 
witam wszystkich:-)
aniolek wszystkiego naj naj, dla ciebie i malenstwa.. duzo zdrowka:-):-):-)

a ja dzis cos kiepsko sie czuje.. ciezko mi sie oddycha i cos mnie strzyka w lopatce.. niewiem czy zle spalam, czy co, ale jak ruszam reka to pol plecow mnie boli:-( pogoda niedopsuje, wiec tez taka cos senna jestem, a mam dzisiaj troche zalatwien.. musze z sunka i szczeniakami do weta jechac, a potem na zakupy.. a na polu, brrr.. zimno jak niewiem co, nawet przez okno jak sie patrzy to zimno sie robi:baffled:
zycze w takim razie wszystkim cieplego popoludnia:-)
 
reklama
Do góry