reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam w ten słoneczny ale zato strasznie zimny poranek:)
Napoczatek gratuluje wszystkim ktore poznały płec dziecka:)ja niestety jeszcze nieznam bardzo wstydliwy dzidzius i podejzewamy z mezem ze kolejna dziewczynka bo sie chowa:)
Jestem szczesliwa, wszystko wydaje sie storazy lepsze niz bylo:) Wczoraj swietowalam moje urodzinki z rodzinka sama upieklam torta wyszedl palce lizac a dzis jade z ciezarna przyjaciólka na lapke winka do ulubionej restauracji ale najpierw na zakupy do sklepu ciazowego:)

Ale cos mie niepokoi mam 7 miesieczna suczke i od rana niewychodzi z koszyka nawet na spacerek rano niechciala wyjsc ani jesc i pic tylko zerka swoimi ciemnymi slepiami i tak lezy, chyba maz bedzie musial z nia do weterynarza pojechac, bo zaczynam sie martwic.

Zycze wszystkim udanego dnia:)
 
reklama
Hej,

Aniołku wszystkiego naj, naj!!!

Nicea witaj :)

Wczoraj była u nas lekarka na kontroli no i Daria zdrowa ufffffffff tylko pytanie na jak długo bo pediatra przy okazji obejrzała mnie no i infekcja wirusowa jak nic . Mam zakaz wychodzenia z domu Dostałam leki - na których przy haśle ciąża napisane jest, żeby przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem a potem, żeby nie stosować bo nie ma wystarczających badań czy coś takiego. No i trochę się boję , ale biorę. Lakarka godna zaufania, pediatra, przepisuje leki nawet noworodkom więc chyba wie co i jak. W aptece powiedzieli, że jak lekarz mówi, że jest ok to znaczy, że leki bezpieczne. No w każdym razie boję się, żeby nie było gorzej więc się leczę. Gardło mi przeszkadza, nie mogę oddychać bo zatoki mi zachodzą + boli mnie oko, które całe jest czerwone (oczywiście na oko krople też mam). No i to tyle u mnie...

Ps. Dzisiaj kończę 20 tygodni
[dblpt])
[dblpt])
[dblpt])
 
bardzo dziekuja za zyczonka
nenius ja bym jeszcze leki z ginem skonsultowala, bo ostatnio bylam chora mialam silne zapalenie tchawicy i lekarz wypisal mi leki wlasnie takie dla dzieci a ginekolog mnie opieprzyl ze nic bez konsultacji z nim niemoge brac bo jestem w ciazy zwlaszcza jesli pise skonsultuj sie z lekarzem. i od tamtej pory nic niebiore najpierw dzwonie do gina i on mi zmienia leki bo te co rodzinny wypisuje niby bezpieczne ginekolog twierdzi ze zaszkodza
 
Aniołku wszystkiego naj, naj z okazji urodzinek :-):-):-)!!!

Nicea witaj wsród kwietnówek :-)

a ja wpadłam sie przywitac z ranka :-):-):-)
 
nenius ja też dzisiaj kończę 20 tygodni, więc mamy termin chyba na ten sam dzień. Ja mam na 7 kwietnia.

Jutro idę na wizytę do gina i mam nadzieję, że powie mi kto przebywa w środku.
Trochę się martwię bo odebrałam wyniki z badań moczu i krwi, krew dobra ale z moczem coś nie tak, liczne bakterie. Miałam jeszcze badanie na obecność przeciwciał ale wynik ujemny, tyle dobrze, mojemu maleństwu nic nie grozi. Chodziło o konflikt serologiczny.
 
Witam!

U nas dzisiaj paskudna pogota leje i wieje a ja jakos dzisiaj sie czuje niezbyt i w pracy wszystcy chorzy:crazy: i chyba zaczyna mnie coś brać:baffled:

nicea111 witaj!!

Aniołu wszystkiego najlepszego.

Nenius to dobrze że z Darią juz ok, a te lekarstwa skontaktuj ze swoim ginem bo jakby coś sie działo to powie że trzeba było sie z nim skonsultować a wiesz lepiej chuchać na zimne!!

pozdrawim
 
Hej,witam z wyrka:happy2:
Aniłek wszystkiego naj naj:tak: Ale winko:sorry2:
Ewka,jak bakterie to powtórz badanie, a najlepiej od razu zrób posiew.I tak Ci gin zleci,a szkoda czasu.Na posiew się czeka trzy dni.Bakterii w moczu nie wolno bagatelizować.
Nenius,dobrze,ze chociaż córcia zdrowa.Z lek. zadzwoń do gina,albo chociaż sprawdź na liście dozwolonych w ciąży (z dwóch pierwszych grup moga być,z dalszych trzeba się zastanowić).
Dobra,kończę i dalej układam układanki z moim mądralą :-D
Pa.
 
reklama
Witam w poniedziałek!!!

U mnie dziś piękne słońce, aż chce się żyć. Więc spacerek długi mam dziś przez cudną pogodę zagwarantowany.:-)

Aniołek wszystkiego naj naj z okazji urodzin!!!!:happy:
 
Do góry