reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Moja mam też była bardzo młoda jak przyszłam na świat. Dowiedzieli się o ciąży i była szybka organizacja. Nawet nikt się jej nie zapytała czy aby na pewno chce ślubu i być z moim ojcem. Małżeństwo zakończyło się po kilku latach. A ja nie mam w ogóle kontaktu z ojcem. Mimo iż wiele lat mieszkała koło nas to po prostu nie chciał mnie widzieć.
Ale moja mamusia się nie poddała. Walczyła o siebie i o mnie. O każdy dzień by był dla nas piękny i co raz lepszy. Uczyła się wieczorami i kończyła szkoły. Walczyła w sądzie z moim ojcem jak lew by móc mnie puścić na studia. By spełnić moje marzenia. Jak szłam na studia moja mama pisała maturę. Teraz studiuje i się spełnia zawodowo.
Miałam żal do ojca ze tak to wszystko się potoczyło. Ale kocham moja mamę najmocniej na świecie. Bo nigdy prze nigdy prze nigdy nie pokazała po sobie, że jest jej ze man ciężko. Zawsze powtarzała że jestem jej skarbem i sensem istnienia, że ona urodziła się po to bym mogła na ten świat przyjść ja.
Aż się popłakałam sama :zawstydzona/y:

Bardzo wzruszająca historia...az sie lezka kreci! Musisz być dumna ze swojej mamuśki.

Moi rodzice pobrali sie w wieku mama 19 a tatko 18 :szok:poniewaz mama byla w ciazy z moja starsza siostra. Po dwoch latach pojawilam sie ja. Bylo im bardzo ciezko na poczatku, ale do dzis sa dzieki Bogu małżeństwem z czego sie cieszę.

buźka
 
reklama
więc widzisz cedora - nie ma tego złego... tyle historii pokazujących, że można...

a ja po wieczorze filmowym - najadłam sie i podobnie jak ma_dunia jedzonko poprawiło mi nastrój :)
 
Hej dziewczynki!!

Witam z rana!!Ja oczywiście nie śpię już od w pół do 5 , więc dzień będzie długi. :rofl2:
Ale co najważniejsze ból głowy po prawie dwóch dniach odpuścił, tylko troszkę zakatarzona jestem.

Miłego dnia życzę !!!
 
Dzień dobry wszystkim:-) Ja dziś zamiast sobie posłać to wcześnie wstałam-bo mój J wpadł na pomysł wysłania mi słodkiego smsa o poranku (6:50) czym mnie obudził, na dodatek w sms-ie wyraża nadzieję, że się wyśpię:-p faceci:-D
Dziś odbieram torta, a jutro zdmu****e świeczki....może powinnam się poczuć stara?:-p
O i chciałam się pochwalić- kupiłam sobie ostatnio słodkie ubranko dla dzidzi- http://www.dany.pl/images/kolekcja_aktualna/013.jpg - pierwsze z lewej :-) co sądzicie? :)

Buziaki dla wszystkich kwietniowych mam:-)
 
witam ja wstalam wyspana i pełna energi bylam juz na dworze jest strasznie zimno ale jak przyjemnie bezchmurne niebo sloneczko swieci taki poranek to u nas pierwszy raz w tym tygodniu:)
Jula niemarudzi je sniadanko czego chciec wiecej:)
ja na 20 urodzinach poczulam sie bardzo mloda, stwierdzilam koncze 20lat bede ploda mamusia a po dwuch tygodniach jak Jula sie pojawila poczulam sie staro:)
Za to teraz za 2tyg. koncze22 latka Jula juz duza drugi bobas w drodze mam wspaniałego męża w zyciu mi sie powodzi, Jestem młodziutka a juz tyle mam:)
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/almani-44885.html :wściekła/y:
Almani!!!
Ja mam 31 i czuję się bardzo młoda :-D
proszę mi nie burzyć cudownego samozadowolenia, hi hi.

Jak dziś humorki i samopoczucie?
Ja znów bezskutecznie czekam na ruchy,
chyba przestanę się na tym skupiać,
to wtedy przyjdzie

Poszłam dziś na aerobic,
bo w grafiku były zajęcia "bardzo spokojne na obudzenie się"
a tu step na wejściu :szok:
a za 5 min "no to bierzemy hantle" ehhh, no i wyszłam

co za wtopa
 
witajcie brzuchatki

u mnie znowu slonko..a jak na irlandie o tej porze roku to super pogoda...hehe bo mogloby padac:-D

ja z wiadomoscia:

dziewczyny ktore juz znaja pleć maleńst prosze o wiadomosc na PW to dopisze do listy
 
Cedora mysle ze dasz rade, nie ma co sie zalamywac nawet gdy zostaniesz sama, moja szwagierka zostala sama z rocznym synem wczesniej tez nie miala z ojcem dziecka za dobrze myslala ze sobie nie poradzi, bez pieniedz, pracy i pomocy najblizszych jednak dala rade teraz jej syn ma 7 lat ona ma drugiego meza i w listopadzie tego roku urodzi coreczke inny przyklad to moaj siostra ktora zostala sama z corka bo maz znalazl sobie inna w obcym kraju do tego studentka i tez dala rade mimo braku najblizszych wszyscy w Pl. Najwazniejsze jest nastawienie bo jezeli bedziesz podchodzila do tego ze nie dasz rady to kiepsko sie moze skonczyc, musisz wierzyc ze szystko sie ulozy... Zycze powodzena. A co u mnie jestem chora od wczoraj biore antybiotyk niby lekka poprawa jest ale...
 
reklama
Dziś odbieram torta, a jutro zdmu****e świeczki....może powinnam się poczuć stara?:-p

Buziaki dla wszystkich kwietniowych mam:-)

almani błagam!!!:-p ja za 21 dni kończę ..... 30 stkę:baffled: buuuuuuuuuuuuuuu i nawet się nie upiję z żałości:-D

no nic razem z magali będę trwała w uczuciu bycia młodym :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry