reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
My w nocy przezylismy chwile grozy...zaczelam krwawic....szybko do lekarza...usg wszystko ok, dzidzia wazy 153g i rosnie, serce bije i ogolnie pomiary ok...diagnoza - PRZEMECZENIE I STRES. dostalam Duphaston do 20 tyg mam brac na wszelki wypadek. dzis po odpoczynku wszystko wporzadku...zero krwawienia...
Prosilam lekarza o podanie plci ale powiedzial ze 16 tydzien to za wczesnie...Na kolejnym usg powie jaka płeć
Taka mielismy burzliwa noc. Na szczeście wszystko skonczylo si edobrze
Madzia oszczędzaj się, nic na siłę i ponad siły. Na to przjdzie czas po porodzie, teraz odpoczywaj... :-)

Apropos durnych lekarzy tobie gin mowil ze do 3 niedojdziesz a mojej kolezance w 6 tygodniu ciazy szukal siary w piersiach (dyrektor szpitala na inflanckiej) i stwierdzil ze nie ejst w ciazy bo siary nie ma
:szok: :szok: :szok: :szok:

od dziś czekamy na synka :-):-D
Gratulacje! :-)

Ja mam 25.11. usg połówkowe, genetyczne. Najbardziej się boję pomiaru szyjki i czy to łożysko się trochę przesunęło.
Gabi wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki! :-)

Aj ostatnio coś ze mną nie tak jest...mam takie humorki a dokładniej jeden i to zły. Jakaś jestem rozżalona. Humm może to z tęsknoty , już nie mogę się doczekać i odliczam dni do wyjazdu. Od dziś dokładnie za 5 tygodni będziemy w PL.
Ja też czasem mam dołki i zdarza się to zdecydowanie częściej teraz, w ciąży. :zawstydzona/y: Na szczęście jestem wtedy w nastroju refleksyjno-melancholijnym, do tej pory ominęly mnie ataki rozdrażnienia czy złości (odpukać w niemalowane :-)). Mam nadzieję, że pobyt w Polsce i Święta w rodzinnej atmosferze przywrócą Ci dobry humor. :-)

będziemy mieć syna córcia chciała braciszka no i ma :tak:
Frezja gratulacje! :-) Chłopaki, jak na razie, górą! :tak:


KOCHANE BĘDĘ MIEC CÓRCIĘ :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Alka303 gratulacje! :-)

Cześć laski,ja tez dzisiaj w kiepskim nastroju.Mialam straszny koszmar dzisiaj w nocy..snilo mi sie ze moja dzidzia urodzila sie zawczesnie i zabrali mi ja i powiedzieli ze juz nie ma:-( strasznie sie czuje.Nie wiem skad temysli...moze dlatego ze do tej pory malenstwo czasem mnie zaczepialo a teraz tak zadko...fakt ze to nie byly jeszcze takie ruchy alezawsze cos....:-(
Ja też miewam koszmary... :-( Wtedy mówię sobie, że koszmary są przeciwieństwem rzeczywistości i to pomaga. ;-)


We wtorek idziemy na ostatni rekonesans szpitala, będziemy zanli już trzy i chyba na jeden się zdecydujemy. Wiem już, że nie będę rodzić w domu porodowym. W szpitalu są takie same warunki, przytulnie i komfortowo, domowa atmosfera, a to jednak zawsze szpital i w razie jakiś komplikacji pomoc jest na miejscu. :tak:
 
BARDZO DZIĘKUJĘ WAM KOCHANE ZA GRATULACJE! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


naprawde bardzo mi miło :-)

dzis dzionek ciężki pogoda senna ale szczęsliwa jestem...

Madzia mi tez sie sniło, że mam miec syna hihi i zobacz hihi

aha83 tygodnie zlecą szybko zobaczysz,juz niedługo będziesz z rodzinką :-)

aniu i stysiapysia koszmary to odwrotnosc tego co ma byc... a będzie pięknie...mi tez sie co jakis czas cos sni i tez kilka razy obudziłam sie z płaczem...ale to jak mówi Ma_Dunia koszmary to odwrotnosc - wiec kochane nie martwcie się- dzidzie są bezpieczne

famme hihi ja tak nie mam ale miło sie czyta takie humorki hihi
 
hej kwietnióweczki!

nie ma to jak kobieta w ciąży - mnie dziś roznosiło - piekłam tort bezowy mimo, ze nie ma ku temu żadnej okazji:zawstydzona/y::-D, od rana naleśniki, spacery i biegi z synkiem po lesie, obiad, tort i sałatkę idę zaraz robić - odbiło mi normalnie:-D

co do snów - ja mam koszmary potworne,aż strach pisać na przemian z ..... erotycznymi :zawstydzona/y::sorry2:, choć tych drugich więcej - rano mam ochotę rzucić się na męża - tylko nie ma jak bo synek od rana zwarty i gotowy do zabawy:dry:

za to doskonale pamiętam sen z pierwszej ciąży - sniło, mi się wtedy że urodziłam synka (i to prawda) trzymałam go na rękach a on do mnie "witaj mamusiu" - obudziłam się zalana łzami ze wzruszenia,a synek urodził się straszną gadułą:-D
 
Witam w niedzielny poranek.

Ma_Dunia dzięki bardzo :-) jeszcze wszystko możliwe, jak dziewczynki zaczną pokazywać swoje atuty to się może odwrócić :-D

koga niezła jesteś :-D ja też ciągle sobie coś wynajduję do roboty, z wypiekami to praktycznie co 2 dzień chleby piekę a czasem codziennie :tak:
Rozpiera nas energia, tylko może zostawimy na finisz coś?
 
Witam serdecznie!!
Co tu ostatnio nie zaglądam do was, ale jakoś czasu brak i potem neta nie miałam i tak jakoś wyszło.


Jak tam wasze dzieciaczki i jak samopoczucie i u mnie wszystko ok tylko w głowie sie kręci:rofl2: niekiedy

pozdrawiam serdecznie
 
witajcie kwietniowe mamusie.......

dzisiaj postanowilam sie wpisac do Was i uczestniczyc w rozmowach, jestem szczesliwa przyszla mama najprawdopodobniej dwoch synkow. Termin mam na 16 kwietnia.......
 
reklama
Do góry